Arama sonuçları: *

1. pxnouma

SATA2 destekleyen anakarta SATA3 takılır mı?

Ben saymıyorum, içerisinde log kaydı tutan bir komponent var. istersen 7 SSD 230 HDD kullan sistem desteklediği sürece sınır yok.
  2. pxnouma

çalışır demek istiyor. 2019'dan beridir kullanıyorum; 1891 kere elektirik kesildi (sistem aç kapa) 21786 Saattir aktif (2yıl 177 gün çalışma süresi) 29995 GB veri yazıldı. Sağlık %85, Sıcaklık 33 derece.
  3. pxnouma

Hayır bir problem yok. Sata 2 anakart ile As340 120GB'ı 1.5yıl kullandım.
  4. pxnouma

🔥İndirim Nimomed ECT-1 Dijital Çubuk Ateş Ölçer 40 TL

1 tane çektim, lazım olduğunda bulunmaz nimet.
  5. pxnouma

1500 TL ye mekanik numlocksuz red Switch klavye önerisi acil

Mekanik değil optik https://www.amazon.com.tr/dp/B08NG84H5M?m=AOX42M1QYZ4TV&ref=clp_pc_a_A282F8YFQRNGAO&th=1
  6. pxnouma

🔥İndirim Erşan Dana Et Döner 189₺'ye Düştü🔥🔥300Gr

Kasap et kilosu ile karşılaştırması doğru degil, doneri sarıp pisirirseniz 1kg. Ciğ etiniz pişince gramaj olarak düşüyor bunu hesaba katın, bu pişmiş bir ürün.
  7. pxnouma

MİGROS BÜTÜN MONSTER ENERJİ İÇECEKLERİ ÇEŞİTLERİNDE 2 AL 1 ÖDE KAMPANYASI🔥🔥

21 tane şekersiz yapıştırdım, konu icin eyvallah
  8. pxnouma

🔥İndirim SoundBoks Go Siyah 26100₺🔥%10 İndirim

Cenazede dua okumak için bire bir.
  9. pxnouma

🔥İndirim Ryzen 5 5600 Tray İşlemci 3679 TL (Nays--> 3529 TL)

BEDAVA, son 3 ayda 2 tane ryzen 5600 aldım ikiside 4k'dan 8k etti.
  10. pxnouma

🔥İndirim MSI GG Clutch GM51 Lightweight 2199 TL

Lightweight ve 85gr. Büyük olması dışında albenisi yok.
  11. pxnouma

🔥İndirim AEROCOOL 1750TL CİVARI POWERLI KASALAR

Şu cs serisinin powersizi yok mu ya? Çoğu mini itx diye satılan kasadan daha küçüğe micro atx destekliyor. Bence efsane
  12. pxnouma

🔥İndirim 499 TL Dark SP-214 Speaker 11W Rms Titreşimli LED 2+1 Multimedya Hoparlör

Fotoğraflarda büyük gözüküyor ama küçük cihaz. Bunun yerine Uygun fiyatlı Jam alınabilir.
  13. pxnouma

iş için kulaklık önerisi

Galaxy Buds FE kullanıyorum. önceden kullandığım Airpods Pro 1.nesilden daha iyi ANC'ye sahip. öneririm.
  14. pxnouma

İşlemciye Verilen Voltaj Değerini Yükseltirsek Performansı Arttırır mı?

Voltaj vererek daha yüksek frekans için ön ayar yapmış olursun. Ama sadece voltaj ile artmaz performans, Voltaj+Frekans ayarı yapman gerekiyor.
  15. pxnouma

❌İndirim Bitti! Attack shark x3 850tl + depozito ücreti

Enişteme rxe R1 FE aldık, fe olmasına rağmen bu fiyattaki çoğu üründen daha iyi çalışıyor. Takılma, titreme, bağlantı problemi, dpi sapması, lod vs. Hiç bir sorunu yok. Çok şaşırdım gerçekten, stok bekliyorum bende 1 tane alacağım.
  16. pxnouma

Ciltte egzamaya ne iyi gelir?

Tetikliyor, dozunda tüketmek lazım. @Lowhp Ben 5 6 yıldır devamlı betsalic kullanıyorum, genelde yuzume fazla doz uyguluyorum ve bir deri incelmesi vs. Görmedim. Benimde kafa derimde sivilce var, betasalic nasıl bir asitse onu da eritiyor. Alerji vs. Bunlar yan etkiler ama en büyük etken hava...
  17. pxnouma

Ciltte egzamaya ne iyi gelir?

Çocukluğumdan beridir kulağımın arkasından tut ayağımın üstüne kadar her tarafımda zaman zaman egzamalar çıktı. yıllardır uğraşan birisi olarak nacizane tavsiyem doğru ilacı bulman olacaktır. Bazı nemlendiriciler ve kızların kullandığı tonik, balsam vs. işe yarıyor gibi ama geçici bir çözüm. Ben...
  18. pxnouma

Gülmek isteyenler gelsin

bu dosya torrent uygulaması için bir link niteliğinde. dosyayı torrente okuttuğun zaman gerçek GB kaçmış görürsün.
  19. pxnouma

🔥İndirim Lioncast LX80 Kablosuz Oyun Kulaklığı 1600 TL

Detaylı yazılmış olumsuz yorumlar, 3 kelime ile yazılmış olumlu yorumları bastırır nitelikte. Ben şahsen güvenemedim.
  20. pxnouma

❌İndirim Bitti! ASUS GT301 Kasa ve Asus Anakart Set İçin Fan Çoklayıcı 0.99 TL

Param güvende ile satacak varsa alıcıyım.
Top Bottom