Arama sonuçları: *

1. Osilidath

Laptoptan çıkardığım HDD'yi masaüstü bilgisayar algılamıyor

Sorunum çözüldü, gerçekten basit bir şeymiş. Sanırım ya SATA kablosunu anakarta tam otutturamadım ya da SATA6 girişim bozuk.
  2. Osilidath

Laptoptan çıkardığım HDD'yi masaüstü bilgisayar algılamıyor

Merhaba arkadaşlar, laptopumda bulunan 1TB'lık sistem diskini söküp yerine SSD takmıştım ve laptopta bir sıkıntı olmamıştı. Çıkardığım HDD'de kişisel dosyalarım da vardı ayrıca depolama olarak da değerlendirmek istiyordum. Ancak HDD'yi takmama rağmen sanki HDD'yi hiç takmamışım gibi davranıyor...
  3. Osilidath

Yardım Bilgisayarım HDD'yi görmüyor

Bir çözüm bulabildin mi?
  4. Osilidath

Yardım Modemin Gösterdiği Hızı Alamıyorum

Merhaba arkadaşlar Uzun bir süredir TurkNet ve Huawei HG658c V2 model modem kullanıyorum ve birkaç ay önce paket yükselttim. 35 Mbps'lik paketimi 75'e yükselttim. Yükseltmeden önce 35'e yakın değerler alabiliyordum. Ancak yükseltme yaptığımdan beri 60'ın üstünü göremedim. Bu attığım hız değeri...
  5. Osilidath

Ekran Birkaç Saniyede Bir Gidip Geliyor

Merhaba arkadaşlar sitemim zaten ekte mevcut. Nasıl açıklayacağımı tam bilmiyorum ama ekranım arada sanki kablolarda temassızlık varmış gibi davranıyor. Kabloların hepsi kontrol ettim hiçbirinde sıkıntı yok. Çoğunlukla arka planda bir tam ekran bir uygulama çalışırken Chrome da, ya da Youtube'...
  6. Osilidath

Deepcool Matrexx 55 RGB ve ADD-RGB

Desene mecbur genel parça yükseltmeye kaldık 😄 Çok sağol yine de yardımların için.
  7. Osilidath

300 - 350 TL ama güvenemiyorum işte işime yaramayabilir de. Zaten kasa değiştirmemim nedeni kasanın şeridinin hoşuma gitmesiydi. Eğer kasaları biraz araştırırsan ikisi arasında baya bir fark var. Yani bu dönüştürücüyü taktıktan sonra istediğim efektleri alamıycaksam hiçbir anlamı kalmıyor. Eski...
  8. Osilidath

http://www.gamerstorm.com/product/ACCESSORY/2019-03/1291_10731.shtml
  9. Osilidath

Deepcool un bir ürününü gördüm anlattığın şekilde, bilgin varsa yardımcı olabilir misin? Videoda Deepcool ürünlerini birbirine bağlamaya yarıyordu ama herhalde anakarta da bağlayabilirim değil mi? Ve sence 550 ye yükseltmeye değer mi? Çünkü fiyat farkı çok fazla. RGB seviyorum ama sırf onun için...
  10. Osilidath

Peki Asus Rog un AM4 böyle bir anakartı var mı biliyor musun? Bir de başka bir yerde 3 pini bir pin boşta kalıcak şekilde 4 pin sokete taktıklarını gördüm ama, tehlikeli olur mu?
  11. Osilidath

Controller alsam onu Asus Aura Sync ye bağlayabilir miyim? Yoksa anakartı mı değiştirmem gerekiyor?
  12. Osilidath

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1 senedir Deepcool Matrexx 55 RGB kullanıyordum ve şu an ADD-RGB modeline yükselttim. Küçük bir araştırma yaptım anakartımda 3 pin girişi olmadığını öğrendim. Geçiş yapmak istediğim kasa da 3 pinle çalışıyor. 4 pinli modeli de elimde var ancak kendi başıma çözemedim...
  13. Osilidath

Mailimin Onay İstemeyen Sitelerde İznim Dışında Kullanılması

Merhabalar, Uzun süredir bir e-mail adresi kullanıyorum yaklaşık 10 yıldır. Ve bu zamanda farkında olmadan yada sonuçlarından habersiz bazı spam sitelerine adresimi verdim. Ne kadar uğraşsam da kurtulamadım ve başka bir sağlayıcıdan yeni bir e-mail adresi açtım ve iki hesabı birbirine bağladım...
  14. Osilidath

Monitör Hz sorunu

Aktif olup olmadığına dikey eşitlemeyi açıp bakabilirsin. Açıkken 75fps alıyorsan 75 hz de çalışıyordur.
  15. Osilidath

Yardım Epic Games' den aldığım GTA 5' i Steam' de kullanabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba bildğiniz gibi bir süre önce GTA 5 Epic Games' de ücretsiz oldu ve ben de hemen alıp yükleyip oynamaya başladım. Ama Epic Games' in arayüzüne hem alışkın değilim hem de Arkadaşlarımın büyük çoğunluğu Steam' de. Steam' e oyun eklemekten de bahsetmiyorum çünkü onu yaparsam...
  16. Osilidath

Yardım Asus Rog Strix B450-F Gaming RGB Sorunu

10.05.2020 itibariyle sorunum kendi kendine çözüldü. Tahmin ettiğim gibi güncellemelerle alakalı bir sorundu sanırım.
  17. Osilidath

Yardım Önerebileceğiniz Tak-Çalıştır Bluetooth cihazı var mı?

Ürün mantıklı olduktan sonra 100TL ye kadar çıkabilirim. Varsa bildiğiniz atabilir misiniz? Ya da TP-Link' den başka bakabileceğim kaliteli markalar var mıdır sizin bildiğiniz?
  18. Osilidath

Ben de düşündüm onu ama daha önce USB bluetooth araştırma ihtiyacı duymamıştım. Alacağım kulaklık BT 5.0 ancak bu ürün BT 4.0. Acaba bir sorun çıkarır mı?
  19. Osilidath

Yakın zamanda Xiaomi Redmi Airdots Tws alacağım ve anakartımda Bluetooth yok. Orta seviye bir USB Bluetooth cihazı almayı düşünüyorum. 50TL civarı bir bütçem var ve önerilere açığım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  20. Osilidath

Yardım Asus Rog Strix B450-F Gaming RGB Sorunu

Hayır işte Aura' da çıkmıyor anakart hiçbir şekilde. iCUE de yüklü, Corsair güncellemeyle bazı Asus anakartları da eklemişti ve benim anakartım da vardı. iCUE' de de çıkmıyor.
Top Bottom