Arama sonuçları: *

1. F

CPU boşta (bios ekranında) 120 derece 🔥 Yardım

Sıvı soğutma bozulmuş malesef. Stok fan takıp devam ediyorum yola.
  2. F

Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim, herkes farklı bi noktaya değindi. Yarın servise bırakacağım bi baksınlar bakalım, konuyu güncelleyeceğim sonrasında. 🙏🏻
  3. F

tavsiye edeceğiniz bi sıvı soğutma var mı ?
  4. F

valla bu sistem beni bezdirdi ya belki satıp üstüne 5-10 bişey ekleyip yeni bir şey toplamak daha mantıklı olabilir. Sizin tavsiye edeceğiniz, kronik sorunları olmayan (soğutma vs) popüler bi hazır sistem var mı ? Rtx serisinden
  5. F

3 yıllık sistem muhtemelen garanti süresi dolmuştur, burada yüksek puanlı bi servise emanet edicem bakalım neler çıkacak, konuyu güncellerim. Dediğiniz gibi sıvı soğutma rahmetli olmuş olabilir.
  6. F

Elektrik gitti geldi ve bu durum yaşandı. Ama 2023 eylülde de benzer bi durum yaşanmıştı orada da 95 görüyordu işlemci. nzxt h510 kasa kullanıyorum soğutma problemi var bu versiyonda servis öyle demişti. 1716286499 bios'tan ben ayarlayıp düşürebilir miyim?
  7. F

2023 eylül de servise vermiştim komple bakım için, o arada sıvı soğutmayı söküp taktılar temizlediler. Bu sorunu yaşayınca bir de kendim bakayım dedim vidaları gevşemişti vidaları sıktım ama sorun düzelmedi. RPM ayarı kaç olmalı? 1716286305 hocam boşta 60 dereceyle başlayıp 60-70 saniye...
  8. F

Arkadaşlar, çok anormal bir durumla karşı karşıyayım, yarın bi servise götüreceğim her türlü. Fakat öncesinde bilgili arkadaşlara da bi danışmak istedim. Bios ekranında 120 derece görmemin sebebi ne olaki? Donanımsal olarak nasıl mümkün olabiliyor böyle bir sorun? Daha önce de 95 dereceye...
  9. F

Ipad'lerde .psd ve .ai dosyalarını açabilir miyim?

Bir Ipad Pro alacağım, grafik tasarım işi yapıyorum. Pc'de düzenlediğim dosyaları sorunsuz bir şekilde Ipad içerisine aktarıp Ipad içerisinde de düzenleme yapabilir miyim? Eğer bu mümkünse bir macbook yerine Ipad Pro almak istiyorum. Ipad Pro artık bilgisayarların yerini almaya hazır gibi duruyor.
  10. F

Lütfen Yardım Edin Windows Açılmıyor

Birkaç defa kapatıp açtım şimdi de ekran kartını görmüyor
  11. F

Lütfen Yardım Edin Windows Açılmıyor

ÇOK ACİL YARDIM LÜTFEN Videoda gördüğünüz gibi pc açtığımda masaüstüne gelince ekran yanıp sönmeye ve sonra siyah olmaya başlıyor. Bu hatanın adı nedir, çözümü nasıl ararım? Yaşayan oldu mu bu durumu?
  12. F

Ekranda pikselleşme problemi

++ lütfen yardım bekliyorum
  13. F

Ekranda pikselleşme problemi

Attığım video da LA Noire oynuyorum ve ince çizgiler pikselleşiyor. 1080p olduğu için mi böyle? 1639520902 Video atamadım resim atıyorum
  14. F

Rx6600xt yerine 3060Ti takmak

Var ama kullanılacak kadar iyi değil şuan çok ciddi düşüş yapıyor. Dlss muadili Fsr teknolojisi de gelişmiş değil şuan.
  15. F

Memnunum ama ilerde dlss ve rtx için nvidia daha cazip duruyor.
  16. F

2x 8gb GeIL Ram 3000mhz DDR4 Asus B450M Dragon 4400mhz Nzxt h510i kasa MLD 500gb ssd NZXT Kraken M22 sıvı soğutucu 120mm Sharkoon 650W SHP650 v2 80+ Amd Ryzen 5 5600x işlemci Bu sistemde RX6600XT ekran kartını kullanıyorum. Hiç bir donanımı değiştirmeden, bu ekran kartını çıkarıp, 3060 veya...
  17. F

PCE-AC51 Bluetooth bağlantısı sağlar mı ?

Bu cihazı taktığımda bluetooth bağlantısı sağlar mı? Yoksa ayrıca bir bluetooth usb adaptörü mü almalıyım?
  18. F

Wireless adaptör mü Usb Wifi adaptör mü ?

Sistemin yanında görselde ki wifi adaptörünü hediye ettiler, ben kablo ile bağlanmayı tercih ediyorum ama wifi adaptörü alırsamda usb ile almak daha mantıklı gibi şimdilik. Montajla falan uğraşmamak için. Bunu da sıfır açılmamış olarak sizce kaça satmalıyım?
  19. F

B450m Dragon WiFi 6, Wireless adaptör bağlanır mı ?

Güzel anlatan bir rehber bulamadım videolu gözüm korktu açıkçası. Ekran kartını bile zor taktım. Ondan kolay mıdır?
Top Bottom