Arama sonuçları: *

• Users: OUHasan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. OUHasan

1 yıl geçti kaç ev sözü tutuldu

Milyonlarca insan evsiz kaldı. 1 yıl içinde hepsinin telafi edileceği sözü verdi. De nerde? Bu sözün tutulması için illa oğlunun şehit düşmesi mi lazım? Yazık cidden yazık artık... @Carl-S @Furkan Karagülle
  2. OUHasan

Boşanmış biriyle evlenir misiniz?

Biraz önce Twitter'da gördüm birçok yorum irite edici. Sizin de fikirlerinizi merak ettim. Şahsi fikrim gayet tabii evlenilir. Bana göre bakirelik de sorun değil. Benden önce ilişkisi olabilir.. Sizlerin fikri nedir? İğrenç dediğim yorumlardan biri ektedir..
  3. OUHasan

2 yaşındaki bebeğe tecavüz

Ya ailesi cenazesine bile katılmadı çocuğun. 2023 yılındayız lan. Millattan sonra 2023 yılındayız. 4. YY'da Arabistan'da değil. Bu nedir ya ağlamak istiyorum. Ben bunu polise, mahkemeye teslim edilmesine dayanamıyorum. Ya abi ben nasıl baba olacağım. 2 yaşındaki bir -çocuk bile değil lan çocuk...
  4. OUHasan

Eski siyasi sistem daha mı iyiydi?

Yıl 2017... Herşeyin başladığı o yıl. 2017'ye kadar -en azından şimdiye nazaran- Türkiye güzel bir ülkeydi. Dolar 3 TL idi. 2017 yılında refarandum yapıldı. Yeni sistemi doğuracak olan bu referandum ezici bir farkla evet cevabı verildi. Tam tamına 25.157.463 seçmen... Eskiden Türkiye'de "Güç...
  5. OUHasan

Yeniden Aktif Forum Partisi (Herhangi bir siyasi parti ile alakamız yoktur!)

Sevgili forumdaşlarım! Bugün buralara niçin geldim, nasıl geldim? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, Chrome'a girdim, forumu açtım, Konu Dışı'na tıkladım geldim. Amma! Gelmemiş de olabilirim. Gelmişsem gelmişimdir, gelmediysem gelmemişimdir. Görünen forum bulut serverda değildir. Buraya geldik de...
  6. OUHasan

Kitap alacağım öneri verir misiniz?

Okuyupta çok sevdiğiniz kitapları yazar mısınız? Böyle bu kitabı okumazsan hayatı yaşamıyosun dediğiniz kitaplar. Tarihi, felsefi ve kişisel gelişim kitapları okuyorum ağırlıklı olarak. Roman ve hikaye türünde önerilerinize de açığım. Bana kitap önerin lo! Yarın kitapçıya gidip bayılacağım...
  7. OUHasan

İçim yanıyor ya içim yanıyor

Biraz önce AKM'de sanayi bölgesinde yangın çıktı. İşyerindeyken camdan duman gördük. Baktığımızda karşıdaki binada yangın vardı. İtfaiye falan aranmıştı. O yüzden aramadım ben. İşin kötü yanı karşıdaki binada bi aile yaşıyordu. Yaşlılardı. Olm içim o kadar acıdı ki; karşıdan ambulans geliyor...
  8. OUHasan

Şarkı yaptık, nasıl?

Spotify ve diğer platforların hepsine paylaştık. Bu ikinci şarkımız. Sizce nasıl olmuş? Fikirlerine önem verdiklerim,
  9. OUHasan

Derdimi anlatamıyorum. Arkadaşımıın topladığı sistem..

Tamam olaylardan anlamıyorsun eyvallah. Ancak neden bir bilene sormuyorsun? Anlamıyorum. @Furkan Karagülle @Kürşat Kütükçü KASA 779 TL ...
  10. OUHasan

Gelecek planınız var mı?

Merak ettim de gelecek planınız var mı? Hedefiniz var mı? Unutmayın ki, "Hedefi olmayan gemiye rüzgar bile yardım edemez!" Benim hedeflerim; Bilişim bölümünden (Meslek lisesi.) mezun olmak. Kendi software şirketimi kurmak. Aklımdaki oyun fikirlerini hayata geçirmek. Türk Dili ve edebiyatı...
  11. OUHasan

Turknet gigafibere nasıl geçerim?

