Arama sonuçları: *

1. G

Android Format sonrası kaspersky oturumu?

Merhaba arkadaşlar şu an ki telefonda kaspersky premium yüklü fakat telefonda mecbur format atacağım, format sonrası eski premium hesapla nasıl oturum açarım acaba?
  2. G

Yardım Homotech alfa 240c ram arttırma?

İyi akşamlar dostlar elimde homotech alfa 240c laptop var fakat bunda 4 gb ram mevcut ben buna ram takviyesi yapıp ramını yükseltebilir miyim acaba?
  3. G

Yardım Wd purple harddisk hakkında

Elimde varda iş görür mü zaten sadece oyunları yükleyeceğim Windows u falan ssd ye kuracam
  4. G

Yardım Wd purple harddisk hakkında

Selam dostlar elimde 1 tb wd purble harddisk var ama ben bunu oyun amaçlı kullanmak istiyorum yani içine oyun müzik video yüklemek istiyorum benim işimi görür mü yoksa başka amaçlar için mi bu harddisk?
  5. G

Puansız üniversite bölümleri?

Puansız aöf bölümü olabilir mi yani bu sene?
  6. G

Puansız üniversite bölümleri?

Selam dostlar bu sene nasip olursa üniversite sınavına gireceğim de merak ettiğim bi konu var puansız örgün üniversite bölümleri varmı acaba yada puansız aöfde olabilir?
  7. G

Puansız örgün üniversiteler?

Hangi bölümler onlar
  8. G

Hangi bölümler alıyor puansız? 1655233005 Puansız mı?
  9. G

2 yıllık istiyorum da puansız devlet üniversitesi bölümleri yokmu?
  10. G

Merhaba arkadaşlar puansız örgün üniversite bölümleri varmı acaba bilginiz varmı?
  11. G

Lise mezunu askerlik

Dostlar merhaba 2020 yılının temmuz ayında açıköğretim lisesini bitirdim fakat 31 Aralık 2022 e kadar askerlikle ilişiği yok gözüküyor tekrardan tecil hakkım varmıdır acaba?
  12. G

Yardım 4 gb ram 3.85 olarak gözüküyor?

Napmak gerek o zaman? 1654093310 intel celeron
  13. G

Yardım 4 gb ram 3.85 olarak gözüküyor?

İyi günler dost hometech alfa laptop var ve 4 gb ram var fakat 3.85 gb olarak gözüküyor neden olabilir ? Bu arada işletim sistemi Windows 10 64 bit.
  14. G

Yardım Hangi marka psu daha sağlam?

Arkadaşlar hangi marka psu daha sağlam? Silverstone Seasonic
  15. G

Bilgisayar programcılığı hakkında?

Merhaba arkadaşlar 2 yıllık açıktan bilgisayar programcılığı okumak istiyorum ama bana ileride faydası olurmu , ne gibi işlerde çalışabilirim? Masabası vs.
  16. G

Arka planı bulanıklaştıran uygulama?

Telefonum samsung a10
  17. G

Bu istediğim eylemi yapar mı?
  18. G

Telefon 1645010270 Porte modu yok
  19. G

Arkadaşlar selam güzel fotoğraf çekiyorum ama arka planı bulanıklık yapacak bi uygulama arıyorum fikri olan varmı acaba? ☺
  20. G

Android Telefona kar parçası geldi!

Yani sıvı temasından falan olabilir mi acaba?
Top Bottom