Arama sonuçları: *

1. umutbeedir

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

2 dolar için değer mi bilemedim. Güzel taktikmiş
  2. umutbeedir

SİVİLCELERDEN NASIL KURTULUNUR ???

doktora gitmeden bir şey kullanmaması en doğrusudur.
  3. umutbeedir

Bu dolandırıcı mıdır?

güvenlik birimi işi gücü yok direkt sana mı yazar sence 😁😁
  4. umutbeedir

Modding Windows 10 Öldü, Peki Ya Windows 11?

ben animasyon/3d işleriyle uğraşıyorum oyun için mekanikler ve modeller tasarlıyorum. Bende windows 10 bir problem çıkartmıyor. Desteği kolay kolay sönmez windows 10'un ve sıvı soğutma senin donanımsal olarak problemin dostum, windows o işleri çalıştırmakla uğraşmaz.
  5. umutbeedir

Blenderda 24FPS aldığım Renderı 60 FPS yapabilir miyim?

render ayarlarına bir bak orada olması lazım
  6. umutbeedir

Oynarken içimi ısıtacak oyun önerir misiniz

Moi Moi Heroes
  7. umutbeedir

KABLOSUZ %60 - MİNİ KLAVYE ÖNERİSİ

Şu an hala kullanıyorum. Günde minimum 8-10 saat başındayım ve çok memnunum, herhangi bir tel sesi, klavyede silinme veya kullanımında problem yok
  8. umutbeedir

Gainerlerin amacı nedir?

karbonhidrat yağlandırır hocam, yıllardır böyle, tavsiyem protein odaklı gidin. progainer vesayre ama bunları da doktor destekli kullanın.
  9. umutbeedir

🔥İndirim Apple iPhone 12 128 GB 27.949

iphone almayın.
  10. umutbeedir

CoolerMaster MM711 Yazılım Problemi

yok görmüyor dostum, sağlayıcıların hiçbiri de dönmüyor mesaja
  11. umutbeedir

Grafik Tasarım da iş imkanları ?

Hayatında başarılar dilerim. Tasarım hangi alana ait olursa olsun her şeyden önce senden disiplin istiyor. Düzenli olarak geliştirdikçe kendini iş imkanları aramak değil iş imkanlarının seni aradığı bir seçenek olursun
  12. umutbeedir

Oyun sektöründe senin bilgi ve becerini oyun içi yaratıcılığınla birleştirmen isteniyor. Türkiye sektöründe bir ortalama olmasa da Unity tercih ediliyor ve tasarım materyallerinde sana özgürlük sunuluyor. Ben 3ds max ve blender arasında gidip geliyorum boyama için UV dediğimiz tekniği Blender...
  13. umutbeedir

God Of War adlı rezil oyunun kötü olması

Güzel troll hesap
  14. umutbeedir

Yardım ❓ MM711 YAZILIM AYARLARI NASIL OLMALI ❓

Ya abi bir bende mi görmüyor bu yazılımı ya delirecem
  15. umutbeedir

Rehber VPN Olmadan Giriş Engeli Olan Sitelere Nasıl Girerim._V2.0

Hocam yabancı devlet sitelerine girerken e-devlet gibi sitelere giriş olmuyor
  16. umutbeedir

300-400 tl arası mouse önerisi

Hocam çok kaliteli duruyor ama içeriğini ve optik sensörünü bilmediğim için güvenemedim
  17. umutbeedir

300-400 tl arası mouse önerisi

O bütçeye pek yok aşağıdakileri önerebilirim Üstüne ekleyip alabilirsin : LOGITECH G102 ÖNERİM :MSI-CLUTCH
  18. umutbeedir

Akıllıca hareketlerle birçok sektörde iş bulursun ben bir grafik tasarımcıyım ama şu an sektörümü geliştirip oyun tasarımcısı oldum
  19. umutbeedir

ofis bilgisayarı önerisi

LAPTOP ÖNERİLERİ LENOVO ACER ASPIRE LENOVO IDEAPAD MASAÜSTÜ ÖNERİLERİ ŞAHSİ ÖNERİM APU-SİSTEM-VALUE I5-3470 RX580
Top Bottom