Arama sonuçları: *

1. O

Ünide Kullanmalık Laptop Tavsiye

Evet? 1657012321 16 gb iyi ama iste bütçe meselesi apple çok pahalı satıyor m2 nin çıkmasını bekleyebilirsiniz fiyatlar düşer
  2. O

Ünide Kullanmalık Laptop Tavsiye

O zamanda adamın bütçeyi geçiyor ama sanki apple kullandın da konuşuyorsun macbookta ımac de kullandım sen ne kullandın da yazılım yaptın da bana laf ediyorsun?
  3. O

HP Omen 15-EN1014NT Alınır mı ?

En iyisi beklemwk yeni nesil geldiği için 11. Nesil fiyatları düşüyoe beklemek en iyisi 11800h 6800h dan daha iyi bide bekle bence biraz daha
  4. O

Yardım Asus ROG Strix G513RM-HQ163 Alınır mı

Tamamda i7 li bi bilgisayar çok fark ediyor bide 3070 lide çok fark etcek istersen al ama sen bilirsin 1656957202 Yani illa acer olmasın baika bi i7 li pc de alabilirsin
  5. O

3070 al yada i7 li 3060 al
  6. O

Acer artık üst seviye laptop oldu ekran kartları falan max p 140 w ve daha iyi eski nesile göre acer
  7. O

Git acer nitro 5 al 12700h 3060 lı yafa git 3070 al daha iyi buna bu kadar verceğine
  8. O

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

Geçen indirimlere baktığımız da doğru düzgün monitör 2k özellikle ve depolama ürünlerinde iyi indirimler yoktu bu yüzden bence m2 ssd 2 tb silicon power ve iyi bir ıps 2k monitör de indirim olursa çok iyi olur
  9. O

asus tuf gaming fx705du ram ile ilgili sorun açıklamayı okursanız sevinirim

Bazen bendede sabitleme olmmsına rağmen oyun oto sabitliyoe kaldırıyorum sonra tekrar oluyor ondan sordum 1652858678 Sabitlemis olabilir zorlu bi oyunda fps karşılaştırma sansın varmı yada time spy skoru falan bak istersen
  10. O

Ekranı kaç hz laptop un belki ondan dolayı geçmiyordur
  11. O

Bi şeylere bak erkan kartı kullanım değerlerine falan belki laptop un modu falan kapalıdır örnek performans modu yerine tasaruf modundadır daha önce arkadaşım yaşamıştı bunu
  12. O

Sistem de ekran kartı var oyun ekran kartını kullanıyordur apu yu değil
  13. O

❌İndirim Bitti! 🔥 Asus Rog Delta Core Stereo Oyuncu Kulaklık 1.052 TL 🔥

Büyük oyunu gördüm şıışt 1652688759 O kadar değişmez bunlar dolar fiyatı çok yüksek olan ürünler değil taş çatlasın 100 dolar desek 60 kuruş kaç etkiler ki o kadar da yoktur
  14. O

❌İndirim Bitti! 🔥 Asus Rog Delta Core Stereo Oyuncu Kulaklık 1.052 TL 🔥

Yoo fiyat düşmemiş zaten birkaç hafta önce baktım 900 küsürdü kanma
  15. O

❌İndirim Bitti! 22.999 TL GIGABYTE AORUS 15P XD RTX 3070P 1TB SSD 15.6 240Hz FHD W10H Notebook

Ram ssd eklemek garanti bozuyor mu bilen var mı?
  16. O

Gigabyte Aorus 15p Xd Alinir Mi

130w
  17. O

Aralık Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünleri Model Belirterek Yazın🔥

lenovo legion 5 pro çok güzel laptop ama son zmanalrda acayip fiyatı arttı almayı çok istiyorum üniversite deyim laptop lazım bana :) güzel bi indirim olursa çok güzel olur
Top Bottom