Arama sonuçları: *

1. A

IOS iPhone 12 halen alınır mı

Yaklaşık 2 seneden beri ip11 kullanıyorum ve artık değiştirmek istiyorum ve ip12 almak istiyorum sizce halen alınır mı
  2. A

Öneri Hangi klavye daha iyi

Şuan kullanmakta olduğum klavye : razer blackwindow x chroma https://www.vatanbilgisayar.com/razer-blackwidow-x-chroma-mercury-edition-klavye.html#urun-ozellikleri Almak istediğim klavye de : STEELSERIES APEX 5 RGB HIBRIT MEKANIK KLAVYE...
  3. A

Yardım Razer kulaklığımın aktivasyon kodunu bulamadım Yardım

O kart var ama kazınacak bir bölme yok
  4. A

Yardım Razer kulaklığımın aktivasyon kodunu bulamadım Yardım

Geçtiğimiz günlerde Razer in Blackshark v2x jag girişli versiyonunu almıştım 7.1 ses özelliği var ama aktivasyon kodunu bulamadım videolarda baktım kutu içeriği aynı ama kartta aktivasyon kodu bende yok bulamadım nasıl bulabilirim
  5. A

Kule tipi soğutucu ne alabilirim

İşlemcim r5 3500x stok soğutucu kullanıyorum ama artık yetersiz kaldığını düşündüğüm için yeni soğutucu almaya karar verdim ama ne alsam bilmiyorum
  6. A

Oyuncu Kulaklık Önerisi

Şuan ki kullanmış olduğum kulaklığım bozulduğu için yeni kulaklık alacağım ama ne alsam karar veremedim bütçe 1000-1500 arası
  7. A

Gta 4 de social clup hatası nasıl düzelir

Rockstar Launcher hesabına giriyorum daha sonra gta 4 ü başlattığım zaman böyle bir hata alıyorum çözümünü bilen
  8. A

Lte den 4G ye nasıl geçebilirim

lte 4.5G oluyor birde 4G var onu sormuştum
  9. A

Lte den 4G ye nasıl geçebilirim

Telefon ip11 internetim lte servisinde açık 4G ye düşürmek istiyorum yapamadım nasıl yapabilirim "Başka ip11 lerde oluyor"
  10. A

Yardım Pc kasasının fan sesini nasıl azaltabilirim

kasam sharkoon un tg4 modeli ve fan sesi çok net duyuluyor bunu nasıl sessiz bir şekilde yapabilirim bios ayarları yapılması mı gerkiyor
  11. A

Apple music mi yoksa Spotify mı

Aktif olarak spotify premium kullanıyorum ama apple music e geçsem mi bilememdim hangisi daha iyi
  12. A

Öneri Bu ssd nasıl alınabilir mi

https://www.vatanbilgisayar.com/verbatim-1tb-vi550-s3-sata-3-0-ssd-okuma-520mb-yazma-400mb.html bu ssd nasıl alınabilirmi zamlar gelmeden
  13. A

CS de vac oturumu doğrulanamadı hatası alıyorum Yardım

Valla ne desem bilemedim denedim çalıştı değişik bir şey teşekkür ettim
  14. A

Modemi de yaptım görev yöneticisinde sadece win güvenlik açık geri kalan bütün uygulamalar kapalı onun dışına sadece steam ve cs açıktı arka plan da
  15. A

Daha gece girdim bir sıkıntı yoktu sabah girmek istedim ne yaparsam yapayım olmadı 2 kere dosya bütünlüğü yaptırdım olmadı
  16. A

Cs de vac oturumu doğrulanmadı hatası alıyorum ne yapsam düzelmedi ne yapmam lazım msı afterburner kullanmıyorum
  17. A

Yeni depolama birimi alacağım ssd mi harddisk mi

1 tb lık yada 512 gblık depolama birimi almak istiyorum ama ssd (sata) mi yoksa harddisk mi alsam bilemedim muhtemelen oyunları kuracağım
  18. A

Yardım edin pc yi her açtığımda böyle bir sorun alıyorum

Pc yi her açtığım da böyle bir sorun ile karşılaşıyorum düzelmek istediğimde de bir sorun gözükmüyor forza 5 e girerken de sürekli xbox oturumu açtırıyor çözümünü bilen
  19. A

Steam Çöktü Galiba Farkeden

Açılıyor ufaktan bende açıldı
Top Bottom