Arama sonuçları: *

• Users: woody
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Sıvı Soğutucu Alacaklar Bakabilir.. (İtalya'dan)

Eğer parça alma gibi bir düşünceniz varsa fiyat için bilgi alabilirsiniz arkadaşlar.
  2. W

pc son zamanlarda yavaşladı, neden olabilir?

selamlar, bilgisayarimda ozellikle son bir haftada ekstradan bir yavaslik hissediyorum. kasadan da sanki daha fazla ses cikiyor gibi, onceden bu kadar ses cikarmiyordu. pes oynamaya falan girdigimde saniyede acarken suan hem oyun acilirken hem de maca girmek istedigimde inanilmaz bekliyorum...
  3. W

GTA5'i Hangi Yöntemle Kaldırayım?

Selamlar, Gta'yi bir süreliğine silmek itiyorum fakat içerisinde ilerlediğim veriler kaybolmasın istiyorum. Bildiğim kadarıyla social club'da saklanıyor ama yine de sorayım dedim. Ne taraftan silmem daha sağlıklı olur?
  4. W

Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim?

Selamlar herkese, Halihazırda türk telekom kullanıyorum fakat zam geleceğini öğrendim. Abdullah Bey'in de videosunu görünce değiştirme fikri kafama yattı. Ama çok fazla seçenek olduğu için kararlaştırmadım. Gördüğüm kadarıyla en çok revaçta olanlar; türknet, comnet, gıbırnet ve millenicom...
  5. W

Max 5500 TL Telefon Önerisi

Selamlar, Çıkabileceğim en yüksek rakam bu. Oyun oynanmayacak, özellikle şarj, depolama ve kamera yönünden tatmin etmesini istiyorum. M23 ve realme 8 aklıma gelen modellerden. Fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. 1661598522 **Telefonlardan anlayan userları etiketlerseniz sevinirim.
  6. W

Gta V Offline Mode Hatası

Selamlar arkadaşlar, Bu sorun neden oluyor, ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz acaba?
  7. W

Şık Duran Kep Şapka Önerisi

Selamlar herkese, Şu sıralar kep şapka bakınıyorum. Hem spor hem de şık duran şapka öneriniz var mı acaba? New Era düşündüm ama fiyatı biraz tuzlu geldi.
  8. W

Kahve/Bej'mi, Haki Mi?

Selamlar herkese. İki renk arasında kaldım, yardımcı olursanız çok memnun olurum. https://www.defacto.com.tr/regular-fit-suet-gomlek-ceket-2390899?waw_keyword=Regular%20Fit%20Süet%20Gömlek%20Ceket...
  9. W

Bu gözlüğü bulamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba, Almak istediğim bir güneş gözlüğü modeli var ama bir türlü ulamadım internette. Fotoğrafını aşağıya ekledim, markası da swing. Bulabilirseniz lütfen linkini paylaşabilir misiniz?
  10. W

Sizce Hangisi Daha Şık?

Çok acil desteğe ihtiyacım var. Aşırı kararsız kaldım. Fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. İlki bu: İkincisi de bu:
  11. W

Ucuz Joystick Önerecek?

Merhaba, F/P bir ürün almak istiyorum. Maks. 60 lira olursa iyi olur. Önerebileceğiniz bir ürün var mı?
  12. W

Batman Arkam Origins Bug'a Girdi :(

Merhabalar, Batman Arkam Origins oynarken birden buga girdi. %19'luk kısımdaydım daha. Aşağıya fotoğrafını ekliyorum. Düzeltmek için ne yapmam gerekir? (Yeniden başlamak istediğimde herhangi bir sorun olmuyor, oyun oynanıyor.) YouTube'da bununla alakalı videolar da buldum. Teşekkürler...
  13. W

Please insert disc 1 with setup 1 bin hatası

Merhaba arkadaşlar, AC2 indirmiştim kurulumtv den. Ama bu hatayı verdi. Ne yapmalıyım, yardımcı olabilir misiniz? Yardım edebilecek var mı?
  14. W

Sizce Hangi Plağı Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Kız arkadaşıma hediye için plak düşünüyorum da karar vermedim hangisini alsam. Yorumlarını belirtirseniz çok memnun olurum. Birincisi bu: Diğeri de bu:
  15. W

1,5k Bütçe ile Kazılabilecek Coin Tavsiyesi

Merhabalar, Başlıkta da belirttiğim gibi 1,5k bütçem var. Hangi coin'i almamı önerirsiniz? 1640287883 @Alexa
  16. W

Dosyayı Silemiyorum..

Merhabalar, Oyun indirirken Avast Free Antivirus uygulamasını da indirmişim. Fakat silemiyorum. Aşağıdaki hatayı alıyorum. Ne yapmam lazım acaba?
  17. W

Iphone'dan PC'ye Fotoğraf Aktarma

Selamlar, Iphone telefonumdan bilgisayara fotoğrafları aktaracağım. Fakat telefonumda 9203 fotoğraf ve video varken pc bunu 6699 olarak algılıyor. Sebebini bilen var mı acaba? Ne yapabilirim?
  18. W

Min. ve Max. FPS Değerlerini Afterburner'dan Nasıl Açabilirim?

Arkadaşlar sorum başlıkta da olduğu gibi. Afterburner'dan hangi komutu OSD'de gösterirsem sonuca ulaşırım? Aşağıya bahsettiğim şeyin fotoğrafını koydum..
  19. W

10.000 TL GEÇMEYECEK ŞEKİLDE LAPTOP ÖNERİSİ

Merhabalar arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi 10.000 TL yi 1 kuruş geçmeyecek şekilde önerebileceğiniz bir laptop var mı?
Top Bottom