Arama sonuçları: *

1. cemyoyen

Çözüldü✓ Yeni sistem için ANAKART almak istiyorum ..

öyle indirime denk geldi aldim yani 1-2 aya onuda 3080 ti yaparım heralde
  2. cemyoyen

klavye otomatik düzeltmiş farketmedim o i5 13600k olacak . bakiyorum kartlarada teşekkür ederim.
  3. cemyoyen

işlemci i5 13900k almayı düşünüyorum . kart konusunda bir türlü karar veremedim
  4. cemyoyen

Z790 DDR4 'lere baktim ama kararsiz kaldim hangisinde tercih kılayim
  5. cemyoyen

z690 bir anakart almak istiyorum aslinda DDR4 soket yapisina uygun bilmiyorum ddr5 ramler cok pahali ve performans acisindan yeterli değil gibi ocaktan önce toplamak mantıklı ama cok kararsiz kaldim
  6. cemyoyen

Merhaba arkadaşlar sistemimi güncellemek istiyorum . Msi gaming x 3060ti ekran karti ile başladim diyelim. DDR 5 destekleyip aynı zamanda DDR4 ram çaliştirabiliyormuyuz varmıdır böyle bir anakart ve Öneriniz nedir bütçe önemli değil çok abartı olmadıkça. Şuan ki sistem ; Asus Rog...
  7. cemyoyen

Çözüldü✓ Gtx 1080 yerine RTX 3050 almalımı ?

LG 27GL83A-B 27"IPS, QHD, 144Hz, 1ms, F-Sync 2K 'ya sahibim . Yedek olarakta ; ASUS VG278QR 27 Gaming Led FreeSync FreeSync ve G-Sync Uyumlu 1920x1080 0.5MS 165HZ
  8. cemyoyen

Çözüldü✓ Gtx 1080 yerine RTX 3050 almalımı ?

evet arkadaşlar sistemim Asus Maximus Xl Formula - Trident Z neo 360 mhz 32 gb ram , samsung 970 pro m2 , i5 9600k ve Gtx 1080 sistemim var düşünceleriniz nedir güncelleme olara ilk önce ekran kartını düşünüyorum . Yorumlarınıza açığım şimdiden teşekkürler...
  9. cemyoyen

RTX 3050 İncelemesinde İstediğiniz Oyunlar Neler?

GOD OF WAR , Escape From Tarkov , COD , BATTLEFİELD bunlar sağlam olur test için
  10. cemyoyen

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

En kotu ellerinde var ise 2080 ti yada güncel olarak 3080 ti Asus strix Trio olabilir . Kasa olarak cooler master H500P kasasında indirim olursa güzel birsey olur tadından yenmez
Top Bottom