Arama sonuçları: *

1. E

Işık yanıp dönüyor acaba bi sorun mu var

Bu ışık sürekli olarak kırmızı yanıp sönüyor acaba kasada bir sorun var onu mu belirtiyor zaten arka fan ışığı da yanmıyor sebebini bilmiyorum
  2. E

Acil yardım bu kablo nereyee

Başta yanıyordu ışığı sonrasında açtığımda yanmadı bide mesela bu işlemci fanında rgb var mı o da yanmıyor çünkü
  3. E

1658656940 Arka fanın da ışığı yanmıyor bilgisayardan veya kumanda dan mı yapılıyor
  4. E

Arkadaşlar son sistemi aldım ve içinde bu vardı nereye takılıyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz bide arka falnın ışığı yanmıyor onu nasıl yaparım.
  5. E

arkadaşlar ince hesapta gaming gecesi

Bu nasıl mümkün oluyorrrr woowjrpekeororo
  6. E

Donanım arşivi en son tanıtılan fp sistemin valorantta düşük fps ve drop sorunu

Bende Intel aldım bek fazla bilgim yok bilgisayarı açtığımızda ilk neler yapmalıyız yani bildiğim kadarı ile sadece ekran kartı driverlerini indirmek yeterli mi bide driverleri nerden indiriyoruz yardımcı olur musunn
  7. E

ASUS VG278Q ALINIR MI ???

İps ve va arasında ki fark nedir
  8. E

ASUS VG278Q ALINIR MI ???

Bende monitör bakıyorum bunu buldum güzel gibi https://ty.gl/0smgdq4qye
  9. E

Klavye mouse kulaklık lazım help

Arkadaşlar tüm ekipmanlar lazım bütçe 1500 civarı önerilere açığım sadece kulaklık öneren de olur şu klavye indirimde aşırj iyi diyen de
  10. E

Monitör Önerisii Help

En son yayınlanan hazır sistemi aldım ve ona uygun monitör arıyorum 2k-3.5k arası önerileri alabilirimmm ben bunu buldum bu nasıl https://ty.gl/06kd3oikp0
  11. E

Ana Konu DA FORUM'A ÖZEL 25 ADET MD3 FIRSATI - 6999₺

Şartlar uygun almak istiyorum
  12. E

Abdullah abinin instada paylaştığı foruma özel kıdemli üye olayı nedir anlamadım

Abdullah abinin instada paylaştığı foruma özel kıdemli üye olayı nedir anlamadım nerde paylaşıcak nasıl haberimiz olucak ben forumu pek bilmiyorum biri anlatabilir mi acaba
Top Bottom