Arama sonuçları: *

• Users: worn
  • Order by date
  1. worn

Gamermarkt İlamsız İcra Takibi

İtiraz edince +12 ay yiyormuş sonra da itiraza karşi dava açilabiliyormuş ben de galiba yarın itirazimi vericem itiraz dilekcenizi hatirliyor musunuz nasildi 1710459232 kanıt her şekilde yok diye dusunuyorum hesabi ben çekmiş olsam da başkasi çalmiş olsa da hesabi sattigim kişi bir numara...
  2. worn

Klasik herkese gelen ilamsız icra takibi gelmiş buna itiraz dilekcesi verildiği takdirde neler yaşanıyor onu merak ettim
  3. worn

Gamermarkt ilamsız icra sonrası

Neler oldu bro
  4. worn

Arkadaşlar bu gelen ilamsız icra takibi kağıdına itiraz edildikten sonra konu kapanıyor mu bilgisi olan var mı
  5. worn

Yardım Gamermarkt icra dosyası oluşturmuş

Arkadaşlar itiraz dilekcesi verdikten sonra konu nereye vardı
  6. worn

Monitör Kolu (twisted minds)

özelden size yazdım
  7. worn

mx400 piyasası nedir kaçtan verecektiniz ve nerede yaşıyorsunuz yapabiliriz bir şeyler duruma göre
  8. worn

istanbul
  9. worn

tamamdır ikili alacağım attığınız linkten mi alayım yoksa north bayou 2023 haline mi bakayım malum n11deki twisted minds 500 lira falan daha ucuz
  10. worn

evet evet ben arkasını kontrol ettim var o deliklerden. 1709676759 İkili halde alırsam da monitörleri birbirlerinden ayırmam mümkün olur değil mi? Yani iki monitör de birbirine temas ederek yanyana yapısık durmak zorunda kalmazlar değil mi
  11. worn

şimdi baktım evet bundan var arkasında. attığınız linkteki gibi ikili halde mi alayım yoksa ayrı ayrı mi alayım ya da sadece ana monitörüm için mi alsam ne önerirsiniz bana
  12. worn

Açıkcası dediğiniz çok mantıklı monitore o kadar para verdikten sonra sağlam kazığa bağlamak gerekiyor ikili almayı hiç düşünmemiştim görsel paylaşıyorum size ikinci monitörüm biraz eski uyumlu olur mu acaba ona da
  13. worn

Merhabalar uzun zamandır monitor kolu almayı düşünüyordum iki monitorum var birinin ayağını yerden kesmek istiyorum. Twisted Minds markasının bir ürünü var şu anda 999TL'ye alınabiliyor. Çok bilinen North Bayou karşısında tavsiye eder misiniz? -...
  14. worn

Kablosuz Mouse için Pil önerileri 🚨

Güzel ürünmüş :D
  15. worn

ya zaten şarj edilebilir olanlar da 200e falan bulunabiliyor diye biliyorum yanlış mı 1709500546 https://www.hepsiburada.com/varta-2100mah-aa-sarj-edilebilir-2-li-pil-p-HBV000002B6KN olur mu
  16. worn

Farkı biliyorum küçük olanı tavsiye ederseniz eğer yani onda karar kılarsak aluminyum folyo ile doldurucam boşluğu mouseu hafifletmek için ben biraz manyağim arkadaslar 1709494431 manyak olduk bile valla 😃
  17. worn

Merhabalar G305 kullanıyorum. Bir kaç seçenek var bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Öncelikle; şarj edilebilir pil mi, normal pil mi? AA pil mi, AAA pil mi? sanırım AAA piller daha hafif olduğu için tercih ediliyor siz ne diyorsunuz
  18. worn

Soğutucunun RGB kontrol edemiyorum

Merhabalar Dark Freezer x127 model soğutucusunu kullanıyorum. İlk taktığımda RGB Fusion 2.0 programı üzerinden kontrolleri gerçekleştirebiliyordum fakat şu anda aynı programı açtığımda sadece Ekran kartımı görüntüleyebiliyorum. Soğutucuyu göstermiyor durduk yere böyle bir şey olmasına anlam...
  19. worn

Hava Soğutucu Monte edemiyorum

Çok teşekkür ederim gerçekten dediğiniz gibi ben önceki stok fani soktugum anda braket arkaya dusuvermiş kasayi az oynatinca kaydi önüme geldi.
  20. worn

Hava Soğutucu Monte edemiyorum

Kitapçikta tum parcalar tamam gozukuyor anakartin arkasina takmak icin bir backplate yok kutudan çikan backplate intel işlemci için ben ryzen 5 5600 kullaniyorum bu vidalar boyle kaliyor asagi inmiyor napacagim
Top Bottom