Arama sonuçları: *

1. Yiğit Erdem

Premiere'de texture bozulması

Premiere Pro 2020'de videoya hangi efekti atarsam atayım videodaki texture'ları bozuyor. Sadece scale'in keyframe'ini açsam bile texture'lar bozuluyor. Aynı proje dosyasıyla başka bilgisayarda da denedim yine aynı sorunla karşılaşıyorum. (Playback ve Paused resolution full'de) Videonun ham hali...
  2. Yiğit Erdem

Yardım MSI B450M A PRO MAX bios güncellenmiyor

Anakartım msi b450m a pro max bios güncellemesini başlattıktan sonra yaklaşık 15 dakika oldu ve halen %0 da
  3. Yiğit Erdem

Msi Center işlemci CPU sıcaklığı ve fan devri gözükmüyor

Bu sorunu bir kaç gün önce yaşamaya başladım. CPU fanı kontrol edemiyorum ve CPU sıcaklığını MSI Center üzerinden göremiyorum ama MSI Afterburner üzerinde görebiliyorum ve bunu yaşamamla birlikte işlemcimin saat hızıda düştü. Ayrıca chipset sürücüsünü, ses sürücüsünü v.b Live Update üzerinden...
  4. Yiğit Erdem

Logitech G335 Mikrofon Sorunu

Mikrofon ses düzeyini biraz düşürdüm ve cızırtı sesi azaldı. Açıkçası masraf yapmak istemiyorum. Sanırım bir süre böyle kullanacağım sağol yardımın için.
  5. Yiğit Erdem

Logitech G335 Mikrofon Sorunu

Logitech G335'i itopyadan donanım arşivinin ayın ürünü kampanyasından daha yeni satın aldım. Ses kalitesi, ergonomisi v.b benim için idealdi fakat mikrofon kayıt alırken, sesli sohbette konuşurken karşıya sesimi cızırtı ile birlikte iletiyor (kulaklığı kutunun içinden çıkan dönüştürücü ile...
  6. Yiğit Erdem

Ryzen 5 1600 veya sizin önerileriniz.

Evet var 1 adet 8gb 3200mhz cl16
  7. Yiğit Erdem

Peki sağol yinede
  8. Yiğit Erdem

bende de var demek istedin galiba eğer öyleyse ve satıyorsan fiyat nedir?
  9. Yiğit Erdem

Peki sağolun
  10. Yiğit Erdem

Açıkcası işlemciden başka bir şey almak istemiyorum ama tavsiyen için sağol 1638621701 R5 1600 12nm ile 3600 arasında büyük bir fark varmı?
  11. Yiğit Erdem

Elimde Nvidia quadro 4000 2gb 256 bit, b450m a pro max, 400w psu, kasa ve m2 ssd var ve ben bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum elimdede bu parçalar varken tekrardan satın almak istemem.İşlemci olarak ryzen 5 1600 düşündüm. Sizin önerileriniz nedir?
Top Bottom