Arama sonuçları: *

• Users: Arda _TKGZ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Arda _TKGZ

AMD İşlemciye RX6600 mü yoksa RTX3050'Mİ

Arkadaşlar benim apu R5 5600G var ama ekran kartı almayı düşünüyorum bütçemde RX6600 ile RTX 3050 civarına yetiyor sizce hangisi daha mantıklı olur Veya alternatf ekran kartı önerileriniz varmıdır
  2. Arda _TKGZ

İso dosyasını açılmıyor.

Arkadaşlar ben bir iso dosyası indirdim eskiden iso dosyasına birlikte aç yapıp dosya gezgini ile aç yapınca içini görebiliyodum fakat şimdi indirdiğim iso dosyasını birlikte aç yaptığımda dosya gezginini göremedim ve türe baktığımda Windows.iso.file olarak gösteriyor. iso dosyasını yanlış...
  3. Arda _TKGZ

Yardım Opera'dan yavaş (100kb/sn) indirme sorunu

Arkadaşlar ben torrentten bile yaklaşık 5mb/sn alıyorum fakat operadan 10gb bi dosya indirmem gerekti ve ortalama 100kb/sn indiriyor ben bu sorunu nasıl çözerim google'dan indirsem çözülürmü
  4. Arda _TKGZ

Windows 10'dan windows 8'e geçince kasma

Arkadaşlar benim arkadaşımda AlpElwim 10 diye bi işletim sistemi vardı ve googlede bile kasıyodu fakat zula oynatıyodu ama ben win 8.1 yükledim zulada şimdi ana menüde mouse'u hareket ettirirken bile kasıyo. Bence driver fln olmadığından diye düşündüm ama bilmiyorum bilen varmı. Bide zulayı...
  5. Arda _TKGZ

Pentium E6700 kaçıncı nesil ?

Ben bu işlemci bulunan bilgisayara format atıcam rufus ile usb'yi biçimlendirirken disk bölüm düzeni için 4.nesil ve üzeri işlemciler için GPT 4.nesil altı için ise MBR kullanılıyomuş ve benim işlemcim kaçıncı nesil bilmiyorum hangisini kullanmalıyım...
  6. Arda _TKGZ

Win8 kurduğum usb'yi sonradan depolama için kullanabilirmiyim ?

Ben win 10'dan win 8.1'e geçeceğim bende bi tane usb var onu kullanıcağım win 8.1 için. Win 8.1 kurduktan sonra usb'den Win 8.1 iso dosyasını silip depolama amaçlı kullanabilirmiyim. Çünkü rufus gibi programlarla kurulum oluyor. eğer sonra kullanamazsam üzülürüm
  7. Arda _TKGZ

Windows 10 Pro'dan Windows 8'e nasıl geçerim

Ben düşük sistemli bir laptop kullanıyorum, ve bende windows 10 pro keyi vardı format attırdım windows 10'du bende proya geçirdim ama pro'nun fazla ram kullanıdığını gördüm o yüzden nasıl windows 8'e yada 8.1'e geçerim. Eğer başka fikriniz varsa mesela windows 8 yerine windows 10 home kullan...
  8. Arda _TKGZ

Yardım DNS sunucusu yanıt vermiyor hatası

Bilgisayarımda google'a girdiğimde bu sorun ortaya çıktı ne yapıcağımı bilemedim. İntenrettemi sıkıntı var diye baktım ama telefonumda intenret çekiyor. Ne kaynaklı olabilir ve nasıl çözerim
  9. Arda _TKGZ

Android OPPO BAND mi fit desteklermi

Mi band 3 alcaktım fiyatı uygun ama renksiz ve çok az özellik var Oppo band gördüm iyi oda yakın fiyatta Bende Xiaomi redmi note 9s var Xiaomi alim uyumlu olur diye ama bilmiom siz ne diyosunuz ne alim OPPO Band ya da Mi Band 4'mü alsam bilemedim Eğer OPPO Band mi fit desteklerse OPPO Band...
  10. Arda _TKGZ

Android A101'e gelecek 90TL'ye Mi band 3 alınır mı

Arkadaşlar yeni redmi note 9s aldım bisiket sürüyorum ve mola verip verilerime ulaşabiliyorum ne kadar gittim fln mi band 4 daha iyi diyolar ekranı küçük akıllı saat al diyolar ama o fiyata adam akıllı saat yok bilemedim
  11. Arda _TKGZ

Troll PP önerisi pls

zoomda kullanacağım troll pp lazım nerden bulabilirim onuda yazsanız yeter ben bakarım
  12. Arda _TKGZ

Görev yöneticimde 100 tane helper.exe var.

Arkadaşlar sanırım virüs ama bilmiyorum görev yöneticimde bin tane bundan var bide görev çubuğumda birden belirip sonra gidiyo nasıl çözerim Nolur format atın yazmayın.
  13. Arda _TKGZ

Öneri Banggood'tan 1500TL'ye Redmi note 8 pro

Yorumlarınız nedir alınır mı? vergileri içindemi vesayre Birde kayıt ettirelecekse bile yine karlı...
  14. Arda _TKGZ

Xiaomi redmi note 8 pro vs redmi note 9 pro

Arkadaşlar ben redmi note 8 pro düşünüyorum çünkü epeyden karşılaştırdığımda note 8'in işlemcisi daha iyi hemde antutu puanı daha iyi bide telefonlardan anlayan varsa onlara sormak istedim https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/345128-428494/redmi-note-8-pro-128gb_redmi-note-9-pro/
  15. Arda _TKGZ

Öneri Hangi Dark Souls oyununu oynamalıyım

Arkadaşlar ilk kez dark souls oyunu oynayacağım böyle oyunlarla hiç aram yok ilk olarak hangi oyundan başlamalıyım Sistem 4gb ram 2gb vram ekran kartı 2.4ghz işlemci bu sisteme uygun 3 oyun var Dark souls 2 Dark souls 3 Dark souls remastered
  16. Arda _TKGZ

Öneri Diablo serisi önerisi

Ben diablo serisinin çok köklü olduğunu ve çok iyi olduğunu duydum ve bana diablo 2'yi önerdiler ben inceledim çok eski grafiklerde sizce oynamaya değermi ?
  17. Arda _TKGZ

Yardım TWS İ-12 Laptopuma baplayamıyorum

Merhaba arkadaşlar yeni tws i-12 aldım telefonuma bağladım fiyatına göre (45tl)güzel fakat lapto'uma bağlayamadım laptopumdamı sorun var yada bi ayarmı yapmadım anlamadım yardım ederseniz sevinirim
  18. Arda _TKGZ

Android Yeni telefonumu alıyorum

Arkadaşlar 2-3 gündür telefon araştırıyodum baya konu açmıştım ve bu telefonu almaya karar verdim nasıl ? Bide dayım irandan getirecek baya uygun fiyatlı olacak https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-9-lite.html
  19. Arda _TKGZ

Android Huawei P30 Lite alınır mı?

Merhaba ben yeni telefon alıcağım ve bunu buldum nasıldır rami yeterlimidir google servisleri varmıdır kısaca nasıldır
  20. Arda _TKGZ

Android Huawei ve google servisleri ilişkileri

Arkadaşlar p40 lite alıcaktım fakat google play servislerinin olmadığını farkettim . intenrette çözümlerini buldum ama amerika ve huawei arası kötü olduğundan bu çözüm işe yaramaz diye düşünüyorum Bu gerginlik nereye kadar sürer ne sonuca ulaşır . bide huawei'den başka marka almak dahamı...
Top Bottom