Arama sonuçları: *

• Users: Umut1905ck
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

%60 klavye önerisi sessiz bir klavye olursa sevinirim

herkese iyi akşamlar yakın zamanda bir tane %60 klavye almak istiyorum kullanmış olduğunuz yada tavsiye edebileceğiniz modeller varmı NOT: MAX bütçem 1000TL genel kullanım için alacağım oyun oynamayacağım ve mekanik sesiz bi klavye olursa sevinirim
  2. U

A520M S2H Anakart'a uygun kule tipi soğutucu önerisi

herkese merhaba hocam AMD 5600 kullanıyorum ancak valorant da bile 78 derece le re kadar çıkıyor("LOW ayarlarda") hem bir tane kule tipi soğutucu hem de bir tane macun almak istiyorum kule tipi soğutucuda şuan maksimum 1300 TL macunda ise max 200-250 TL ye kadar çıkabilirim şimdiden herkese...
  3. U

VENTO VG15 FE KASAYA HANGİ KULE TİPİ SOĞUTMA TERCİH EDİLMELİ

herkese iyi günler hocam ben yakın zamanda bir tane kule tipi soğutucu almak istiyorum işlemcim AMD 5 5600 bu işlemci ve VENTO VG 15 FE kasa 'ya uygun kule tipi F/P bi soğutucu önerir misiniz şimdiden öneri yapacak herkese teşekkür ederim iyi günler not: ANAKART A520M S2H
  4. U

Pugb mobile yada Standoff 2 için emülatör

merhaba herkese iyi akşamlar öncelikle çok oyun bağımlısı değilim ancak arkadaşlarım ile 1 2 sene öncesinden standoff pugb mobile felan oynardık ama benim tel zamanla eskidi ve artık kaldırmıyor ama nispeten güçlü bir sistemim var parçaları şöyle PSU : 650 WATT EKRAN KARTI : RTX 3060 12 GB...
  5. U

ekranın sağ üst köşesindeki bir anlık siyah kareler

merhaba hocam iyi akşamlar daha demin ekranın sağ üst köşesinde siyah kareler gördüm ama bi hayli o kadar hızlı geçip gitti suana kadar ilk defa boyle bir sorunla karşılaştım sisteme daha 6 ay oldu ne yapmalıyım sizce bu konu hakkında bir fikri olan varmı çok telaşlandım yardım ederseniz çok...
  6. U

mönitör ekran kapanma sorunu

Samsung Odyssey G3 LS24AG320nuxuf 24″ 1ms 165Hz FreeSync Premium pivot Full HD VA Gaming monitörde oyun ekranındayken bazen ekran kararıyor ama arka plan sesleri vesaire geliyor ancak PC aç kapa yapıca o gün bir daha olmuyor bazı yerlerde energy saving mode ya da eco mod diye bir seçenek...
  7. U

1 TB SSD önerisi yapabilir misiniz ?

merhaba hocam iyi akşamlar 2.5 inç 1 TB SSD önerebilir misiniz uzun ömürlü ve dayanıklı olursa sevinirim
  8. U

Vento VG15FE SSD nereye takılır?

Merhaba hocam iyi akşamlar herkese benim Vento VG15FE kasam var da bu kasama SSD nereye takabilirim ya da bir yere montajlamazsam da bir şey olur mu bir de inç olarak kaç inç olanları tercih etmeliyim. Ayrıyeten önerebileceğiniz 1 TB SSD var mı?
  9. U

eğitimim konusunda problem yaşıyorum ne yapabilirim

merhabalar adım umut 15 yaşındayım 10. sınıfa gidiyorum ancak hayatım tam bir cehennem nedeni ise bundan yaklaşık 2 yıl önce 8. sınıfta yaşamış olduğum akran zorbalığıdır belki aynı dönemde ise aile ile alakalı bazı sorunlar geçiriyordum yani anlayacağınız 8. sınıf benim için tam anlamıyla bir...
  10. U

Gaming laptop rtx 3060

Merhabalar herkese iyi akşamlar dilerim ben 12.000 lira bandinda 13000 e de cikabilur bir 3060 bir laptop istiyorum i 7 olmasini tercih ederim iyi aksamlar
Top Bottom