Arkardaşlar ben şuan 94 megabit vdsl Turknet kullanıyorum. Altyapım gigafibere yükselmiş. Modemim de 700 mgbt destekliyor. Nasıl geçiş yapacağım?
  12. OUHasan

İstanbul'da patlama.

Kimlerin yaptığını bilmiyorum ama hepsini tek tek... 6 ölü 53 yaralı. Allah rahmet eylesin. https://www.google.com/amp/s/www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/son-dakika-beyoglu-istiklal-caddesinde-patlama-meydana-geldi-42170195
  13. OUHasan

24 Kasım için n'apmam gerek?

Arkadaşlar, bizim okulda 140 tane hoca var. Ve ben neredeyse hepsiyle tanışıyorum. 25 tane öğretmenle de doğrudan hergün iletişim içindeyim. Hepsine ayrı ayrı hediye almak hem maddi hem de bedeni olarak beni yorar. Ayrıca birine hediye verirsem diğerine ayıp olur. Hepsine verebileceğim ortak bir...
  14. OUHasan

Kültürlendirin beni..

Selam dostlar biraz önce yeni bir şey öğrendim. Size aktarayım; Börtü böcek deyiminde kullanılan 'börtü', 'bitki örtüsü' anlamına geliyormuş. Şimdi de siz de bildiğiniz bireyi anlatın da kültürlenelim...
  15. OUHasan

DA Forum'da bug buldum.

Merhaba dostlar biliyorsunuz ki forumda hakaret yasak. V belli kelimeler yasaklı olarak işaretlenmiş. Yazdığınız hakaret içeren sözcük otomatik olarak sansürlenip yayınlanıyor. Örneğin; "***** ve **********." Şimdi de bug'ı uyguladığımda, "Sаlak ve gеrizekalı." @Emir Aydın beni takip edersen...
  16. OUHasan

DA Etkinlik Düzenleyek

Selamün aleyküm! Aleyküm selam! Bir hafta sonra ara tatile gireceğiz. Bu ara tatilde bir etkinlik düzenlesek nasıl olur? Oyun olabilir, yarış olabilir vb.. Bir oyun seçeriz online oynarız falan. Tarih bilgilerimizi yarıştırırız.. @Besim Tibuk @Carl-S @Sirius Blackw @MematiBaş🚬 @2mApoo...
  17. OUHasan

Geleceğinizi planlıyor musunuz?

Hadi yine isiniz ben başlayım; öncelikle şunu söylemem gerekir ki karşınızdaki zat evrenin en mühteşem kişisidir. Bütün evren benim için çalışır. Geleceğimi elbette planlıyorum. Rotam net ancak rotamın her detayını sizinle paylaşmam için şuan çok erken. Ancak yine de ufak çağlı anlatalım. @Besim...
  18. OUHasan

Turan kurulmalı mı sizce?

Beni bilen bilir. Çok milliyetçi biriyimdir. Uzun zaman önce Turan Birliği'nin kurulmasını hayal ediyordum. Aslında son 1 yıldır kurulmamasından yanayım. Nedenleri saymakla bitmez.. Şimdi sadece sizlerin görüşlerinizi merak ediyorum. Lütfen saygı çerçevesi içerisinde yanıtlayınız. Hem merak...
  19. OUHasan

Erken kalkmak için

Selam dostlar nasılsınız? Beni sorarsanız, ben mükemmelim. İnanmıyorsanız @MematiBaş🚬'a sorabilirsiniz.:) Birkaç aydır forumda sürekli bir arkadaşımızın geç kalmaktan yakındığını gördüm. Ve dedim ki neden el atmıyoruz. Biraz sonra anlatacaklarımı uygularsanız emin olun hiçbir zaman hiçbir yere...
  20. OUHasan

Kötülük var mıdır? (Felsefe)

Geçenlerde @2mApoo güzel bir soru sordu bana. "İyilik göreceliyse, bu kötülüğü meşrulaştırmaz mı?" Öncelikle şöyle birkaç soru ile başlayalım; kötülük var mıdır? Kötülüğün içinde iyilik var mıdır? Kötülük neye göre kötülüktür? (...) Siz en son ne zaman üşüdünüz? Bir gün önce, iki gün önce...
Top Bottom