Arama sonuçları: *

1. E

Monster Bilgisayar Ekran Sorunu

Guncelledim de ekran iyice gitti her açılışta artıyor 1629115163 Biranda nasıl olabilir ya inanilmaz
  2. E

donanımsal bir şey dimi nasıl olabilir bu
  3. E

Arkadaşlar son 2 gündür bazen oyunda bazen durduk yere böyle kalıyor mausu en yukarıda hareket ettirebiliyorum chrome falan açınca bazenn düzeliyor format attım yine aynı donanımsalmıdır
  4. E

Türknet kullanıcıları İnternet sorunu...

bendede gitti ve şuan upload hızım 5.50 ye düştü 8 den başka bu sorunu yaşayan varmı
  5. E

olabillcek en uygun fiyata kulakiçi

Arkadaşlar uygun fiyata kulakiçi arıyorum karşıya sesim güzel gitsin duyayım yeter kulaüstüler maalesef çok pahalı
  6. E

Trust blizz mi Rampage comfortmu

Peki başka önerisi olan varmı 250 TL ye kadar bandında
  7. E

mikrofon açısında trust blizz nasıl internette bulamadım
  8. E

arkadaşlar selam küçük bir birikimim var kulaklık almak istiyorum ses kalitesinin yanında mikrfonuda kafa ağrıtmıcak güzel bir şey olursa güzel olur.Araştırmam kadarıyla trust blizz ve rampage comfor arasında kaldım.rampage için 80 TL daha para koymaya gerek varmı yoksa trust blizz yeterlimidir
  9. E

Trust 23191 GXT 450 Blizz alınır mı?

şimdi almak istedim 230 olmuş ah canım ülkem :D
  10. E

İstediğiniz Oyunu en ucuz fiyata alma

Nba 2k 21 veya 20 ama ıonline olucak
  11. E

Monster Notebook yayın açarmı

he yani pc kötü olduğu için değil anladım
  12. E

neden vazgeçtiniz
  13. E

Arkadaşlar gtx 1650ti ve i5 10300h işlemciye sahibim 7 upload internet hızım var lol yayınına bu sistem yeterlimidir
  14. E

Monster notebook ne kadar uzun süre dayanabilir malzeme kalitesi çok mu kötü

Arkadaşlar monster abra a5 15.7 aldım.Biliyorum bu soruyu aldıktan sonra sormam garip ama internette gezdikçe tedirgin oldum.Cihazın dış yapısı gerçekten kırılabilir duruyor.Sorum şu bu bilgisayarı iyi koruyarak ne kadar uzun süre kullanabiliirm (Yazılım 1.sınıf öğrencisiyim 4senelik...
  15. E

1650 ti withcer 3 hangi ayarlar öneri

Arkadaşlar selam 1650 ti ekran kartına sahibim FPS yüksek ayarlarda 70 50 arası bu ekran kartı ile bitiren varsa oyunu hangi ayarla oynamam gerekir grafik ayarlarını düşrursem çok şey kaybedermiyim ve 50 70 arası FPS akıcılık için ideal mi
  16. E

Laptop ömrü nasıl uzun tutulur

Arkadaşlar selam ben bir monster notebook aldım.Üniversite hayatım boyunca beni idare etmesi gerekiyor.Bunu nasıl sağlayabilirim ömrünü nasıl uzun tutabilirim yardımınız gerekiyor.Teşekkürler şiimdiden
  17. E

6000 7000 75000 fiyat aralığı YAZILIM VE ARADA OYUN İÇİN LAPTOP

Dostum bende senin gibi yazılım kazandım bu sene aynı mantiktaydik monster aldım 1650 ti li 16gb ram 256 SSD 7350 bugün geldi makina çok iyi uzun kullanımda umarım sıkıntı çıkarmaz
  18. E

Turknet vdsl dedi adsl hızı veriyor

Peki ne alalım ne kullanalım usta türk Telekom oduyebilcegim seviyede Superonline dehşet pahalı 1599965994 Arkadaşlar birde 517 metre fazlamk teknik bilgili biri cevap verebilirmj
  19. E

Turknet vdsl dedi adsl hızı veriyor

Arkadaşlar turknet bana altyapimin 40mb desteklediğini söyledi.Turknete geçtim fakat adsl hızı 15 e 0.5 alıyorum sorunun santral uzaklığı olduğunu söylediler.Net speed de 500 metre yazıyor doğru ise daha yüksek hız alamaz mıyım çok mi fazla mesafe ve Türk Telekom hızı verebilcegini söyledi...
Top Bottom