Arama sonuçları: *

1. F

Tarayıcıda video izlerken tarayıcı harici ekranın kalan kısmının kararması

Son güncelleme sonrası bu sorunla karşılaşmadım, sanırım düşündüğüm üzere ekran kartı yazılım güncellemesi sebebiyleymiş.
  2. F

Opera GX kullanıyor idim, tam olarak doğrulamak için farklı tarayıcıya geçtim. Ancak maalesef ki sorun devam ediyor, Nvidia güncellemesi öncesi hiçbir sorun yoktu.
  3. F

Tarayıcı ile ilgili yaşanan bir sorun olabileceğini düşünüyorum aslında, umarım güncelleme geldikten sonra bu sorun çözülür. Dediğim üzere herhangi bir video olması yetiyor, farklı platformlarda deneyebilirsin istersen. Aynı şey İnstagram, Facebook gibi platformların videolarında da oluyor.
  4. F

Kasa önerisi bütçe max 500 TL

Sistem mi yoksa PSU monteli boş kasadan mı söz ediyorsun?
  5. F

Evet, tarayıcı harici ekranım koyulaşıyor. Mouse'u tekrardan hareket ettirdiğimde ise eski haline dönüyor. Açıkçası her türlü yöntemi denedim fakat düzelmiyor, tarayıcılarda bulunan adobe flash player desteğinin kalkmasından mı yoksa nvidia ayarlarından mı bilmiyorum. Çok sinir bozucu ve ekran...
  6. F

Yüklemiş olduğum görselde de görüldüğü üzere, tarayıcıda herhangi bir video oynatılırken ve mouse bir süre hareketsiz kaldıktan sonra tarayıcı harici kalan ekranım parlaklık olarak kısık duruyor. Ekran kartı sürücü güncellemesini iki kere denedim, güncel versiyonu kullanıyorum, kablo olarak ise...
Top Bottom