Arama sonuçları: *

• Users: Ladidadi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ladidadi

Mining'e başladım bakar mısınız

Bugün mininge başladımda değerlerim falan nasıl normal mi? Fikirlerinizi alayım.
  2. Ladidadi

AMD Radeon uyumsuz yazılım sürümü sorunu

Arkadaşlar merhaba fortnite oynarken bu karşıma çıkıyor.Ne yapmalıyım? Ekran kartım Sapphire pulse rx 570 itx 4 GB
  3. Ladidadi

st max tempo 50 alınır mı?

2022 model sıfır 21.000 liraya almayı düşünüyorum. sizce doğru karar mı? bu motoru tavsiye ediyor musunuz?
  4. Ladidadi

bakar mısınız klavyemde tuş bozuldu

Laptop umun space tuşuna basınca çıtır çıtır ses geliyor.Ne yapmak lazım? Garantiye mi yollayayım yoksa ben kendim halledebilir miyim? acer swift 3 ryzen 3
  5. Ladidadi

Araç kiralamada depozito

Arkadaşlar araç kiralamak istiyorum 1000 TL depozito istiyorlar.Bunun açıklaması nedir?
  6. Ladidadi

Telefonda futbol ile alakalı aplikasyon arıyorum.

Arkadaşlar bundan yaklaşık 2 yıl önce bir uygulama yüklemiştim telefonuma.Uygulamada canlı oynanan karşılaşmada atıyorum benficayı seçiyorsun bize 4-5 tane oyuncu seçme hakkı veriyor.Oyuncuları seçiyoruz ve futbolcuların oynadıkları futbola göre puan geliyordu.Bunu bilen ya da hatırlayan var mı...
  7. Ladidadi

Çözüldü✓ Sıcaklık değerlerim nasıl?

Sıcaklık değerlerim nasıl merak ediyorum.Cevaplarsanız sevinirim. BOŞTAYKEN YÜK ALTINDA
  8. Ladidadi

Güvenilir ekran karti tamircisi ariyorum

Guvenilir daha once denenmis ekran karti tamircisi ariyorum.Yardim ederseniz sevinirim.
  9. Ladidadi

Yeni SSD taktıktan sonra mavi ekran hatası

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bugun yeni bir ssd taktım bilgisayarıma ama malesef mavi ekran çıktı 2 kere.Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor?
  10. Ladidadi

Dark Diamond 2 kasaya VS550 sığar mı?

Yeni psu alıcam kasama sığar mı sığmaz mı bilmiyorum.Yardım eder misiniz? Psu'nun linki; https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-corsair-builder-vs550-cp-9020171-eu-550w-fiyati,324584538.html Kasanın linki...
  11. Ladidadi

Sistemime psu önerisi

R5 3600 Sapphire rx 570 itx Gammix 10 ddr4 3000 mhz 8+8 B450M S2H Monitör lg 22mk400 75 hz Tx powermax 400 psu Adata 240 gb ssd 500 gb hdd
  12. Ladidadi

Gigabyte garanti sorgulama

Merhaba iyi forumlar.Yeni bir anakart satın aldım.Bugün elime ulaştı.Garantisini sorgulatmak istiyorum.Nereden yapabilirim? Markası gigabyte b450m s2h. 1638814439 Merhaba! Yardım edicek birisi yok mu?
  13. Ladidadi

Yardım Bu satıcıya güvenilir mi?

Arkadaşlar aşağıda belirttiğim kişiden ürün almak istiyorum.Bu satıcıya güvenilip para gönderilir mi? https://forum.donanimhaber.com/profil/1225204...
  14. Ladidadi

Çözüldü✓ Sahibinden satin aldigim urunu iptal ettiler

Sahibinden.com dan param guvende hizmet bedeli (get) odeyerek bir sey satin aldim fakat satici siparisi iptal etti.Simdi bana odeyecekleri tutarda param guvende hizmet bedelini de odeyecekler mi? Yoksa o para uctu mu? 1638484829 Upcuk upcuk
  15. Ladidadi

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 3000 TL'ye Alınır mı?

Arkadaşlar elimde darboğazlı sistem vardı bende rahatlatmak için işlemci ve anakartı değiştirme kararı aldım.Anakartı aldım fakat ryzen 5 3600'ü satın almadım henüz.İkinci eli yok.Üründe 3000 liradan satılıyor sıfırı.Sizce ne yapıyım? Gittikçede arttıyor fiyatı? 3000 lira verilip alınır mı bu...
  16. Ladidadi

Öneri Seagate Expansion 1 TB hdd alınır mı?

Merhaba bunu almak istiyorum.Alınır mı? Önerir misiniz? Yoksa başka seçeneğiniz var mı? https://www.teknosa.com/seagate-expansion-1tb-25-usb-30-stea1000400-tasinabilir-harddisk-siyah-p-125420668?utm_source=cimri&utm_medium=comparison
  17. Ladidadi

2500 TL ye kadar cpu önerisi

Merhaba Darboğaz yaşadığım için aşağıdaki belirttiğim sisteme cpu önerisi almak istiyorum.Fiyat aralığım 2500 TL ye kadar. i3 9100f sapphire rx 570 itx gammix 10 ddr4 3000 mhz 8+8 asrock h310cm-hdv monitör lg 22mk400 75 hz tx powermax 400 psu adata 240 gb ssd 500 gb hdd
  18. Ladidadi

Windows kurma ile ilgili

Arkadaşlar bende bir ssd(c) ve bir harddisk(d) var.Windowsu ssd ye değilde harddiske kurmak için ne yapmam gerekiyor? Ssd'yi çıkartıp önce hard diske kursam sonrada ssd yi taksam sorun olur mu?
  19. Ladidadi

Fps düşüyor ve drop yiyorum.

öncelikle iyi günler sorunum fps drop monitörüm 75 hz. lost ark adlı oyunu oynuyorum bu oyun ve bunun benzeri mmorpg tarzında oyunlar oynadığımda 75 sabit fps alırken, fps ne kadar düşerse düşsün düştüğü anda takılma oluyor.Yani 75 ken 60'a düşüyor takılıyor, 75 ken 50 ye düşüyor takılıyor,75...
  20. Ladidadi

Yeterli alan olmasına rağmen dosya kopyalanmıyor.

Merhaba arkadaşlar ssd den hdd ye dosya aktarımı başlattığım zaman bu uyarıyı alıyorum.Yeterli alan olmasına rağmen yeterli alanınız yok diyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Top Bottom