Arama sonuçları: *

1. ardacpr15

DualShock4 Gamepad L2 tuşu kendi kendine çalışıyor

Merhaba,başlıktada belirttiğim gibi sorunu bugün yaşamaya başladım önceden hiç böyle olmamıştı.Days Gone oynarken farkettim,anlık olarak kendi kendine nişan alıyor,yani L2 tuşu kendi kendine bas çek yapmış gibi oluyor ve bu çok kısa sürüyor.Sorun oyunda sanıp başka oyunlarda denedim,Forza...
  2. ardacpr15

Forza Horizon 5 çıkmadan oynamak (Standart Edition İçin)

Önyüklemeden bahsetmedim zaten konuda azıcık okusaydın anlardın,konuda oyun 9 kasımda çıkınca oynanabileceği için şuan oyunu nasıl açıp oynayabileceklerini anlatmıştım
  3. ardacpr15

Oyun 9 Kasım da çıkıyor.....
  4. ardacpr15

Merhaba,oyunun çıkmasına yaklaşık 1 buçuk 2 saat kaldı fakat oyuna daldığımdan bu postu yollamayı unuttum.Öncelikle şunu söylemek istiyorum methodu steam de denemedim! İlk olarak arama çubuğuna bölge ayarları yazın ve bölge ayarları bölümüne gidin,sonrasında üst tarafta bulunan Ülke veya Bölge...
  5. ardacpr15

Tekrar korona olmuşmuyumdur?

Fazla emin değilsen 3-4 gün bekleyip test yaptır genede yakınlaşma,benimde annemle babamın pozitif çıktı şuan karantinadalar benim negatif
  6. ardacpr15

GTA The Trilogy çıktıktan hemen sonra kırılır mı?

Far Cry 6 kırılmadı sadece o da 2-3 haftaya diye düşünüyorum
  7. ardacpr15

bu pc ne kadar eder arkadaslar

İkinci el mi ?
  8. ardacpr15

Masa Üstü Bilgisayar Temizliği

Soğuk denemeniz daha güvenli olacaktır
  9. ardacpr15

bilgisayarıma garip şeyler oluyor acil yardım

Arkadaş doğru söylüyor dediklerini yaparsanız yüksek ihtimalle düzelecektir. Sorun yüksek ihtimalle ekran kartı driverların da
  10. ardacpr15

Mekânik klavye önerisi

Ben şuan Rampage Rmk-Gx9 Pulsar Rgb kullanıyorum klavye red switch şu anlık bir sorun yok aldığım yerde 2 tane de yedek switch göndermişler bozulursa değiştiririm.Almanı da öneririm şuan fiyatı ne kadar bilmiyorum ama bende 360-370 civarı almıştım
  11. ardacpr15

Forza Horizon 5 KIRILDI

Sen git 101 GB oyunu Gamepass le indir çıkmasını bekle,Premium Edition çıktığı gibi cracklensin.Yok böyle bişey
Top Bottom