Arama sonuçları: *

1. Ç

🔥İndirim Asus ROG Strix Scope Deluxe 2500₺

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-scope-deluxe-oyuncu-klavye-p-HBV00000SDCCL?url_src=and-product-detail En ucuzu şuan 3900₺ ihtiyacı olan değerlendirebilir
  2. Ç

Çözüldü✓ Dolby Surround 7.1 nereden indirilir

Kulaklığımın bu özelliği var , indirip kullanmak istiyorum ama Dolby sitesinde bulamadım. Bilgisi olan yardım ederse sevinirim
  3. Ç

Çözüldü✓ Sistemim Ne Kadar Eder

Hava soğutma: DeepCool GAMMAXX AG400 Anakart : MSI B550-A Pro İşlemci: Ryzen 7 5700X Ram : 2 Adet Team T-Force Delta RGB Black 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 = 32Gb SSD : 2 adet 500gb m2 toplam 1Tb Monitör: ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 170Hz 1Ms Ekran kartı: Sapphire+ Nitro RX 6900XT Klavye: ASUS ROG...
  4. Ç

Çözüldü✓ Gpu Kablosu Kiti Önerisi ?

Set olarak almak istiyorum 6900XT ekran kartım, 8+8+6 pin sadece ekran kartı için gerekli https://amzn.eu/d/h2wq0He Bunu buldum ama sanırım benimki ile uyumlu değil
  5. Ç

Yardım Ekran Kartım Kaç Pin

İnternette 8+8 olarak gözüküyor ama burada extra 6 pin daha var , gaming gecesi indiriminden Gpu Rgb kablosu almayı düşünüyorum ama onlar genelde 8+8 oluyor, öyle kullansam sorun olur mu
  6. Ç

Çözüldü✓ RX 6900XT fan hızı nasıl düşer

Aşağıda hem furmark hemde rdr2 oyununda ki bilgiler var , kart Serin çalışıyor ama fanlar biraz hızlı sesi de rahatsız ediyor, bunu nasıl düşürebilirim. AMD den fan ayarlarını sıcaklığa göre ayarladım Max 60 da fanlar ama oyunda yükseliyor
  7. Ç

Yardım Gpu Rgb Kablo Önerisi

Vergi ile birlikte 1000 küsüre geliyor, 8+8 ve 24 pin olarak uygun önerebileceğiniz var mı
  8. Ç

Yardım Nays ile cashback nasıl oluyor

İlk defa kullanıyorum, bugün RDR2 aldım nays ile , cashback var mı varsa ben olduğunu nereden anlarım yada casback almam için yapmam gereken bir şey var mıydı? Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  9. Ç

Çözüldü✓ AMD Fan ayarı sorunu

RX 6900xt kartım, fan ayarlarını yapıyorum ama oyun içinde artıyor, MSI afterburneden den 50 ye sabitliyorum yine 60-65 oluyor, sebebi nedir , sıcaklık 70° yi geçmiyor
  10. Ç

Çözüldü✓ 128 GB USB Önerir Misiniz

Fiyatlar 200₺ den başlıyor daha uyguna var ise yardımcı olursanız sevinirim
  11. Ç

Yardım Cod Warzone D Diskine Nasıl taşınır

Arkadaşlar sorum başlıkta ki gibi, yeni SSD aldım D ye taşımak istiyorum nasıl yapabilirim
  12. Ç

Çözüldü✓ 4gen M2 SSD gözükmüyor ?

Hali hazırda 500gb M2 takılı idi , 4gen olan kısma bir tane daha taktım ama gözükmüyor sebebi nedir , ilk defa taktım bunun tersi düzü var mı ? Bios da nereden görebilirim
  13. Ç

Çözüldü✓ Hangi SSD yi almalıyım?

https://www.n11.com/urun/kioxia-exceria-lrc10z500gg8-500-gb-m2-ssd-1378075?magaza=tebilon...
  14. Ç

Yardım Obisoft dan aldığım Vallhalla oyununun Türkçe dil desteği var mı ?

Oyunu satın aldık arkadaşa sonra baktım Türkçe dil desteği yok , indirirken de seçeneklerin içinde yok , Türkçe yama ekleyebilir miyiz oyuna
  15. Ç

Yardım Ram CL düşürme nasıl yapılır?

Team T-Force Delta 8x2 + 8x2 = 32Gb 3600 MHz ram'lerim var Cl 18 , Cl 16 yapabilir miyim
  16. Ç

Yardım Param Güvende İle Masa Üstü PC alabilir Miyiz ?

Arkadaşıma PC bakıyorum ama Kart ile alabilecek , hazır sistemlerin taksit fiyatları aşırı çok, ama sarı siteden daha uyguna geliyor, almaya kalksak nasıl olur ? Param güvende çalışma sistemini biliyorum ama kasa olayı nasıl olur bilmiyorum?
  17. Ç

Yardım İtopya'dan aldığım üründe fiyat yazmıyor

Rog keris mouse aldım fatura da fiyat yazmıyor , ama fiyat yazan başka bir kağıt göndermişler neden böyle ?
  18. Ç

Yardım Ramleri nasıl kullanmalıyım

4x8 4000mhz ram'lerim var anakartım maalesef bu şekilde 4000mhz desteklemiyormuş Max 2666 destekliyor , 8x2 4000mhz destekliyor l. Sizce nasıl kullanmalıyım 8x4 : 2666 MHz mi ? 8x2 : 4000mhz mi ? Not : MSI b550-a pro anakartım, MSI servis ile görüştüm bana bu bilgiyi verdi , bende denemiştim...
  19. Ç

Öneri Bu Mouse alınır mı ?

https://amzn.eu/d/dn8sKqt İncehesap da 690₺
  20. Ç

Yardım Ekran Kartı Sıcaklığı ve Kullanımı Nasıl

Ekran kartımın içi hiç açılmamıştı sıcaklıklar Warzone 'da 85-90 oluyordu dün termal macun bakımını yaptırdım, 24 dk lik furmakrs testini de attım, bide warzone blance ayarlarda ki testini attım , ekran kartı kullanımı çok az İşlemci R7 5700x Ekran kartı Sapphire Nitro RX 6900XT Ayarları...
Top Bottom