Arama sonuçları: *

1. xWenzy

Çözüldü✓ MODEM/PC INTERNET SINIRLAMASI - PORT SORUNU

Bugün uyanıp kahvaltımı ettikten sonra deneyeceğim. Sağolun.
  2. xWenzy

Yaptım işe yaramadı maalesef.
  3. xWenzy

Doğru diyorsun. Yakın bir vakitte ethernet kablosunu değiştirip tekrar deneyeceğim. Olmazsa konuyu tekrar açarım. Sağolun.
  4. xWenzy

O da olabilir diyeceğim de. Modem yeni yani adamlar gelip daha bugün eski modemle değişim yaptılar.
  5. xWenzy

Yeni modemden sonra böyle oldu da. Yani teknik bir şey var gibi hissediyorum. Yoksa 10mb ile neden bilgisayar kendini sınırlasın.
  6. xWenzy

Önceden ayarlamıştım. Hala bir düzelme olmadı maalesef.
  7. xWenzy

Yani kabloyu kontrol ettim. Bugün hatta modem değişimimiz oldu. Dün yaşanan yoğun yağış ve yıldırımdan ötürü modemimiz bozulmuştu. Bugün yenisini teslim ettiler. Eski modemde, şuanki ethernet kablosu ile gayette interneti sonuna kadar kullanabiliyordum.
  8. xWenzy

Ben Türk Telekom firmasını kullanıyorum. Paketimse 25mbps'lik. Sorunun başlangıcı, telefonda 5ghz'lik ağdan test ettiğim vakit 23-25mbps arası değerde internet almam ama bilgisayarda ethernet kablosu ile bağlandığım için modemin 1,2,3 ve 4/WAN portlarını kullandığım vakit internetim 10mb ile...
  9. xWenzy

Yardım Ekran Kartımdaki Tuhaf Hareketlilik.

Merhabalar, Bir süredir benim ekran kartımda tuhaf bir hareketlilik mevcut. Eskiden valoranta girdiğimde sıfır ses ve ekran kartını az kullanarak rahatlıkla kasadan hiç ses çıkmadan oynayabiliyordum. Son bir kaç gündür hatalar almaya başladım, bunlardan biri minecrafta girmeye çalışırken oluyor...
Top Bottom