Arama sonuçları: *

1. P

Win11 kursam bir sorun yaşarmıyım?

win11 kuracaksan, kurduktan hemen sonra update'i kapatıp driverları manuel kurman lazım. update ile gelen güncellemeler sıkıntı yaratıyor bazen
  2. P

2 Windows yüklü SSD Öncelik seçme

cmd yi admin olarak açıp şu komut girip reboot at bakalım bcdedit /set {bootmgr} path \EFI\Microsoft\Boot\bootmgfw.efi
  3. P

Windows 10'a mı geçeyim Windows 11'de mi format atayım

Format atarken disk seçme ekranında diski temizlersin (bu aşamada dikkat gerekiyor verin falan gitmesin yanlışlıkla) sonra da tertemiz formatını atarsın. Sıkıntı olmaz.
  4. P

Düzelebilir, deneyin. Ama garanti veremiyorum.
  5. P

Windows 11 multi-edition ISO'nun normalinden farkı nedir?

İçinde birden fazla sürüm var demek oluyor. Windows 11 Home, Windows 11 Pro vs gibisinden. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  6. P

Laptopuma Windows 11 güncellemesi geldi yapmalimiyim

Üstteki arkadaşın dediği gibi SSD yoksa tavsiye etmemekle beraber, update'den yapmak yerine temiz kurulum yapmanı tavsiye ederim.
  7. P

Windows 11'in update ile gelen güncellemeleri biraz sıkıntılı şu aralar. Sistemi kurunca update'i kapatmak lazım. Sıfırlama yapmayı deneyin.
  8. P

lenovo ideapad gaming 3 windows 11 yükleyemiyorum

kurulum esnasında reset atarken mi windows 10 ile devam et yazısı çıkmakta?
  9. P

7000 sistem önerisi.

kendi kullandığım sistemi önerebilirim. ben 6k ya aldım ama sağlam bi zam gelmiş. https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/teknobiyotik-a25-oyuncu-bilgisayari.html şu sisteme bakabilirsin. bendekinin sadece ssd si 480 gb ve ramini 16 gb...
Top Bottom