Arama sonuçları: *

1. M

Fifa 17 gamepad 360 derece sorunu

Fifa 17 oynarken analogla 360 derece kontrol yapamıyorum sadece belirli yönleri kullanıyor sağ analogla 360 derece kullanıyorum ama sol analogla kullanılmıyor
  2. M

İnstagram video oynatma sorunu

Merhaba arkadaşlar instagrama video yükledim ama bi süre sonra fotoğrafa dönüştü nedenini bilen var mı?
  3. M

Araziden geçen internet kablosu

1636973002 Adamın arazisinde elektrik direği var kablo oradan bağlı bizim bahçedeki telefon direğine o şekilde geliyor bizde ısrar edince şimdi adam bir şey demiyor duruyor şu anda
  4. M

Hardiskten ses geliyor ve pc donuyor

Benim pc bazen açılırken bazende açıkken pc ilk açılıştaki sese benzer bir ses veriyor ve pc donuyor bir müddet sonra harddiskten cızırtı sesleri gelmeye başlıyor ve düzeliyor sorun nerde olabilir hd tune programından tarama yaptım %98 sağlıklı çıktı bad sector de yok
  5. M

Hiç bir zararı yok altından pancar yüklü kamyon geçebilecek yükseklikte engeli bile yok 1636913934 Köyde hep özel mülk içinden geçiyor neredeyse kablolar kimse sorun çıkarmıyor
  6. M

Şuanda sorun yok gibi kablo aktif duruyor arazi sahibi uzun süre şehirde yaşıyordu yeni geldi köye zaten yazları geliyor köye.
  7. M

Merhaba öncelikle forumda yeniyim kuralları henüz bilmiyorum ben köy yerinde yaşıyorum evimin bahçesinde telefon direği var ve oradan internet bağlattım 5 yıldır internet abonesiyim benim bahçemdeki kutuya gelen kablo komşunun arazisinden geçiyor komşu kablonun oradan kaldırılmasını istiyor o...
Top Bottom