Arama sonuçları: *

• Users: Emirz
  • Order by date
  1. Emirz

❌İndirim Bitti! MUCAİ 61 TUŞLU KLAVYE 228TL

Bu fiyata çok bir şey beklememek gerek fakat yine de çöp almayalım. Ne kadar süre idare eder?
  2. Emirz

M.2 NVMe SSD önerisi

2 TB almayı düşünebilirsin bence. https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-2-tb-kc3000-skc3000d-2048g-m-2-pci-express-4-0-fiyati,1639040028.html 1 TB için en iyi SSD'ler; https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-samsung-1-tb-990-pro-mz-v9p1t0bw-m-2-pci-express-4-0-fiyati,120631121.html...
  3. Emirz

Yardım ASUS ROG STRIX XG249CM alınır mı

Masana bağlı. LG 24GN650B kullanıyorum ve onun da standı baya büyük. Mouse kablosu monitör ayağına değiyor ve rahat hareket sunmuyor. O yüzden kablo cırt cırtı alıp mouse kablosu monitörün ayağına bağladım. Böyle daha rahat oldu benim için ama standı daha sade bir model daha iyi olur bence.
  4. Emirz

Çözüldü✓ laptopda fps drop yiyorum rtx4050 i3 13500h 16gb ram

Yeni modellerde MUX mevcut. Yukarıda attığınız videodaki gibi OMEN yazılımını indirip kontrol edebilirsin. Ya da harici bir monitör bağlarsan da oyunlarda daha yüksek performans elde edebilirsin.
  5. Emirz

[HEDİYE] Bir Kişiye Unreal Engine Ücretsiz Asset Kodu

Yaşlar nedir hocam? İleride bu işe devam etmeyi düşünüyor musunuz? Ciddiyetinizin seviyesi nedir?
  6. Emirz

Böyle yanlış anlaşılma olmaması adına başlığı düzenledim :)
  7. Emirz

Selam dostlar, Humble Bundle'dan son birkaç Unreal Engine assetlerini satın aldım ve ister istemez bazı assetler önceki verilenlerle aynı oluyor. 40$ değerindeki "Basic Survival Attribute System (Replicated)" asseti de bu yüzden elimde fazlalık olarak mevcut kaldı. Vereceğim kişi asseti Epic...
  8. Emirz

🔥İndirim HyperX HX-WR Bilek Desteği Siyah 479'TL

Size kalmış hocam. Çok kısa sürede kumaşı tüylendi ama.
  9. Emirz

🔥İndirim HyperX HX-WR Bilek Desteği Siyah 479'TL

Almıştım fakat çok kısa sürede bilek koyulan yer tüylenmeye başladı. O yüzden iade ettiğim bir ürün oldu.
  10. Emirz

Sistemim ikinci elden ne kadara gider?

Sistem Özelliklerim Donanımlar Alınma Tarihleri Ekran Kartı Palit GTX 1660 SUPER GP OC (Kutulu) 27 Kasım 2020 İşlemci Ryzen 5 5600 (Kutulu) 2 Kasım 2022 Anakart MSI B450 Tomahawk Max II (Kutulu) 5 Kasım 2022 RAM G.Skill RipjawsV (2x16) 3600Mhz CL16 32 GB RAM (Kutulu) 27 Temmuz 2023...
  11. Emirz

🔥İndirim 🔥 Thermalright TL-c12c-s Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 TL🔥

Yurt dışı olmayan başka ürün önerin var mı hocam? RGB olmasa da olur.
  12. Emirz

Trendyoldan 700₺ ve üstü Bluetooth kulaklık önerisi (kulakici)

Hocam youtubeda inceleme videoları var. Ben kullanıp memnun kaldığım için önerdim. Sorunuz varsa cevaplayabilirim. Siz sormadan bazı özelliklerini şöyle yazabilirim; +Ses kalitesi benim için gayet iyi, S22 kullanıyorum ve sanal dolby atmos destekliyor telefon. Bu ayarla birlikte kulaklık hem...
  13. Emirz

Trendyoldan 700₺ ve üstü Bluetooth kulaklık önerisi (kulakici)

Huawei Freebuds SE kullanıyorum öneririm.
  14. Emirz

Corsair RMA kabul olur mu

Benimkini reddetmişlerdi. Ben de iade ettim aldığım yere. Bir daha da Corsair'e bulaşmam.
  15. Emirz

🔥İndirim HYPERX İNDİRİMLERİ!!

Bedavaysa bi tane de bana çeker misin be abe
  16. Emirz

Paribu Cineverse Sinemalarında CGV Movie pass (107 CGV para + Mısır)-89 TL

Site güvenilir. Önceden Forum istanbulda hem paribu sinemalarda kullandım hem de JoyPark oyun alanında ayrı bir kampanya vardı onu kullandım. Mısırı da kodu söyleyip alabiliyorsunuz.
  17. Emirz

Yardım GSKILL 32GB (2x16GB) RipjawsV RAM İyi Midir?

RAM: GSKILL 32GB (2x16GB) RipjawsV DDR4 3600MHz CL18 1.35V Dual Kit Ram (F4-3600C18D-32GVK) https://www.vatanbilgisayar.com/gskill-32gb-2x16gb-ripjaws-v-ddr4-3600mhz-cl18-1-35v-dual-kit-ram.html Amazon Germany'den aldığım Corsair Vengeance RGB RT (2X16) 3600 Mhz CL16 Kit ramlerimden biri...
  18. Emirz

Yardım Amazon Germany'den Alınan Corsair RAM'ler 2 Ay Sonra Bozuldu

Amazon ithalat ücretini iade etmiyormuş. 1642 TL iade edebileceğini söylüyor yani. Bugün de kazıklandık çok şükür. Teşekkürler Corsair.
  19. Emirz

Yardım Amazon Germany'den Alınan Corsair RAM'ler 2 Ay Sonra Bozuldu

Amazon'da iade işlemleri başlatılabiliyor ama 2k'ya 3600 Mhz CL16 RAM...... RGB olmasa da olur. Yeter ki iyi çiplere, soğutması olan düzgün bir RAM olsa yeter.
Top Bottom