Arama sonuçları: *

1. A

Steelseries Nova 7p Wireless özellik ayarlama

Merhabalar, Steelseries Nova 7P wireless modeline sahibim. Eski kulaklığım ise Arctis 7 wirelesstı. Eskisinde kulaklık üzerinde chat ve oyun sesine ayarlama vardı ama nova 7p de o kısımda sidetone ayarlama özelliği var. Sidetone ayarlama özelliği kısmı yerine eskisi gibi chat ve oyun sesi...
  2. A

Wireless Kulaklık Önerisi

Merhabalar, bundan önce Steelseries Arctis 7 wireless kullanıyordum. Kulaklığın süngeri sökülmesi ve orjinal süngerinin Türkiye'de olmaması sonucu yeni kulaklık alacağım. Steelseries Nova 7 wireless ve hyperx cloud 3 wireless a baktım. Cloud 3 hakkında güzel yorumlar görmedim. Maksimum 5800...
  3. A

Kablosuz Mekanik Klavye

Türkçe karakterleri olan numpadli kablosuz mekanik klavye olarak ne önerirsiniz? Fiyat sınırı 5k ya kadar olabilir.
  4. A

Klavye takılı kalma sorunu

Emeğiniz için teşekkür ederim sorunu çözdüm.Güncellemeleri yapınca sorun çözüldü.Yinede teşekkür ederim
  5. A

Klavye takılı kalma sorunu

ASUS ROG Strix Flare klavyem var. Klavyeye hiçbir şey olmamasına rağmen bir anda takılma sorunu ortaya çıktı. Herhangi bir tuşa bastığımda başta normalmiş gibi oluyor ama hemen 1 2 saniye sonra bas çek yaparmışım gibi oluyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba?
  6. A

En İyi Mouse Önerisi

Şuan kullandığım Rivals 650 mouse dan memnum olmadığım için piyasadaki en iyi mouse nedir acaba ? 3000 tl ye kadar bütçem vardır.
  7. A

Modem önerisi

"TP-Link Archer VR2800 Kablosuz Dual Band Gigabit VDSL/ADSL Modem Router" modemine baktım. Acaba başka öneriniz olur mu? Daha iyisi var mıdır?
  8. A

Wifi güç arttırımı

Tp link n600 modelli modem kullanıyorum ama evin bazı noktalarında sağlıklı bağlantı alamıyorum. Zyxel wp3205 v3 güçlendirici denedim yine olmadı. Telefonlarımız wifi 5 i destekliyor. Heryerden hızlı internet alabilmek için ne yapabilirim.Bütçe sınırı yok.
  9. A

Xbox game pass ve oyunları

3070ti ve i5 11600k lı pc var 1 ay oldu ama xbox game pass girince bi oyuna tıklayınca bilgisayarda fazlasıyla yavaşlama oluyor daha önceden girerken böyle sıkıntı olmuyordu. Neyden kaynaklanıyor olabilir?
  10. A

500 tl ye ssd/hdd öneri

500 tl bütçe ile alabilceğim en az 500gb olan en iyi ssd veya hdd nedir? 1650124208
  11. A

Monitör Için Hdmi Tavsiyesi

Link olarak atabilir misiniz acaba 1648038654 Bugün sipariş versim msi g27qf modeli dp daha mı iyi olur?
  12. A

Monitör Için Hdmi Tavsiyesi

2k 165hz monitör için kaliteli hangi hdmi tavsiye edersiniz?
  13. A

4500 5500 fiyat arası 2k monitör

4500 ile 5500 tl arasında 2k monitör öneriniz nelerdir?
  14. A

Ps4 monitör bağlama

Eski bi monitörüm var vga hdmi dönüştürücü aldım. Bağlayıp açtığımda, monitör siyah ekranda kalıyor. Bunun bir çözümü varmıdır?
  15. A

970 PRO 1 TB vs. AORUS 1 TB

Samsung 970 pro 1tb ile GIGABYTE AORUS 1TB 7000s NVMe M.2 2280 SSD hangisini tavsiye edersiniz
  16. A

Corsair mp600 pro ssd

Corsair mp600 pro almayı planlıyorum. İyi midir bilindik sıkıntıları var mıdır?
  17. A

Ram corsair dominator va pro sl

Ne konuda daha iyidir acaba açıklarsanız sevinim
  18. A

Ram corsair dominator va pro sl

Corsair pro sl 3600 mhz cl16 ve corsair dominator 3600 mhz cl18 arasındaki fark nedir hangisi daha iyidir?
  19. A

1tb m2 ssd önerisi

Yani anakartım destekliyor olması lazım daah iyisi bulurmuyum ssd yoksa bu fiyata en iyisi bu mudur sizce 1639510354 Teşekkürler
  20. A

1tb m2 ssd önerisi

Anakartım z590 gaming plus
Top Bottom