Arama sonuçları: *

1. AnTCoasTCooL

CORSAIR VIRTUOSO RGB WIRELESS XT alınır mı? ?

burası forum olarak bukadara kısırmı cevap yazan bile olmadı :)
  2. AnTCoasTCooL

CORSAIR VIRTUOSO RGB WIRELESS XT alınır mı? ?

CORSAIR VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Almayı düşünüyorum sizce de almalı mıyım ( artısı-eksisi ) nedir bilen kullanan arkadaşlardan yorumları bekliyorum. Varsa önerdiğiniz kulaklık modellerini de bekliyorum.
  3. AnTCoasTCooL

RX580 oyunda ekran kendi kendine gidip geliyor driver siliyor

New World'te girdiğimde ekran gidip geliyor devamlı olarak birden driver siliyor ddu ile silip eski sürümlerini de denedim ekran yenileme hızını da düşürüyorum nafile sıcaklık değerleri normalin altında fanlar 100% çalıştığında bile fark etmiyor. oyuna girdiğimde GPU Tweak III de sıcaklık...
  4. AnTCoasTCooL

New World görev ( find and mine the abandoned claim )

malesef kardeşim iptal ettim yan görevleri ana görevleri yapıyorum sonra yapcam yan grv leri
  5. AnTCoasTCooL

New World görev ( find and mine the abandoned claim )

Arkadaşlar New World de bir görevde takıldım oyun damı sorun mu var bende mi bilemedim yeni güncelleme geldi internet de videosunu bulamadım resimde olan görevi yapıyorum kabul olmuyor eksik mi yapıyorum bilenler yardımcı olursa sevinirim ( find and mine the abandoned claim : Terk edilmiş hak...
  6. AnTCoasTCooL

Gigabayte Aorus Elite v2

Merhaba arkadaşlar, ( Gigabyte Aorus Elite V2) anakartım var buna uygun RAM listesini bulamadım yardımcı olur musunuz nereden bakabilirim ben bakmadan. (Kingston Fury 3200MHz 16 GB RGB CL16) aldım iyi mi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  7. AnTCoasTCooL

Red Dead Redemption 2 Arka plan çalışıyor

oyun actım zaman görüntü gelmıyor denetim masasından baktımda arka plan calışıyor olarak gözüküyor oyunu açamıyorum yardım ... tüm dosyaları doğrulama vs yaptım olmuyor
  8. AnTCoasTCooL

Leptoop ları power supply ile çalıştıra bilirmiyiz..????

power de -12 v ve +12 v kablolarını birleştirerek 24v elde etmiş oluyoruz araya akım ayarlıcı role vs ile sorunsuz calıstıra bilirmiyim deneyen yapan varmı ?? veya olursada nasıl olur bir yol bilen yapan varmı.. teşkürler
  9. AnTCoasTCooL

ICS - AnyOTP ye Giriş!de SE3010 Hatası Alıyorum

KONU KİLİT Merhaba, NTTGame Destek Ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz sorunun sebebi AnyOTP programı için kullanılmış, son kullanma tarihi geçmiş veya hatalı bilgi kullanmanızdır. Sorunun çözümü için; - http://otp.nttgame.com sitesine kullanıcı adınız ve...
  10. AnTCoasTCooL

ICS - AnyOTP ye Giriş!de SE3010 Hatası Alıyorum

AnyOTP proğramına ( ID ve AuthCode ) ile PC den giriş yaptığımda user authentication failed error information please contact customer service ( SE3010 ) hata code alıyorum giriş yapamıyorum. netten araştırdım bu hata kodu ile ilgili konu veya video bulamadım yardımcı olursanız sevinirim .. tlf...
  11. AnTCoasTCooL

Donanım Arşivi Web Sitesine Ücretli Yazar Alımı

Bende sizinle beraber çalışmak isterim 32 yaşında ve evdeyim 😌😃
  12. AnTCoasTCooL

USB 3.0 kodları ne anlama geliyor ?

selam arkadaşlar usb 3.0 kablo alacam ama baktımda farklı kodlarda adlandırılmışlar bunlar ne anlama geliyor ( alfais 4923p USB 3.0 alfais 4626 USB 3.0 Alfais Al-4627 USB 3.0 ) vs teşekkürler ...
Top Bottom