Arama sonuçları: *

1. OZAN J

🔥İndirim Cebel Lüks Kahvaltı Paketi 1.620TL

Kullanan alan varmı? yorumlara göre İyi deniliyor. Buradan alan arkadaşlar da yorum yazarsa sevinirim.
  2. OZAN J

İ5 4570den i7 4770e geçmeli miyim?

Şahsen ben videolara güvenmiyorum artık. Geçenlerde kulaklık aldım. Hatta ayağımın altında duruyor geri iade edeceğim. Asus Rog Fusion 2 500. O kadar övgü veriyorlar ki bu kulaklığa. zannedersiniz 10k lık prof kulaklık. Ne mikrofonu kaliteli ne müzik kalitesi var. Oyunlarda sadece çevresel ses...
  3. OZAN J

Valorantda ortalama 200 alırsın. 200'ün altına pek düşmez.Yatırımlık al gitsin o zaman hem kullanırsın hem oynar hem ilerde satarsın.. Ne kadar fazla çekirdek o kadar rahat oyun performansı.
  4. OZAN J

Bilgisayar rahatlar. FPS oyunlarında daha iyi fps alırsın. Ama ne kadar fark vereceksin o önemli.
  5. OZAN J

Mikrofonumdan karşıya cızırtı sesi gidiyor

Discordtan Krisp gürültü engellemeyi etkinleştir. Eğer olmuyorsa Nvidia broadcast uygulamasını indirip de kullanabilirsin fakat işlemcini yoracaktır.(ekran kartı NVIDIA ise kullanabilirsin)
  6. OZAN J

Asus ROG Fusion II 500 iade ettim!

Yanlış hatırlamıyorsam formdan indirimi görüp almış olmam lazım. Alacak arkadaşlara şimdiden söyliyeyim. James Donkey 712 bu kulaklıktan iyidir. En azından üzmüyor :) ***** Direkt olarak anlaşılması için Bakkal Hüseyin Abi gibi...
  7. OZAN J

i5 13600K ve DeepCool AK620 Anormal sıcaklıklar

i5 12600K var. ThermalRight Assasin king 120 ile kullanıyorum. 5 Borulu olan. Geçenlerde bende de gereksiz ısınma sorunu vardı fakat gereksiz ısınam dediğim 82 lere falan dayanıyordu max. Şimdi sistem boşta iken 28 derecelere kadar düşüyor. Max olarak da 72 derece oluyor. Hem OBS den stream...
  8. OZAN J

Mobil veriyi laptopa bağlayamıyorum

DNS girili olabilir. Kontrol edermisin.
  9. OZAN J

bilgisayarım oyun yayını açmak için nasıl ?

2060 ile cam gibi yayın yapıyorum. Sen de gayet iyi yapabilirsin. 6000 bitrate basarsın ama upload onemli bu durumda. Olmadi 30fps yayin yaparsin
  10. OZAN J

🔥İndirim Intel i5 12400F 3.999₺

2 tane monitör çalıştır, Discord ekran paylaşımı yap Gir CS bak bakalım nasıl tökezliyor :) Şaka bir yana halen güzel bir işlemci. 5600X olan indirime girerse yapıştıracağım bir tane. Ama dediğim gibi yukarıdaki işlemler hariç oyunlarda bayağı iyi performans veriyor. 1713768770 Kule tipi 5-6...
  11. OZAN J

Yardım Anakartın ışığı yanmıyor

Şuanlık durumlar bu şekilde bende. Bozulursa atarım bende SS :D
  12. OZAN J

Yardım Anakartın ışığı yanmıyor

Armoury create de geçen bende de ram ile anakartın ışıkları gitti. Güncellensinmi(aura light sync - Core vs) gibisinden bi uyarı geldi hatırlamıyorum. Bastım o uyarıa bayağı bekletti restart edilecektir diye ama etmedi. Kendim restart ettim sonra komple ışıklar gitti. Uygulamayı bir şekilde...
  13. OZAN J

PC Wifisi Yavaş (Download)

Aynı anakartın ddr5 olan modeli var. Ben herhangi bir sorun yaşamadım. Demekki arkada update yiyor ayarları değiştiriyor. Bende güncellemelerin hepsi kapalı.
  14. OZAN J

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Gıbırnet'in DC kanalı var. Eğer sorun vs olur ise mutlaka oradan istediğin soruyu sorabilirsin.
  15. OZAN J

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Bu yüzden geçen sene 200mbps lik tarifemi iptal ettirdim. Bizim binada sadece Turkcell SOL vardı. Türktelekom da vardı fakat aktif edilmemişti. Aynı dediğin gibi Engelleme mevcuttu o zaman bile. ayrıca çoğu uygulamada bant genişliği kısıtlaması mevcuttu. Twitch, Youtube, Hatta dosya.co dan bile...
  16. OZAN J

Hamachi ile crakli oyunları online oynama.

Hamachi de yıllarca takıldım. Sonradan RadminVPN kullanıyordum. Hesap vs istemiyor direkt oyun oynayabiliyorsun Localden. Öneririm.
  17. OZAN J

Asus B450M-K II Acil cevap

Valla arkadaşta o işlemci var. 6700xt ekran kartı var. Benim işlemci i5 12600k ve ekran kartı rtx 2060. Hemen Hemen aldığımız FPS ler bütün FPS oyunlarında aynı. Cs de ağır fps düşüşü olan yerlerde benimki doğal olarak daha iyi sonuc cıkartıyor. FPS nin rahat oldugu yerler, Yani Açık etraf...
  18. OZAN J

Atabilirsin tabi ki sorun olmaz. Bende B serisi 9K lık İntel anakart var. Ne işlemciye OC yapılabiliyor ne bir şey. Bu anakart AMD olduğu için ve fiyatı da göz önünde bulundurursak F/P oluyor. alabilirsin. Ben Z serisi anakart alacaktım ne diye B serisi aldım anlamadım :D
  19. OZAN J

5600 işlemcili arkadaşın sistemine bios update yaptık dün gece. Çok eskide kalmıştı bios versiyonu. Güncellemeyi yaptık fakat ekran siyah kaldı. bu sorunları yaşayan insanlar var çok sayıda. Bizde aynı sorunu yaşadık. yaklaşık 15 dk bekledik sonuc yok. USB yi mi sök çıkar yaptık ne yaptık...
  20. OZAN J

Çözüldü✓ James Donkey 712 ALINIR MI? F/P KULAKLIK ÖNERİLERİ?

712'yi kullanıyorum. Belki 5 sene olmuştur. Dış derisi dökülmeye başladı. Seslerde hiç sorun yaşamıyorum. Driver sakın kurma. olduğu gibi kullan. Kaliteli bir hoparlöre sahip. Mikrofon da fena değil. Alınır.
Top Bottom