Arama sonuçları: *

1. Atalayq

🔥İndirim paşa kuruyemiş 2ci alımda 1 TL

Asıl 2.si 1₺ olması gereken ürünler 8li kutular onada artık yapmıyorlar. Fiyatı 2 katına çıkarıp öyle bıraktılar. Mağazayı düzenli takip ediyorum.
  2. Atalayq

🔥İndirim ETİ Ürünlerinde 300 TL Üzerine Sepette %20 İndirim!

İçerikleri okursanız iyi olur (: İyi forumlar.
  3. Atalayq

hocam yulafla işi bitirdiysen buyur afiyet olsun. Ama istanbul’daysan bir çay ısmarlayayım neyin ne olduğuna 1 markete girip karar verelim. Yulafı düzgün yapınca sorun bitiyor mu? Acaba sattıklarının kaçta kaçını bu yulaf oluşturuyor? Çok çok azını. Bunuda geçtim. Bunların üretim yerlerinin...
  4. Atalayq

1. Yani yulaf dışında içi temiz ürün yok. Onuda sağlıklı ortamda yaptıklarını düşünmüyorum. Markanın kötü duyumları çok fazla. 2. Adama paylaştığı konu için sitem etmedim nerenizle okudunuz nerenizden çıkardınız anlamadım. 3. Ayırt etmek kişinin kendi elinde siz yapabiliyorsanız yada...
  5. Atalayq

Palm pamuk yağları , koruyucular, sentetik katkı maddeleri, şeker, tatlandırıcı, renklendirici … anlayacağınız kötü olan ne varsa içinde bu ürünlerin…
  6. Atalayq

❌İndirim Bitti! Amazon Prime Üyelerine Özel Starbucks Kahvelerde %48'e Varan İNDİRİM!

İsrail ürünlerini sıfır yap. 1 ay sonra hepsinin yeri dolmazsa o zaman konuşalım. Sanki tarih boyunca onların yaptıklarını yedik… Sizi bağımlısı yapan sizsiniz.. ne tarımın ne teknolojinin ne ne sağlığın hiçbirinin faydalısını yaptıkları yok.. neyse .
  7. Atalayq

🔥İndirim Kişiye Özel Baskılı Cüzdan Kemer Setleri 199 TL #Hediyeli

Hediye gönderdiğini nerede yazmışlar hocam? Ayrıca cüzdan seçenekleri kötüymüş.
  8. Atalayq

🔥İndirim Anker 323 33W USB-C + USB-A Hızlı Şarj Cihazı 463,92 TL

Fiyatları yüksek . Biraz daha uygun type-c type-c kablo arıyorum hocam
  9. Atalayq

🔥İndirim Anker 323 33W USB-C + USB-A Hızlı Şarj Cihazı 463,92 TL

Teşekkürler diğer adaptörlerde de benzer indirim vardı yararlandım. 20 watt üstü örgülü kablo lazım. Öneri yok mu?
  10. Atalayq

20-33 watt şarj adaptörü ve Type-C kablo önerisi

20 üstü desteklemiyor fakat ilerde değiştirebilirim
  11. Atalayq

20-33 watt şarj adaptörü ve Type-C kablo önerisi

Fiyatı abartılı olmayan önerilerinizi bekliyorum. 20-33 watt aralığında, Telefonum Type-C uyumlu. Hem kablo hem adaptör öneriniz. Teşekkürler
  12. Atalayq

🔥İndirim MİGROS SANALMARKET UYGULAMASI YÜZDE20 GEL AL İNDİRİMİ

1000/200₺ indirimle birleşir mi
  13. Atalayq

BenQ Zowie 24.5' XL2546K 0.5ms 240hz Monitör 13.344,71 TL AlevAlevAlevEmoji

Geçmiş olsun üzüldüm valla. Zaman zaman böyle dönemler oluyor. Dağına göre kar yağarmış. Sıkma canını vardır bi hayır.
  14. Atalayq

Senin canın sağolsun. Daha iyilerine inşallah
  15. Atalayq

Uzun süre kullandım. Black equalizer ayarı gerçekten çok ilginç. Siyah renkleri ayırt etmekte çok faydalı. CsGo oyuncuları durmasın.
  16. Atalayq

🔥İndirim Veet Professional Tüy Dökücü Krem Tüm Ciltler için 800 ml (400 ml x 2) 312TL

Sanırım boykot markası. Hatırlayamadım.
  17. Atalayq

🔥İndirim Armani AR11257 Erkek Kol Saati -1.951,56 TL

Armani saatler kaliteli oluyor. Söylenen kadar kötü değil. Bu fiyatlara bulunabiliyor. 1705509090 AR11278 Erkek Kol Saati https://www.hepsiburada.com/ar11278-erkek-kol-saati-p-HBCV000021CB6F?magaza=SaatveSaat&url_src=ios-product-detail Şu modeli HB üzerinden saat ve saatten aldım 2300₺e...
Top Bottom