Arama sonuçları: *

1. Loursy

Yks Üniversite Tavsiyesi

Bu sıralamalardan sırf okumak için okuyacaksan hiç okuma iş hayatına atıl boşu boşuna 4 yıl kaybedeceğine daha faydalı olur ailenle de otur konuş. Doğru düşünmüşler mezuna kal diyerek ama istemediğin için pek çabalamamışsın anlaşılan.
  2. Loursy

Aranızda muhasebeden anlayan varsa yardımcı olabiliri mi acaba

Hep bu tarz sorular gelir hocam kayıt tutmanın bi sırası vardır adım adım ilerler bilançoyu öğrendikten sonra T kaydı tutmayı ve günlük defter tutmayı öğrenirseniz çok basit olduğunu görürsünüz zaten soruda da defter kaydını istiyor
  3. Loursy

O zaman dediğim gibi yapın ama ben de çok hatırlamıyorum. Konuları öğrenmeden yapmanız mümkün değil hocam maalesef ama çok giriş konuları hemen halledersiniz bunların devamı sıkıntı şimdiden halledin derim ipin ucu kaçtı mı tutamazsınız muhasebede.
  4. Loursy

1-) Bilançodaki varlıklarına (nakit diye belirtmemiş ise) Ödenecek hesapları 120.000TL arttır, borçlarından ödenecek borç seneti adı altında 80.000TL arttır. Varlıklarından mal varlıklarını 200.000TL arttır. 2-) Bilançodaki varlıklardan nakitten 150.000TL eksilt. Varlıklarından mal varlığını...
  5. Loursy

Elektro Gitar Tavsiyesi

Stratocaster ya da telecasterlar genelde ilk tercihler oluyo fiyat performans açısından mantıklı ama attığın linkte amfi+gitar+ıvır zıvır 5k piyasanın fazla altında geldi kısa vadede sıkıntı yaşayabilirsin en kötü ihtimal gitardan tatmin olmayabilirsin. Bu riski almak sana kalmış ben biraz daha...
  6. Loursy

Ataşehirde Gitar Akoru yapan bir yer varmı?

Kullandıkları telin kalitesine göre değişir zaten asıl fiyat yeni takılacak telin fiyatı üstüne temizlik bakım vs eklenir. Googledan tel fiyatlarına bakarak aşağı yukarı bi fikir sahibi olabilirsin ben 4-5 yıl önce 80e yakın bir şeye yaptırmıştım ama hiç zannetmiyorum bu kadar ucuz olacağını şuan.
  7. Loursy

Ataşehirde Gitar Akoru yapan bir yer varmı?

Batı Ataşehirde Dore music vardı orda yaptırıyodum ama çok uzun zaman oldu şuan fiyatları tuzlu olabilirç
  8. Loursy

Yazılım öğrenmenin püf noktaları

Tabii hocam tamamen kişiye kalmış bir şey ben örneğin Eşit Ağırlıktan Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. 11.Sınıfta sayısaldım 12'de eşit ağırlığa geçtim 1-2 bölüm arasında kaldığım için en son buraya geldim memnunum kişinin zevklerine kalmış. Ben de programcılık hevesiyle başlamıştım fakat bi...
  9. Loursy

Haklısın hocam. Hazırda öğretilmeye başlanmış bi programlama diline devam etmen mantıklı tabi birden fazla şey de yapabilirsin dediğin gibi. Öğrenmeye başladığın dili bırakmadan başladığın işi bitirirsen zaten halletmiş oluyosun. Püf nokta olarak ilk öneri her zaman ingilizcenizi geliştirmek...
  10. Loursy

Hocam ilk işin ne yapmak istediğini bulmak olmalı. Hangi alana yönelmeliyim ne yapmalıyım bu alan için hangi yazılım dillerini öğrenmem lazım hangi ek bilgilere ihtiyacım var ne tür projeler yapmam lazım gibi sorular sorman lazım. Bunlardan bazıları: 1) Websitesi geliştirme 2) Oyun geliştirme /...
  11. Loursy

Bu Hesaplar banlansın.

Ben İsrail'i ya da Filistin'i savunduğumu belirten bir şey söylemedim. İnsanların koyduğu ppye bile karışarak hatta kendi fikrinle uyuşmuyor diye banlanmasını istemenden bi çıkarım yaptım.
  12. Loursy

Bu Hesaplar banlansın.

Ben sadece 1 tane troll görüyorum sıfatı eksik
  13. Loursy

Yurtici kargo: koliniz adres nedeniyle gonderim merkezine iade edilmistir

+220 olması zaten ele veriyor ama bunun harici böyle şeyleri anlamak için dikkatli olmanız lazım mesela mesaj türkçe değil ingilizce klavyeyle yazılmış ben hiçbir kargo şirketinin bu kadar acemi olduğunu sanmıyorum üstüne yolladığı link "https" yani güvenli protokolü kullanıyor olsa bile link...
  14. Loursy

Bilgisayar Mühendisliği Puan türü

Önce yazılımdan kasıt olarak ne istediğini tam anlaman lazım çünkü halk arasında "yazılımcı" diyince aslında programcı kast ediliyor ama bunun bir ton dalı var önce bunları araştır belki kendine daha uygun bir bölüm bulabilirsin. Bir bilgisayar mühendisinin ne olabileceğini bi IT departmanında...
  15. Loursy

Müziklerde sevdiğiniz kısımlar

16. Loursy

Ben kötü bir şey yaptım……

KAÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOV
  17. Loursy

Bir Kıza Doğum Gününde Ne alınabilir?

Çok sevdiği bir dizi, film bir şey varsa onla alakalı bir ürün alabilirsin kupa vs. Ne kadar flörtçe olur orasını bilemem
  18. Loursy

Lens parmağımda kalıyor.

Lens suyuyla lensi diğer elinde ıslat o sırada kullanacağın parmağını bir peçeteyle kurula tekrar dene.
  19. Loursy

Ak parti SMS bildirimleri

İleti yönetim sistemine (iys.org.tr) giriş yapıp mesaj izni ve arama izinlerini düzenleyebilirsin.
  20. Loursy

Laptop tavsiye lazım 20k bütçe

Hem oyun hem okul için laptop lazım var mıdır bildiğiniz
Top Bottom