Arama sonuçları: *

1. C

Bu ton için hangi elektro gitar amfisini seçmeliyim?

Selamlar, elektro gitarda henüz yeniyim. Elimde bir amfi var fakat çıkardığı ses hoşuma gitmiyor. -boston gf15- 10-15 bin tl bandını aşmayacak şekilde bir amfi arıyorum. Arkadaşlarım blackstar id core 10 önerdiler ama henüz deneme şansım olmadı. "Maneskin" tonu yakalamak istiyorum ve örnek...
  2. C

Ehliyetsiz ceza yedikten sonra ehliyet almak

Gelecekte aynı sorunu yaşayabilecek olan arkadaşlar için yazıyorum; Ehliyetimi sorunsuz bir şekilde aldım. Siz siz olun ehliyetiniz olmadan araç kullanmayın.;) Yanıt veren herkese teşekkürler.
  3. C

Ortalama 1 ay içerisinde cezayı ödeyeceğim. Fakat ehliyeti bekletmeden çıkartmak istiyorum. Cevabınız için teşekkürler. 🙏
  4. C

Merhabalar, bundan yaklaşık 1.5 ay önce ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan ceza yedim. Egzoz da olduğundan dolayı motosiklet trafikten men edildi ancak motoru bağlamadılar. Cezayı henüz ödemedim ve az önce ehliyet sınavını geçtim. Ehliyet çıkartırken bu ceza bana bir engel olur mu? -ilk defa...
  5. C

Tek çıkışlı egzoz mu, çift çıkışlı egzoz mu?

Teşekkürler, iyi günler 🙏
  6. C

Cevap için teşekkürler. Motoru 2. el olarak satın aldım ve üzerinde "soba borusu" diyebileceğimiz rahatsız edici ses çıkartan bir egzoz vardı. Orijinali elimde olmadığı için değiştirmek istedim.
  7. C

yzf r125 1705753467 ürün görseli bu şekilde
  8. C

Merhaba dün bir motorcuya egzoz bakmaya gittim. Çift çıkışlının daha iyi olacağını söylediler ve çift çıkışlı akrapovic aldım -replika-. Tek çıkışlı ile çift çıkışlının farkı, performansa ve sese etkileri nedir? Teşekkürler.
  9. C

Arctis 7 Şarj Temassızlığı

Steelseries arctis 7 2019 kulaklığım var yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum fakat son 1 haftadır şarj olmuyor. Kabloyu takıyorum ama temassızlık yapıyor kablolu bir şekilde de kullanamıyorum yani. Şarja taktığımda bir şarj oluyor bir olmuyor ve sürekli o "dıt" sesini duyuyorum. Sorunu...
  10. C

r125 grenaj seti yardım

Teşekkürler.
  11. C

r125 grenaj seti yardım

Selamlar 2012 model bir r125'im var. Full grenaj seti arıyorum fakat bulamıyorum. ebay üzerinden birkaç takım buldum ama 2012 model için yok. 2 Seçenek var 2008-2013 ve 2014-2018 şeklinde. 2008-2013 seçeneğini seçersem parçalar benim motoruma uyar mı? Yani 2008-2013 derken o iki modeli mi yoksa...
  12. C

Bilgisayarı satmadan önce bilgisayar sıfırlama

Normal bir şekilde format atsam bilgisayarı alan kişi dosyalarımı geri getiremez değil mi?
  13. C

Bilgisayarı satmadan önce bilgisayar sıfırlama

Bilgisayarımı satıcam ama dosyaları nasıl geri getirilemeyecek şekilde sileceğimi bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? (sadece ssd kullanıyorum)
Top Bottom