Arama sonuçları: *

• Users: Juiclair0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Juiclair0

Artık eskisi kadar bilgisayar oynamıyorum ne kadara satabilirim ?

SİSTEM ÖZELLİKLERİ KASA Ekran kartı - MSI VENTUS 1660 SUPER OC EDİTİON 6GB (15 AY VATAN GARANTİLİ) İşlemci - AMD RYZEN 5 3600 35MB ONBELLEK (5AY GARANTİSİ KALDI) Anakart - MSI B450M A-PRO MAX (1 YIL GARANTİSİ KALDI) RAM - HYPERX FURY 8X8 16GB 3200MHZ (HEPSİBURADADAN ALINDI GARANTİSİ BİTTİ AMA...
  2. Juiclair0

Buna dolandırıcı diyebilir miyiz ?

Aga ürünün sıfır apple faturalı fiyatı 10.000 adam 11.000 satıyor bunu alan keriz midir yada satıcıya tokatçı diyebilir miyiz ? :D
  3. Juiclair0

Arkadaslar polis olcamda benden olurmu

Ne diyosunuz agalar benden olurmu
  4. Juiclair0

Aci̇l Modem Öneri̇si̇ Max 650tl

Modemim bozuldu arkadaşlar yarın alıcamda acil 650 TL'ye kadar menzili güçlü modem önerisi max 26megabit alıyorum zaten ona göre öneri yapar mısınız (menzili ve kablolu internetinde sıkıntı olmasın yeter)
  5. Juiclair0

Basit yoldan png nasıl oluşturucam

Telefon kılıfı yapıcam basit yoldan fotoyu png nasıl oluşturucam.
  6. Juiclair0

max 1500 ayakkabı önerisi

Arkadaşlar dün why not 5 alacaktım 2600 TL olmuş istediğim rengi diğer renklerine fazla ısınamadım. Şöyle sezon indirimli güzel bir ayakkabı önerir misiniz (Nike ve Adidas) https://www.nike.com/tr/t/jordan-why-not-5-basketbol-ayakkab%C4%B1s%C4%B1-2TtFm0/DC3637-500 1663914062 Dün istediğim rengi...
  7. Juiclair0

Anker 20000 mAh 300 TL iyi mi? ?

Arkadaşlar kamp için yüksek mAh Powerbank arıyordum son 3 aydır bu 800 civarlarındaydı bugün bi baktım 300e düşmüş aldım başka alternatif varsa iade edip alabilirim...
  8. Juiclair0

Discord valorant yayınında ses sorunu

Arkadaşlar discord valorant yayını veriyorum ekran olarak değilde uygulama olarak valorantı seçiyorum. Oyunun sesi yayını izleyene geliyor ama takımda konuşulan sesler hiç gitmiyor onu nasıl ayarlayacağız bilen var mı ?
  9. Juiclair0

Evinize en çok elektrik faturası kaç TL geldi ?

Bizim eve ortalama 800-900 elektrik faturası geliyor. 8-9 ay önce 3600 gelmişti babam arabayı satıp ödemişti ĞPÖSADÖQPSAĞDASĞDPASÖDASÖDASD Size en fazla kaç geldi ?
  10. Juiclair0

Rust indirimle kaça düşüyor

Rust 300 lira falan şu anda agalarla forest bitirdik ama o tarz oyunlar oynamak istiyoruz. Rust videolarına baktık baya detaylı bi oyun ama 300 TL verme taraftarı değiliz. Bu oyun indirimlerle vesaire kaç TL'ye düşüyor ?
  11. Juiclair0

Amortisörlü bilgisayar masası

İyi forumlar bu youtuber ve yayıncılardaki altında buton olan, Yükselip alçalan amortisörmü deniyor bilmiyorum ama o masalardan arıyorum ama bulamadım. 4-5k bandında varsa link atabilirmisiniz.
  12. Juiclair0

Ek tercihler ne zaman ?

Google'a ek tercihler ne zaman diye yazdım 1 tane adam akıllı soru bulamadım ben ona soruyom o bana soruyo. Ek tercihler ne zaman açılıyor bilen var mı ?
  13. Juiclair0

Valorant 2 kişi lazım

Yücelik 1-2 arasında geziyoruz 3 preyiz bize 2 kişi lazım 5 girmek için. Oyunda çok fazla eloboost var hani adamın oynayışını izleyince hayretler içinde kalıyorsunuz bu oyunla bu eloya nasıl gelmiş diye. Bu yüzden bu ranklarda 2 kişi lazım 5 girmek için. Valorant ıd GUARDİAN OYNARIM #ERAY her...
  14. Juiclair0

Köpeğime isim önerileri

İyi forumlar dünden beri düşünüyorum ne isim koysam diye çok kararsızım siyah küçük bi köpeğe hangi isimler konulabilir (zeytin hariç)
  15. Juiclair0

Küçük köpek için tuvalet seti

Arkadaşlar şu resmini attığım köpekten aldım 2 haftalık. Evim bahçeli 22 yaşındayım 10 yaşımdan beri köpek besliyorum bahçemde ama hiç evde beslemedim. Abim bu köpekten hediye etti çok akıllı bişey odamda beslemek istiyorum ama bunun için hangi tuvalet setini almalıyım, hangi kumu almalıyım...
  16. Juiclair0

Bilmediği bir şey hakkında her şeyi bilenler :d

Bu arkadaşlardan forumda o kadar var ki kullanmadığı, görmediği sadece adını duyduğu bi ürün hakkında nasıl bu kadar emin konuşabiliyorlar ? bu ve bunun gibi üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz ? (yorumu düzenlemiş 900 derece bile değil falan yazıyordu :D)
  17. Juiclair0

12/24w smart televizyon önerisi

Dayım tırcı 12 yada 24w ile çalışan smart tv televizyon istedi ama w mevzusunu fazla bilmiyorum normal televizyon kaç w ile çalışıyor. Tır içinde kullanılacak fazla büyük olmayan 12/24w ile çalışan smart tv önerisi yapar mısınız?
  18. Juiclair0

İphone şarj kablo önerisi

Bu ürünü almayı düşünüyorum ama tavsiye edebileceğiniz hızlı şarj eden ve dayanıklı şarj kablosu var mı ? (lightnin- type-c) https://www.hepsiburada.com/anker-powerline-select-usb-c-to-iphone-uyumlu-lightning-sarj-data-kablosu-0-9-m-mfi-lisansli-siyah-a8612h11-p-HBV00000KXL86?magaza=Hepsiburada
  19. Juiclair0

Anker SoundCore Flare II usb to type-c ile flaşla müzik dinleme

Arkadaşlar 2009 yılındaki babamın şarkılarını buldum ve hiçbiri youtubede yok dinlediğim güzel plak kayıtları var bu şarkıları flaşa attım. Bu hoparlörde aşağıda attığım type-c şarj girişi var usb to type-c alsam şarj girişine takıp flaşı taksam dinleyebilir miyim. BU ÜRÜNÜ ALSAM DİNLEYEBİLİR...
  20. Juiclair0

AÇIKTA KALAN AGALARIN TOPLANMA POSTU

İyi forumlar 3. senemizdede bi yere yerleşemedik (açık öğretim işletme yazdığım halde) yerleşemeyen agalarım bu postta toplansın bugün eglence yok bugün sadece hüzün...
Top Bottom