Arama sonuçları: *

1. Tavuksever_PopCat

Virüs Bütün Dosyaların Uzantılarını Değiştirdi!?!?

Teşekkür ederim, hemen bakıyorum.
  2. Tavuksever_PopCat

Windows Defender bu halde: Yarısı yok oldu. Bazı ayarları değiştiremiyorum, soluk bir renkteler: 1646317261 Erişime izin verdim.
  3. Tavuksever_PopCat

Tamam. 1646316801 https://drive.google.com/file/d/1vmp4PL254RDMajh9FBtNiIt4l-dTPw1W/view?usp=sharing 1646316934 Dosyaların hepsi böyle görünüyor.
  4. Tavuksever_PopCat

Bilgisayara program diye virüs indirdim, normalde sorun yok formatlarım düzelir demiştim ama 5GB kadar fotoğraf vardı ve hepsi çok önemli. Fotoğrafları alıp bilgisayarı formatlayayım dedim bir baktım tüm fotoğrafların, videoların uzantısı ".vyia" olmuş hiçbirini açamıyorrum ne olur yardım edin...
  5. Tavuksever_PopCat

Youtube'da Telefon İle 1440p60 Video İzleme!?

Anladım, teşekkürler. :D
  6. Tavuksever_PopCat

Youtube'da Telefon İle 1440p60 Video İzleme!?

İnfulen'in videosunu izliyordum kalite bir anda düştü sonra kaliteyi arttırmak için kalite seçeneklerine baktım 1440p60 fps seçeneği vardı. Seçtim video 1080p ile aynıydı (Ya da ben fark göremedim.) Videoyu kasmadan 1440p'de izledim. Telefon Samsung Galaxy A51 (6GB RAM, 128GB depolama olan)...
  7. Tavuksever_PopCat

SiS Mirage Series 3+ 672FX'in Kaldırabileceği Oyunlar

Oyunlar çok güzel, teşekkür ederim. :D
  8. Tavuksever_PopCat

Undertale denedim ama açılmadı.
  9. Tavuksever_PopCat

Başlıktaki ekran kartı için yani en kötü, sadece ekrana görüntü versin diye üretilen ekran kartlarından biri olan Sis Mirage 3+ 672FX ekran kartı ne yazık ki benim laptopumda var. Laptopta 2+2=4GB 303MHz RAM, İntel Pentium t4200 (2.00 GHz, 1 MB L2 Cache) ve bu lanet ekran kartı var. CS 1.6, Half...
  10. Tavuksever_PopCat

Laptop Bass Ve Tiz Seslerde Cızırdama Sorunu

Windows 7 ve sonraki işletim sistemlerinde başlıktaki gibi, mesela Youtube'dan bir video açıyorum pek bir cızırtı yok ama basslı bir şarkı çıkıyor ya da videoda tiz sesli birisi konuşuyor falan o zaman inanılmaz derecede bir cızırdama oluyor ama Windows Vista falan kurunca ses harika oluyor. Ses...
  11. Tavuksever_PopCat

4000 TL Telefon Önerisi

Samsung Galaxyy A51 olabilir, Roblox'da en yüksek ayarlarda kasmadan oynayabilirsin. Minecraft PE'de en az 60 FPS veriyor ama PojavLauncher indirip Minecraft Java Edition Oynamak istersen 6 chunkta 30-35 FPS alıyorsun. Call Of Duty Mobile'da düşük ayarlarda 30+ FPS. Birde M31s diye bir telefon...
  12. Tavuksever_PopCat

Laptop 130/MB Okumanın Üstünde Çıkamıyor

Daha önce James Donkey JD120 almıştım okuma 130, yazma 130 mb çıkmıştı, SSD sorunlu sanıp iade ettim ve Gigabyte 120 GB SSD aldım. Ama Gigabyte SSD'nin okuma yazma hızı James Donkey'inki gibi 130 yazma, 130 okuma çıktı. Sanırım sıkıntı benim PC'de. Neden böyle oluyor acaba ??
  13. Tavuksever_PopCat

2009 Model PC İçin Hangi Linux ?

Eyw gerek kalmadı, yeni bir SSD aldım artık Windows 10 kullanıyorum.
  14. Tavuksever_PopCat

PNY 120GB CS900 SSD Kronik Sorunu Falan Var Mı ?

Evet, diğer sitelerde Gigabyte daha ucuz ama ben Trendyol üzerinden alacağım. :)
  15. Tavuksever_PopCat

Bütçeyi biraz aşıyor, ama halledebilirim. Hikvision marka SSD hakkında bir bilginiz var mı ? Hikvision: https://www.trendyol.com/haikon/hikvision-hs-ssd-c100-120g-550mbs-435mbs-120-gb-ssd-p-3247841?boutiqueId=597417&merchantId=104683
  16. Tavuksever_PopCat

Yardım PNY CS900 120GB 120GB 515/490MB/s VS James Donkey JD120 120GB 510MB-440MB/sn

Aman hocam JamesDonkey JD120 almayın, ben aldım ve 130MB okuma 130MB yazma çıktı geri iade ettim.
  17. Tavuksever_PopCat

İyi akşamlar, daha önce James Donkey JD120 nasıl diye sormuştum kimse yanıt vermedi ve sadece başka SSD tavsiyesinde bulundular. Bir arkadaş PNY CS900 120GB tavsiye etti, dinlemedim ve James Donkey JD120 aldım. SSD gelince hemen Windows kurulumunu yaptım ama belirtilenden neredeyse 5 kat daha az...
  18. Tavuksever_PopCat

Minecraft Spawner Söndü Ve Mob Spawnlanmıyor

Hocam sorun durup dururken düzeldi. Oyunu kapattım, telefonu da kapattım ve biraz bekledim. Telefonu ve oyunu açtım spawner düzeldi.
  19. Tavuksever_PopCat

Minecraft Spawner Söndü Ve Mob Spawnlanmıyor

Pocket Edition oynuyorum. Telefona klavye ve fare bağladım. Ayrıca Nether'a gitmeden önce spawner çok iyi çalışıyordu, yarım stack (32) falan çürük et kasmıştım.
Top Bottom