Arama sonuçları: *

1. E

Redmi 9t atılan yazılımı silme

Arkadaşlar merhaba redmi 9t cihazıma miui 14.0.5 eu yazılımı attım ama orjinal haline döndürmek istiyorum nasıl yapabilirim (Dönmek istememin sebebi bazı hatalar olması)
  2. E

Uygulama ve Oyunlarda pc takılıyor

Arkadaşlar merhaba oyun oynarken ya da video izlerken pc takılıyor. Oyunlarda fps 180-200 civarı, ekran yenileme 120hz de yardımcı olabilirseniz sevinirim Pc: Dell g15 5511 i5 11.nesil 16 gb ram rtx 3050
  3. E

İntel Kontrol merkezi csgo 4:3 olmuyo

iyi günler arkadaşlar csgo yu 4:3 yapınca resimdeki gibi oluyo intel uygulamasında uzatılmış gözüküyor ama düzelmiyo Pc: Dell g15 5511 i5 11260h modeli 1680122766 ekranda ortalanıyor bu şekilde
  4. E

Alienware uygulamasını nasıl düzeltirim

İyi Günler Arkadaşlar alienware uygulamasını açtığımda ilk başta ilk fotoğrafta olduğu gibi açılıyo ama güncelleme yaptıktan sonra ikinci fotoğraftaki gibi oluyo nasıl düzeltirim bunu ilk fotoğraftaki gibi görünmesini istiyorum. ve ikinci fotoğrafta da gözüktüğü gibi sürekli güncelleme var...
  5. E

10-15k hem okul hem oyun için Laptop

İyi Günler Arkadaşlar Hem Okul Hem Oyun İçin Laptop Arıyorum Web Tasarım,Kodlama,Photoshop,Unity Kullanıcam Oyun Olarak da Forza Oynatsın Güzel Grafiklerle Yeter 1663847718 Ekran Kartı Olarak İşlemcinin Dahili Gpusu Olmasın
  6. E

unity de proje açılmıyor

İyi Günler Arkadaşlar, unity hub 3.1.1 ve unity 2020.3.33f1 sürümünü kullanıyorum kaydedip kapattığım proje ye geri dönemiyorum illa yeni proje açmam gerekiyor, eski projem çöpe gidiyor çözümünü bilen var mı
  7. E

2500 TL f/p pc öneri apu sistem

Arkadaşlar bilgisayarım bozuldu 2500 TL bütçem var apu sistem önerebilir misiniz hazır sistem olmasa da olur
  8. E

4 gb Rami 8 gb yaptım ama Windows gelmiyor

Bende 4 gb hyperx Genesis ddr3 ram var dün aynısından bir tane daha aldım ama Windows yüklenmiyor pc kendiliğinden yeniden başlıyor ne yapmalıyım Anakart : intel dh55tc Ekran kartı:rx 560 2gb İşlemci : intel i3 550 3.2 ghz 1614419720 Bios ekranına girebiliyorum ama Windows açılmıyor
  9. E

Dh55tc anakart bios reset

Arkadaşlar iyi günler i3 550 işlemci var oc yapmayı denedim anakarta güç geliyor ama ekrana görüntü gelmiyor ekran kartı rx 560 2g bios pili ile biosu resetlemeyi denedim ama olmadı nasıl yapabilirim
  10. E

Oyunda 4:3 yapınca fps düşüşü

Arkadaşlar selamın aleyküm cs de adamları daha net görmek için 4:3 yapıyorum ama yapınca 15 fps sabitleniyor normalde 130 150 alıyorum İ3 550 4 ghz oc lu işlemci Ekran kartı rx 560 2 g 4 gb ddr3 ram
  11. E

Oyunu alt+tab yapınca bozuluyor

Arkadaşlar merhaba oyunu alt tab yapınca böyle oluyor sorun nedir iyi günler
  12. E

i3 550 overclock yardım!!

Arkadaşlar merhaba hepinize iyi bayramlar bende i3 550 işlemci var anakart markası intel dh55tc bu işlemciyi stabil olarak en fazla kaça yükseltebilirim ve ayarları nelerdir iyi günler
  13. E

Kulakiçi kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba kulakiçi kulaklık alacağım ses kalitesi iyi bir kulaklık önerir misiniz? şarkı dinlemek için bütçe 100 TL
  14. E

1000 TL'ye Yeni işlemci

Arkadaşlar yeni işlemci alcam ama bütçe fazla yok bunla beraber anakart ve Ram de alacağım 1000 TL kadar bütçem var ne önerirsiniz
  15. E

Mavi ekran hatası

Arkadaşlar merhaba Bazen bilgisayar ilk açıldığında yada oyunun ortasında mavi ekran veriyor yazan şey ise şu driver power state failure Çözümü nedir bunun şimdiden teşekkür ederim iyi günler
  16. E

Rx560 overclock

Arkadaşlar merhaba bende arez rx560 2 GB var oc açık ama hangi ayarlara yükselteceğimi bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz Şimdiden teşekkürler
  17. E

rx560 2gb nasıl

arkadaşlar merhaba bende arez rx560 2gb ekran kartı var çoğu oyunda düşük ayalarda 60 fps veriyor sizce iyi mi?
  18. E

Pingim çok yüksek

Arkadaşlar öncelikle merhaba internetim kablonet netmaster 24 mbps indirme 2 mbps downloadım var ama cs de 150 ms den aşağı düşmüyo ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler
Top Bottom