Arama sonuçları: *

• Users: KingHakan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Hotmail hesaplarını ayırma

Merhaba. Kardeşimin [email protected] uzantılı hesabı benim [email protected] hesabıma bağlı. Kendi hesabıyla giriş yapmak istediği zaman otomatik olarak benin hesabıma giriş yapmış oluyor. Hesaplarımızı nasıl ayırabiliriz?
  2. K

Windows 11 Apk kuramıyorum.

Merhaba. Windows 11 Pro (İS 22621.1702) dizüstü bilgisayarıma APK kurmak istiyorum ama gerekli uygulamaları yükleyip, ayarları yapmama rağmen kuramıyorum. Yardımcı olur musunuz?
  3. K

ECS H61H2-MV (v2.0) TPM destekliyor mu?

Anakartım ECS H61H2-MV (v2.0). BİOS sürümü en güncel sürüm (2013). Bilgisayarım Windows 10 Pro. Windows 11 Pro'ya yükseltmek istiyorum ancak anakartım da TPM yok. Harici olarak TPM 2.0 satın alıp anakartıma takmak istiyorum ama anakartım TPM 2.0'ı destekliyor mu bilmiyorum. Anakartım TPM 2.0'ı...
  4. K

Samsung Galaxy A72 Kendiliğinden Ekran Kilitlenmesi

Merhaba. Samsung Galaxy A72 telefonum dün akşamdan belli ekranı kendi kendine kilitleniyor. Telefonumu yeniden başlatıyorum ekran çalışıyor ancak belli bir süre sonra kendiliğinden kitleniyor. Tekrardan yeniden başlatınca ekran çalışıyor ama belli bir süre sonra tekrardan kilitleniyor...
  5. K

A10-9600P sistem mavi ekran hatası veriyor

Merhaba. Bilgisayarım her açılışta mavi ekran hatası veriyor. Minidump dosyaları linktedir. Yardımcı olur musunuz? https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1YE8SHWjENEdd5BuqZ5ghWXNHqX2Fpfgs?usp=sharing Marka: HP İşletim sistemi: Windows 10 Pro Ekran Kartı: GPU 1: AMD Radeon R5 GPU 2...
  6. K

Saglamlisans.com güvenilir mi?

Saglamlisans.com dan Windows 11 Pro OEM Lisans Key almak istiyorum ama hiç saglamlisans.com dan alışveriş yapmadım. Saglamlisans.com dan alışveriş yapanlar; 1-) Lisans elinize sağlam ulaştımı ulaşmadıysa ne tür sıkıntı yaşadınız ve yaşadığınız sıkıntıya yardımcı oldurlar mı? 2-) Lisansın ileride...
  7. K

Laptopla beraber gelen Windows 11 Home SL lisansı üstüne Pro lisansı almak

Merhaba. Laptopumu Windows 11 Home Single Language OEM key yüklü olarak satın aldım. Ancak sağlamlisans.com'dan Windows 11 Pro OEM key lisansı satın alıp yükseltmek istiyorum. Sorum şu: Olur da ileride lisans patlarsa ya da Windows 11 Home Single Language'ye geri dönmek istersem laptopla beraber...
  8. K

Huawei GameCenter'den Google Play Games'e oyun aktarımı

Rise of Kingdoms oynuyorum. Oyundaki ilerlememi Huawei game center'den Google play games'e aktarmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  9. K

Windows 11 0x800f0922 ve 0x80071ab1 hataları

Windows update böyle hatalar veriyor. 3 yol denedim ama işe yaramadı. Denediğim yollar: 1. Gelişmiş seçenekler>Kurtarma>Bilgisayarınızı sıfırlamadan sorunları giderin>Diğer sorun gidericiler> Windows update sorun gidericiyi çalıştırdım ama işe yaramadı. 2. Cmd yi yönetici olarak çalıştırdım ve...
  10. K

Windows 10 DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Hatası

Merhabalar. Laptopum Windows 10 Home Single Language idi. Yaklaşık 2 hafta önce laptopuma USB bellekten format attım ve Windows 10 Pro lisans anahtarı ile Windows 10 Home Single Language den Windows 10 Pro ya yükselttim ve tüm sürücüleri güncelledim (Bios hariç). Ancak format attığımdan belli...
Top Bottom