Arama sonuçları: *

1. HamsiKraker

Malzeme getirmediğim için sınıftan atıldım

Neden kitap defter getirmedin?
  2. HamsiKraker

1.000.000.000$ dolarınız olsa nereye saklarsınız?

Para mı çaldın saklayacak yer arıyorsun yoksa çevrende böyle biri varda nereye saklamış olacağı ile ilgili fikir mi edinmek istiyorsun :monkahmm:
  3. HamsiKraker

SSD sağlığı 3 Gün 16 saatte 99'a düştü

3 günde 990 gb mı dosya attın sildin?
  4. HamsiKraker

Çözüldü✓ Red Switch Klavye Önerisi

Bu fiyata red switch klavye olduğunu sanmıyorum
  5. HamsiKraker

Bugün çevirme olur mu?

Benimde canım çevirme çekti şöyle güzelinden tüm tavuk çevirme olsa da yesek, ama benim bulunduğum yerde yapan yok maalesef
  6. HamsiKraker

2.DİSKİ SİLMEDEN FORMAT ATMA

Ben siliyordum. Mesela ssd disk 0 diye geçiyorsa bütün disk 0 olan şeyleri silip en baştan kuruyordum
  7. HamsiKraker

Öneri 24 mb internete 370 lira iyi mi

Eski abonelikler öyle. Arkadaş şuanda abone olacağı için bu şekilde uygun fiyatlı öneriniz var mı ?
  8. HamsiKraker

Yurt dışından alınan iPhone15ProMax telefona ücret vererek Apple Care alınır mı

fp proya yollarsın, sürekli youtubeda karşıma çıkıyor
  9. HamsiKraker

En Sevdiğiniz Makarnalar

Midem bulandı teşekkürler
  10. HamsiKraker

En Sevdiğiniz Makarnalar

Allah affetsin hocam nasıl bi mideniz var öyle
  11. HamsiKraker

En Sevdiğiniz Makarnalar

umarım bir tabakta hepsini birleştirmiyordur. Ben kendi dediğim makarnayı ilk başta lisede yemiştim. Lise bitince arkadaşlarla hep konuşuyorduk yiyen herkes seviyordu bunu. Lisedeki en ucuz ve en güzel yemekti
  12. HamsiKraker

En Sevdiğiniz Makarnalar

Mide bulanacak ne var makarna yoğurt salça. Sen konu sahibinin specialine bak asıl, mutfakta yenecek ne varsa koymuş
  13. HamsiKraker

En Sevdiğiniz Makarnalar

Yoğurtlu burgu makarna üstüne salçalı sos
  14. HamsiKraker

sevgilimin exi peşini bırakmıyor

Böyle biriyle ilişki yaşayıp kendi hayatını mahvetmene gerek yok. Zaten 1 haftadır tanıyorsan daha fazla tanımadan bitir kafan rahat eder. Geçmişi kötü, bu eleman ileride sana sıkıntı çıkarır
  15. HamsiKraker

ÜST SEVİYE OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ

https://www.incehesap.com/dxracer-air-pro-air-r1s-n-n-b4-oyuncu-koltugu-fiyati-65750/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&utm_campaign=vitrin&v=1.20.7 Bu arada benimde baktığım bir koltuktu kullanmadım ama terletmemesi uzun süre kullanım açısından vs. güzel görünüyor
  16. HamsiKraker

ÜST SEVİYE OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ

bütçenin 4 katı heralde
  17. HamsiKraker

Yardım Qcy ailybuds T29 lite alınır mı

Sadece anc açıp müzik açmadan takıyorsunuz değil mi ? Bende de t13 var ama anc olmayan modeli sanırım
  18. HamsiKraker

youtube premium aile farklı evlerde çalışırmı

1 yıldır kullanıyorum, arkadaşımla aynı evde bulunmadık bile. Aynı wifi'yi kullanmadık. Hiç sıkıntı çıkarmadı
  19. HamsiKraker

Yurt içi 13 mü yurt dışı 15 mi almalıyım

Bi telefona o kadar para verip 4 ay kullanmama mantığını çözemedim hala . 25-30 bin lira verip her yıl 4 ay kullanamamak zengin fakirliği olsa gerek
Top Bottom