Arama sonuçları: *

1. S

Psulu kasa tavsiyesi

içinde kullanılan psuya yonelik tek bilgi 500w olması ne marka modeli yazıyor nede 80+ oluşu psunun sessiz olup olmadığı meçhul 1586515284 güzel kasa zaten bu ama fiyatı 770 tl suan bu kasada egzoz fanı yok sanırım o yüzden almakta tereddüt ediyorum
  2. S

Psulu kasa tavsiyesi

Arkadaslar Apu sistem topluyorum gigabyte b450m s2h anakart ryzen 3 3200g işlemci corsair 2×8gb 3000 mhz ram James Donkey 240 gb ssd sistemime fiyat performans fanları falan sessiz rgb olmasına gerek yok velet değilim 500 550w 80+ psulu F/P kasa tavsiyeniz var mı? Fiyat 600 tl civarı.
  3. S

Kasa Anakart Uyumu

arkadaşlar mesele parçaların sığması değil kasanın fan ve rgb kablo pinleri anakarttakiler ile uyumlu mu?
  4. S

Kasa Anakart Uyumu

Corsair Spec Delta RGB + VS550 psulu kasayı alacam sistemimde Msi b450m-a pro max veya gigabyte b450m s2h anakart kullanmayi düşünüyorum montajda herhangi bi sıkıntı yasarmiyim fanlar açısından vs.?
  5. S

Ryzen 3 3200G işlemci için anakart tavsiyesi APU sistem topluyorum

Arkadaşlar idarelik bi apu sistem topluyorum lol ve metin2 den başka oyun bilmem yani öyle çok beklentilerim yok sistemim için anakart olarak Msi b450m-a pro max anakart ile gigabyte b450m s2h anakart arasında kaldım sizce hangisini almalıyım hangisiyle daha uyumlu olur?
Top Bottom