Arama sonuçları: *

1. HamsiKraker

20bin TL'ye kadar tablet önerisi

Youtube'da matematik soru çözümü-konu anlatımı vs. gibi videolar çekmek için tablet almayı düşünüyorum. Örnek video olarak aşağıya bırakacağım. Amacım bu şekilde fotoğraf veya pdf üzerinde kalemle yazarak ekran kaydı ile matematik anlatmak. Videoları bilgisayar üzerinden editlemem gerekirse diye...
  2. HamsiKraker

Samsung galaxy watch önerisi

Huawei watch gt2 kullanıcısıydım. Paraya ihtiyacım olduğu için satmak zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar akıllı saat almak istiyorum. Telefonum samsung m52. Huawei saati ilk aldığımda Huawei telefonum vardı. Telefondan bildirimi okuyunca saatten siliniyordu. Samsung telefona geçince silinmemeye...
  3. HamsiKraker

Oyuncu Koltuğu Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B09QCZB2YC?tag=akakceprime-21&th=1 Bugün indirimlerin son günü. Bu koltuğu almayı düşünüyorum. Amazonda vade farksız 6 taksitle almayı düşünüyorum. Rahatlığı kalitesi nasıldır alınır mı ? Veya bunu alacağına ekle bunu al bu daha kalitelidir daha rahattır diyeceğiniz...
  4. HamsiKraker

Huawei matepad 11.5 vs İpad 9. nesil

Youtubedan ders videosu izlemek amacıyla alınacak. Huaweide google desteği çekti ama apk ile kuruluyordur belki youtube. Stabil çalışıyor mu? Bu bütçede hangisi alınmalı? Huaweide klavye kalem vs. de hediye veriyor kendi sitesinden alırsan. İpadda hiçbir şey olmayacak. Oyun değil sadece ders...
  5. HamsiKraker

1tb m2 ssd önerisi bütçe 1100tl

1tb Ssd ihtiyacım var bir arkadaşımın laptopu için. Boş pırt içim bu şekilde yazıyor: Port M2 SSD PCIe Gen3x4 Takılı Değil - Max. Okuma Hızı:3500 MB/s - Max. Yazma Hızı:3000MB/s desteklemektedir. Bütçe 1100 TL civarlarında. Bu ssdleri buldum hangisini önerirsiniz...
  6. HamsiKraker

xbox game pass ortak kullanma devam ediyor mu ?

Bi ara tek hesapla farklı kişiler aynı anda oynayabiliyor deniyordu. Hala devam ediyor mu bu olay?
  7. HamsiKraker

Mavi Ekran Gamepower Yazılımı sonrası mavi ekran

Yeni kulaklık almıştım gamepower kugon. Gamepower sitesinden yazılımı indirdim kurdum. Yeniden başlat yazısı geldi kulaklik yazılımı için. Yeniden başlattım ve bilgisayar mavi ekran (irql not less or equal) veriyor hiçbir şekilde açılmıyor. Güvenli modda ds açılmıyor. Sistem geri yüklemeyi...
  8. HamsiKraker

14k Ya bu sistem nasıl?

https://inventus.com.tr/mech Sizce nasıl sistem alınabilir mi ?
  9. HamsiKraker

Lemur rtx3060 5600 sistem 14.999TL

https://www.tebilon.com/amd-5600-asus-dual-rtx3060-o12g-v2-prime-b450m-k-ii-wd-green-corsair-16gb/ YouTubeda gezerken karşıma çıktı. Fiyat 14.999
  10. HamsiKraker

Tasarruf ve birikim yapma yöntemi

Arkadaşlar selam size daha az para harcamak ve birikim yapma yolunu anlatacağım(!). Kendi kullandığım ve çok işe yarar bir yöntemdir Elinizde bir miktar para var ve almak istediğiniz bir şey var diyelim. Bu almak istediğiniz şeyi iyice araştırın. Araştırdıkça almak istediğiniz ürün hakkında...
  11. HamsiKraker

Xiaomi Mi band 7 699TL

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-band-7-akilli-bileklik-siyah-xiaomi-turkiye-garantili-p-310694769?boutiqueId=614790&merchantId=968 almayı düşünenler şuana kadarki en düşük fiyat
  12. HamsiKraker

