Arama sonuçları: *

1. A

Klavyenin RGB renkini değiştirmek mümkün mü?

Merhaba arkadaşlar. Lenovo LOQ 15IRH8 modelini kullanıyorum. Klavyenin RGB rengi normalde renk değiştirme özelliğine sahip değil sadece beyaz. Bu tabii ki bir sorun değil ama yazılım vs. ile farklı renkler atamak mümkün mü? Cevaplarsanız sevinirim.
  2. A

Yardım HUAWEI P40 lite oyuna girince ekran dokunmatiği gidiyor!!

merhaba arkadaşlar. uzun yıllardır p40 lite kullanıyorum. geçen iç ekran kırıldı tamire verdim bugün de aldım. telefon instagram tiktok gibi dikey kullanılan uygulamalarda hiçbir sıkıntı yok dokunmatikte ama oyuna girince ekran donmuyor ama ekran tepki vermiyor. sorun nedir telefon kendini...
  3. A

Kanye West'in yeni albümü : Vultures

Sizce nasıl olur? Bence Donda kadar filler'lı ve ye , jesus is king kadar boş olmayacak.
  4. A

Yardım GTA 4 ile ilgili ciddi bir sıkıntım var!

Merhaba arkadaşlar. Şükür ki yeni bir bilgisayar aldım. Eski bilgisayarımla GTA 4'e girebiliyordum. Yeni bilgisayarımda bu olmuyor. Rockstar Games Launcher orijinal olan (STEAM) GTA 4'ümü bir türlü oynattırmadı çünkü başka bir mail ile giriş yapmam gerektiği gözüküyor ve ben bu maili...
  5. A

HUAWEI P40 Lite telefonum sert bir şekilde yere düştü ve mürekkep akması oldu.

Merhaba. telefonum sert bir biçimde yere düştü ve telefonun iç ekranı kırıldı sanırsam. telefon hala çalışıyor ama ekran gidik. tahminen tamir fiyatı ne kadar olur? yardımcı olursanız sevinirim.
  6. A

Yardım GTA 4 Vulkan yapıp oyuna girince siyah ekran veriyor!

Sıkıntı nedir anlayamadım. Oyuna girince sol üstte yükleme başarılı diyip siyah ekran veriyor. nedeni nedir bunun?
  7. A

Bilgisayardan yayınladığım YT videosunu telefonumdan izlediğimde sesim gelmiyor?

merhabalar. bu sorunu hep yaşamıyordum 1 aydır yaşadığımı fark ettim. çözümü var mı??
  8. A

Bilgisayarda çektiğim videoyu telefondan izlerken ses gelmiyor!

merhaba arkadaşlar. bilgisayardan kaydettiği bir videoyu telefondan izlemeye kalkışınca ses gelmiyor. sistem sesi geliyor , ama kendi sesim gelmiyor. napmam lazım? olası tüm mikrofonları denedim sorunu çözemedim? bandicamden kaydettim obsden denedim olmadı.
  9. A

Yardım GTA 5'i biraz daha akıcı şekilde oynamamın yolu yok mu?

İşe yarayacak çoğu şeyi denedim. Network Graphics'ten oyun içinde kapatılamayacak ayarları kapattım. FPS'e etkisi 2 3 fps falan oldu. normalde 10 15 fps alırken 15 ile 20 alıyorum gibi. sorarsanız yaw kardeş sen bu hesap makinesinde neden GTA 5 oynuyorsun? Eskiden beri gördüğümde çok sevdiğim...
  10. A

Yardım GTA 5 konusunda yardım lazım!! trevor ilk görev

merhaba arkadaşlar. motorcuları vurmaya kalkıştığımda sürekli ron ile wade terk edildi diyor. napmam lazım yaw 2 saattir deniyorum!
  11. A

DUNK HIGH VS AIR FORCE 1 HIGH VS KD14 CASHMERE

Sırasıyla 1.resimdeki Dunk , 2.Resimdeki KD14 ve 3.resimdeki AF1 High. DUNK 1249 TL , KD14 1569 TL ve AF1 High 1159 TL.
  12. A

HANGİ KEVIN DURANT 14'Ü ALMALIYIM?

Siyah KD14'ün o kırmızımsı yeri resimlerde açık bir kırmızı ama realde turuncuya çok yakın bir renk olduüunu söylemeliyim. Beyaz KD ise göründüğü gibi mağazasında falan da internettekinden farkı yok.
  13. A

NIKE KEVIN DURANT 14 2 TANESİNİN ARSINDA KALDIM ( OYLAMA )

Sırasıyla 1 , 2 ve 3. Resimleri kırpmadan attım gözardı edersiniz artık. Resimleri internetten almadım çünkü gerçekte görünenle farklı renklerde olabiliyorlar bazen. 1637440912 Her şeyin altına uyması önemli ben bu yüzden 1. fotoğraftakini tercih ederim. Ama sizin ne düşündüğünüz önemli.
  14. A

DUNK HIGH SE VS KD14.

Selam. Yakın zamanda ayakkabı almayı düşünüyorum. Tarzlarım da Jordan ya da Air Force gibi sade ayakkabılar oluyor veya KD14 tarzı basket ayakkabıları oluyor. Dunk ile KD14 arasında kaldım. Dunk alsam Casual takılmam gerekir. Ama ben basket oynayan adamım. KD14 alsam avantajıma gelir fakat ikisi...
  15. A

İKİ ADET KEVIN DURANT 14 ARASINDA KALDIM!

Merhaba. Yakın zamanda KD 14 almayı planlıyorum. İki KD14 arasında kaldım. Sizin de fikrinizi almak istedim. Bana kırmızı KD14 diğer KD14'e göre sade geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Top Bottom