Arama sonuçları: *

1. fabrikakizi92

Windows 10 Home eventvwr

RAM Edge horizon Cl19 3200Mhz SSD veya HDD modeli HyperX Fury 240gb Ekran kartıAsus phoenix gtx 1650Anakart Msi a520m-a proİşlemci Ryzen 5 2600 Merhabalar herkese iyi formlar. Ben sistemimi yeni topladım ve formatladim fakat bir sıkıntım var. Bilgisayarı Basic ayarlarda kullanıyorum ve günde 1...
  2. fabrikakizi92

Öneri Sistemimi El Birliği Ile Upgrade Edelim

Şöyle aslında ben sadece mmorpg oynuyorum 2600 işlemci var fakat işlemci yetersiz kalıyor . şuan kasada belirtmemişim 2x8 19cl ram var ilgin için teşekkür ederim.
  3. fabrikakizi92

teşekkür ederim önerin için
  4. fabrikakizi92

Beat nasıl olmuş? (73)

Kullanabilir miyim video yaparken :)
  5. fabrikakizi92

Merhabalar aşağıda size zaman içinde topladığım ve şimdi upgrade yapmak istediğim parçalar için fikir alışverişinde bulunmak istiyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Ekran kartı: ASUS Dual Phoenix 1650 OC 4 GB ( bu Max alabileceğim değiştiremem) Anakart: MSI A320M-A Pro. İşlemci: Ryzen 5...
  6. fabrikakizi92

Ekran karti gtx 960 2gb götürür mü?

Eli Eline emeğine sağlık Ama amd islemci oynadığım oyunda iş yapmıyor sknti o
  7. fabrikakizi92

Ekran kartım var gtx 960 bu idari eder dediler kısa vadede İdari eder ise ekran kartına gerek yok. Monitör de var onada gerek yok
  8. fabrikakizi92

6000 6500 tl 1622399763 6000 6500 tl sadece kasa ekranım var.
  9. fabrikakizi92

Arkadaşlar bende pek bilmediğim için buraya yazdım ve önerilerinizi istedim Suanki sistemimde fx 8350 var çile çekiyorum oyun islemci yiyen bir oyun çoklu wipelara girince fps bitiyor resmen takılıyor ekran. Arkadaşta 3500x var oda aynı şeyden şikayet ediyor o yüzden intel gecicem intel de iyi...
  10. fabrikakizi92

Ufak problemden kastım çok bi maliyet teşkil etmez max 200 300 TL. Önemli olan benim için ram cpu gpu anakart kombinasyonu.
  11. fabrikakizi92

Psu ssd fan bunlar ufak problemler buraya yazmamın sebebide bu problemleri yardım alarak çözmek Önemli olan suan benim için ekran kartı uyar mı? İdare eder mi?
  12. fabrikakizi92

Onu değiştirebilirim fiyatı çok etkilemez teşekkür ederim yorumun için
  13. fabrikakizi92

Arkadaşlar sistemimi topladim aşağıdaki şekilde olacaktır parçalar. Suanki bütçem ile ekran kartı alamıyorum elimde 960 2gb var görseldeki sistemde onu kullanmayı düşünüyorum ileride daha iyi bir ekran kartına geçebilirim. Sistemde değişiklik önerileriniz de açığım. Dipnot Lütfen amd demeyin...
  14. fabrikakizi92

Corsair ve HyperX Hangisi Uyumlu Olur

Gereksinimler şu şekilde oyunun 1622192197 Islemci bazlı ise sıkıntı büyük o zaman komple kasa yenileyecegiz
  15. fabrikakizi92

Oyun ram odakli
  16. fabrikakizi92

Merhaba sevgili donanım arşivi ailesi. Silkroad isimli bir oyun oynuyorum. Online bir oyun ve kalabalık savaşlara girdiğimde bilgisayar kasıyor ve takıla takıla hareket ediyor. Bilgisayarci ram kaynaklı olduğunu söyledi. FX 8350 eight core islemci var 960 gtx ekran kartı Ramler 1300 mhz...
  17. fabrikakizi92

ASUS M5A97 R2.0 Anakart uyumlu oyuncu işlemcisi

Şuan o var mevcut olarak onu değiştireceğim bildiğim kadarıyla oyuncu işlemcisi değil o yüzden kasma yapıyor .
  18. fabrikakizi92

ASUS M5A97 R2.0 Anakart uyumlu oyuncu işlemcisi

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri görsellerdeki gibidir. Fakat işlemcim yetmiyor artık oynadığım oyunda aşırı kasma yapıyor MMORPG tarzı Silkroad isimli oyunu oynuyorum .. Oyunda teleport yada daha fazla kişinin olduğu ortamlara girdiğim zaman ekran neredeyse 2-3 saniye donuyor işlemciden...
Top Bottom