14k Bütçeye Laptop önerisi

Bütçe 14-15k arası. Asıl amaç oyun oynamak değil ama ara sıra oynandığında sorun çıkarmasın istiyoruz. Bu modeli bulduk fiyat uygun geldi. Sizce nasıl veya bu bütçeye ne önerirsiniz...
  13. HamsiKraker

Laptop Destekli Bluetooth Kulaklık

Qcy t13 aldım fakat sadece ios/android destekliyormuş. Windowsa bağlayamadım. Biraz araştırdım ama her yerde de özellikleri tam yazmıyor eksik yazıyor vs. Sizin bildiğiniz önereceğiniz hem telefona hem bilgisayara bağlanan kulak içi bluetooth kulaklık öneriniz var mı? Fiyat çok uçuk olmasın...
  14. HamsiKraker

Yeni sistem mi yoksa upgrade mi ?

Herkese merhaba. Elimde bir kasa var . Özellikleri şöyle; İşlemci : R3 2200G Anakart: Asus b350m-a Ram : 2 x 8gb 3200 mhz Ekran Kartı : Asus cerberus 1050 ti Hdd : 1tb 7200rpm Ssd : JD 240gb sata3 Psu : FSP 500w 80+ Kasa: Corsair Spec04 Aklımda bu bilgisayarı 2. elden satıp sıfır hazır sistem...
  15. HamsiKraker

Hangi İSS'ye geçmeliyim

Herkese merhaba. 24 mbps Türk telekom kullanıyorum. Taahhüt bitmek üzere ve yeni paketler biraz pahalı geldi açıkçası. Başka iss'ye geçmeyi düşünüyorum. Türk telekomda hiç kesinti veya ping problemi yaşamadım. Acaba başka iss'ye geçince sıkıntı yaşar mıyım bilemedim. Şuanda kullandığım internet...
  16. HamsiKraker

Lenovo ideapad gaming 3 için 500gb ssd önerisi

Arkadaşlar selam herkese. Laptopum için m2 ssd almayı düşünüyorum. 2280 boyutunda ssd yuvası boş gözüküyor ve maksimum 512 gb desteklediği yazıyor sitesinde. 1000tl bütçe ile ssd bakıyordum ve bunları buldum...
  17. HamsiKraker

300 TL Bütçeye Bluetooth Kulak içi Kulaklık Önerisi verebilirmisiniz

Sadece telefondan müzik dinlemek için istiyorum. Telefondan oyun oynamıyorum gaming mod önemli değil. Müzik için ses kalitesi iyi olsun yeterli. Qcy t13 modelini buldum ama bu bütçeye daha iyisi var mi bunu önerir misiniz?
  18. HamsiKraker

Öneri 1900TL Bütçe Birkaç Monitör Arasında Kaldım

Kardeşime monitör alacağız. Cs:Go Valorant tarzı fps oyunları oynuyor. O yüzden 144hz olmasını istiyor. Eski bozulan monitör TN panel 20 inç idi. TN panelin sağdan soldan bakınca görünmeme olayını sevmiyor ama bu bütçeye de başka alternatifi kalmıyor. Biraz araştırdım ve birkaç monitör arasında...
  19. HamsiKraker

Son windows 10 güncellemesinden sonra driver kurulmuyor

arkadaşlar son güncellemeden sonra oyunda hata almaya başladım. Daha sonra ekran kartı driverını kontrol ettiğimde c:/nvidia klasörü yoktu. Windowsu güncellerken zarar görmüş sanırım. İnternetten gtx 1650 için en son sürümü indirip kurmaya çalıştığımda bu sorunu alıyorum: 465.89 ve 461.92...
  20. HamsiKraker

Steam parasını en karlı nakite çevirme yöntemi nedir?

Arkadaşlar steamde bir miktar param varda bunu en kârlı şekilde nasıl nakite çevirebilirim? Skin alıp bynogamede satmayı düşünüyorum. Sizin kullandığınız veya önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır?
Top Bottom