Arama sonuçları: *

1. Kayınçoo

Yardım Ghosting test nasıl yapılır?

Msi g2712 model monitor ghosting var mı varsa bu kadar normal mi?iade etmeli miyim?
  2. Kayınçoo

Windows almak mecburi mi

Nasıl yok mediamrkt var kent meydanında teknosada oem bölümü var fiyatlar aşağı yukarı aynı
  3. Kayınçoo

ASUS VG279Q 27 Gaming IPS 3.399,00TL

İnşallah bu veya benzeri bir şey yine gelir
  4. Kayınçoo

ASUS VG279Q 27 Gaming IPS 3.399,00TL

Yetişemedik
  5. Kayınçoo

4k 60 hz veya 2k 144hz ıps monitör 3774 ,25 TL

32 inç 144hz 2k bu fiyata zor yüksek ihtimal dolandırıcı daha yeni trendyol vakası yaşandı
  6. Kayınçoo

100.000 TL Bu Araba alınır mı??

Arkadaşım 3 sene önce açılır tavan olmayan modelini 7bine aldı 3bin TL'ye triger alt takım fren balata debriyaj yeniletti hala kullanıyor bursadan çanakkaleye 4 kişi defalarca gittik sorun yaşamadık çok az yakıyor şehiri i hergün işe giderken kullanıyor ama fiyat konusuna bir şey diyemicem...
  7. Kayınçoo

Önceki konu pc için monitör

Önceki konu derken bu mesaj altına sistemini yazarsan daha sağlıklı olur ayrıca monitorlerde darboğaz olmuyor diye biliyorum fps 100de olsa 60hz desteklediği için 60 hz alırsın
  8. Kayınçoo

bu fiyat bandına Asus TUF VG249Q'dan daha iyi monitör var mi

Arkadaş nerde oluyor bu indirimler bana denk gelmiyor yada ben bakana kadar stok bitiyor😬
  9. Kayınçoo

Öneri 144 Hz monitör tavsiyesi

Aşırı ghosting olduğu söyleniyor bu ekranda
  10. Kayınçoo

Yardım Forumda F/P MONITOR düşmesini bekleyen kaç kişi var

Aynen @Abdullah Hacıgül reis bize F/P monitor anlaşması yapsa süper olur 1661973286 Neden olmasın Bayadır monitor gelmiyor istek çok olursa birşeyler ayarlabilir
  11. Kayınçoo

Neredeyse hergün geziyorum denk gelmiyor
  12. Kayınçoo

Bekleyen yok sanırım
  13. Kayınçoo

Evet beyler bayanlar yaklaşık 2 aydır @Abdullah Hacıgül ün F/P monitor paylaşmasını bekliyorum benim gibi bekleyen kaç kişi var?
  14. Kayınçoo

Sizce Alınır mı? 8500 TL ye

Hazır sistemleri bekle üstüne 1000 TL daha ekleyerek hem daha iyi bir sistem hemde sıfır ürün kullanırsın. Ayrıyetten bu paraya bu sistemin sıfırınıda toplayabilirsin
  15. Kayınçoo

sistem toplayacağım her şey uyumlu mu??

Mouse a ayırdığın bütçe fazla değil mi
  16. Kayınçoo

Yardım Gtx 750ti bulunan sistem kaç para eder?

Ben bursadayım hocam tanıdığın varsa alışveriş yapabiliriz
  17. Kayınçoo

Arkadaşta mining vardı Bi ara sistemi bozunca hediye etmişti 1659912577 Senin sistemde neler var 1659912891 Zamanında toplamıştık 😁 yeni kasa alınca boşa çıktı
  18. Kayınçoo

Anakart:Asus p7p55d-e evo İşlemci: xeon X3470 Ram:Kingston Ddr3 1600 2x4Gb İşlemci soğutucu :Snowman kule tipi 6 bakır borulu 2x 12mm fan Ekran kartı:Zotac gtx 750ti Ssd:samsung 860 evo 250gb Hdd:wd blue 1tb 7200rpm Psu: High power 750w Bronze plus Kasa cooler master (eski tip) Sizce fiyat ne...
  19. Kayınçoo

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem !

Foruma özel demedi sanki dedi mi?
Top Bottom