Arama sonuçları: *

1. Y

SteelSeries Rival 3 vs Razer DeathAdder V2

İki mouse arasında kaldım. Normalde DeathAdder V2 daha iyi ama neredeyse 2 katı daha pahalı. Buna değer mi bilmiyorum. Ayrıca tutuş şeklimle uyar mı onu da bilmediğim için sormak istedim. Elim 18-19 cm ve claw grip tutuyorum. Hangisini almak daha mantıklı olur...
  2. Y

Apex 5 vs BlackWidow V3

Bir klavye alacağım. Araştırdım ve Razer BlackWidow V3 modelini buldum. Fakat incelemelerini izlediğimde SteelSeries Apex 5'i de çok beğendim. Özellikle o küçük ekranı beni benden aldı. Bu yüzden hangisini alacağıma karar veremedim. Arada 100 TL fiyat farkı var. Razer 1800 SteelSeries 1900 TL...
  3. Y

Blackshark V2 X vs Arctis 3

Bir kulaklık almayı düşünüyorum. Biraz araştırdım ve 1000 TL civarında bunları buldum. Arctis 3 almayı düşünüyordum fakat çoğu kişi fiyatına değmez demiş ve blackshark v2 önermiş. Ben de bütçeyi biraz açtığı için v2 x modelini düşündüm. Sizce Arctis 3 mü almalıyım yoksa Blackshark V2 X mi?
  4. 2 Aylık Xbox Gamepass Ultimate

2 Aylık Xbox Gamepass Ultimate

Arkadaşlar bundan yaklaşık 1 hafta önce 2 aylık gamepass ultimate aldım. Girdim biraz oynadım ama bilgisayarım bozuldu. Şuanda gamepass boşa duruyor ve süresi geçiyor. Ben de satmaya karar verdim. İsteyen varsa konuya mesaj yazarsa sevinirim.
Top Bottom