Arama sonuçları: *

• Users: Atalayq
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Atalayq

20-33 watt şarj adaptörü ve Type-C kablo önerisi

Fiyatı abartılı olmayan önerilerinizi bekliyorum. 20-33 watt aralığında, Telefonum Type-C uyumlu. Hem kablo hem adaptör öneriniz. Teşekkürler
  2. Atalayq

20.000mAh Powerbank önerisi

Bütçe tam belirli değil, sebebi ise fiyatlara tam hakim olmamam. Genel anlamda kaliteli bir ürün arıyorum. Aradığım özellikler; • Type-C ile telefon bağlantısı imkanı. • Boyutun küçük olması. • Dijital ekran olabilir. • Birden fazla bağlantı imkanı olabilir (boyutu arttıracaksa istemiyorum). •...
  3. Atalayq

15.000-16.000₺ Laptop önerisi

Biraz oyun biraz iş ve çoğunluk film için 16.000₺ civarında laptop arıyorum. Şimdiden teşekkürler..
  4. Atalayq

Office lazım nasıl indirebilirim?

Acil bir şekilde office programlarına ihtiyacım var nasıl indirebilirim. Mümkünse crack lazım
  5. Atalayq

İnstagram ProAcadamyy Güvenilir mi?

Sınav çözdürmek istiyorum. Daha önce buraya sınav çözdüren oldu mu?
  6. Atalayq

Online Sınavları çözdürmek

Online olması halinde bazı sınavları başkalarına çözdürmek istiyorum. Bunu yaptırabileceğim güvenilir siteler veya sayfalar var mı?
  7. Atalayq

İstediğim sandalyeyi nerede yaptırabilirim?

İstanbul'da yaşıyorum. Yemek masamız için 6 adet sandalye alacağım. Kolçaklı olmasını ve rahat olmasını istiyorum. Fotoğraftaki modeli beğendim. Nereden yaptırabilirim? Tahmini fiyat ne olur acaba? Eşi dostu bu işi yapan birileri varsa güzel olurdu.
  8. Atalayq

İntersport güvenilir mi?

https://www.intersport.com.tr/ Güvenilir midir? Alışveriş yapan var mı? Akakçede çıkıyor sanırım site
  9. Atalayq

Glorious Model I Custom boyama ve dolgu

Ürünü forumdaki konudan görüp aldım. Solda normalde makro tuşları vardı; bu tuşlar bana çok kötü geldi. Kullanamadım. Aklıma boyamaya vermek geldi oraya sorunca dolgu ile dolduruyoruz dediler. Yaptırdım ürün bu şekilde. Boyama ve dolgu işlemini MatfixCustoms yaptı. Ben beğendim. Benim gibi...
  10. Atalayq

İstanbul/Kağıthane’de Flasha Win11 yükleyecek biri

Çevremde 1 tane tek net cafe var o da flasdisk çalıştırmıyor. Pc olan bir tanıdığım yok. Bu civarda olan varsa 5 dk flasıma Win10/11 kurup verse çok güzel olur. Cemil taşçıoğlu hastanesinin ordayım.
  11. Atalayq

Öneri 500₺ klavye önerisi bekliyorum

Oyun için kullanılacak. Membran olabilir. Blue olmasın çok sesli olmasını istemiyoruz. Tüm tuşlar olsun. Tavsiyenizi bekliyorum .
  12. Atalayq

❌İndirim Bitti! NZXT X73 2,799.00₺ (360mm)

https://pckolik.com/urun/nzxt-kraken-x73-360mm-aio-rgb-sivi-sogutucu/ Çok iyi fiyat. Ürün en performanslı modeller arasında. Z73’te pompa lcd ekranı değiştirilebilir bunda değişmiyor. Sadece renk değişiyor. Bence alınır 360mm olarak fiyatı çok iyi Edit: 6 yıl garantili
  13. Atalayq

Asus cashback hakkında

Bugün mail almanca bir mail aldım. Cashback’iniz onaylandı diye. Daha önce mail alan varsa örnek olarak atabilir mi? Mail içeriği bana biraz farklı geldi. Banka bilgileri kısmı falan boş. Aşağı fotoğraf bırakıyorum
  14. Atalayq

Laptoplarım ne kadar eder?

2 tane eski laptopum var. Birincisi Dell marka. Bu ürünle ilgili 2 sorunum var. Usb bellek takınca pc tepki vermiyor(bunu çözdüm). Ve şarja takınca şarj simgesi fişe takılı fakat dolmuyor diye bir uyarı veriyor. Diğeri hp marka. Bunda da aşırı fan sesi ve tamamen berbat bir şekilde virüs var...
  15. Atalayq

Aradığım ayakkabıyı nasıl bulabilirim?

downshifter lea 5 diye geçiyor. Bunun bide bazı yerleri bez olan modeli var ben bez istemiyorum. Acaba nerden bulabilirim?
  16. Atalayq

Eski bir Haberi arıyorum

Aradığım haber 2012 yılında adıyamanda bıçaklanma haberi. 14 yaşında biri. İsim B.A. Bu kişi sbs sınavına hastanede girdi. Hem bıçaklandığı için haber oldu hemde sınava hastanede girdiği için.
  17. Atalayq

Game+ kodu 1 adet ücretsiz(tekrar’dan)

Game+ kodunuz: UWvTPpVim İncehesap verdi
  18. Atalayq

❌İndirim Bitti! Brick Bag wpod sırt çantası 19,90₺ (Migros)

Migros sanal marketten alınıyor. Mobildeyim link koyamıyorum. Biri yorumdan eklerse iyi olur
  19. Atalayq

Öneri Uygun fiyata nerden okul gereçleri alabilirim?(Köy okulu için)

Okullar açılmadan bir köy okuluna kütüphane kuracağız ve çocuklara okul seti hediye edeceğiz. İhtiyaçlarımız şöyle Okul setinin içinde ; 1 adet uçlu kalem 2 adet adet uç 1 adet silgi 1 adet kalemlik 2 adet kareli defter 1 adet düz çizgili defter 1 adet suluk 1 adet çanta Olacak. Eğer fiyat...
  20. Atalayq

Armoury crate kurulmuyor yada donuyor.

ASUS'un ne kadar berbat bir yazılıma sahip olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Varsa da bu konuyla öğrenmiş olur. Armoury Crate (ASUS'un kendine ait makro, RGB, yazılım) uygulamasını kuruyorum, bir yere kadar normal seyrediyor fakat kurulduktan sonra bazen internete bağlı olduğunuzdan emin olun...
Top Bottom