Arama sonuçları: *

1. akan.memet47

R9 270X Driver Sorunu

Merhaba. Windows 7 , 8.1 , 10 hepsini tek tek yükledim. Driver'ın neredeyse tüm sürümlerini denedim ve sonuç zort. Driver yüklendikten sonra ekran tek renk yeşil şekilde kareler oluşuyor ekranın tamamını kaplayacak şekilde. Yeniden başlattığımda ise windows logosundan sonra siyah ekranda...
  2. akan.memet47

Windows 11 Nerede Kaldı?

Çıkmadı mı şu meret
  3. akan.memet47

AMD FreeSync Destekli Monitörde AMD FreeSync desteklenmiyor hatası

https://www.samsung.com/tr/monitors/flat/fhd-monitor-with-super-slim-design-24-inch-ls24f350fhmxuf/ Monitörüm bu. R9 270x var. HDMI ile bağlı ve maalesef desteklenmiyor diyor. Monitör ayarlarında Freesync sekmesinde 1-Kapalı 2-Standart Motor 3-Üstün motor var. Hepsini tek tek denedim ama sonuç...
  4. akan.memet47

Ev Karantinasındakiler için Çıkma Yasağı

Merhaba.Babamın COVID-19 testi pozitif çıktı. Bizim aileye de ev karantinası verdiler. Şu an ise dişim acayip ağrıyor. Sorum şu : -Diş doktoruna gitme amacıyla çıkmak yasak mıdır ?
  5. akan.memet47

PUBG MOBILE EMULATOR TAKILMA DONMA SORUNLARI

Merhabalar. Sistemim: -H61 Anakart -Xeon e3-1245 -8GB DDR3 1333 Mhz -1GB DDR5 HD5770 -Kingston 120Gb Sata Ssd -500w psu soğutması da gayet iyi fakat oyunu windows 8.1 ve windows 10 da denedim.(ayrı windows 10 sürümlerini de denedim.) Ne yaparsam yapayım bi türlü çözüm bulamadım.Emülatör zaten...
  6. akan.memet47

RAM'e SPREY BOYA BULAŞTI !

Merhaba. Kasanın içini boyarken yeğenim boyayla ram'lerden bir tanesinin soğutucusunu komple boyamış. Pinlerde de az bişey boya var. Nasıl temizlerim. (RAM Okumuyor)
  7. akan.memet47

Türk Telekom Upload Hızı

Şu an bulunduğum adreste Türk Telekom Fiber Altyapısı var. 24Mbps Download 6Mbps Upload alıyorum. Normalde Türk Telekom 6 Mbps upload hızını 1 Ekim'de tekrar 3Mbps'ye düşürecekti fakat nedense böyle kaldı. Şimdi sorum şu... Türk Telekom belli bir ücret karşılığında Upload hızını yükseltebilir mi?
  8. akan.memet47

Freesync vs G-Sync ???

Bir şey soracam ama dalga geçmeyin :) Benim monitörüm Samsung LS24F350FHMXUF 23.5" 4ms Full HD Freesync Analog+ HDMI Oyuncu Monitör olarak geçiyor. Freesync destekliyor yani... Şimdi ben NVIDIA ekran kartı alırsam Freesync özelliğinden faydalanabilecek miyim ?
  9. akan.memet47

AHCI Desteklemeyen Harddisk

Merhaba. Western Digital AV-GP WD3200AVVS 320 GB HDD satın aldım.Sistemimde 120GB SSD ile kullanacaktım ki.... AHCI yapınca BOOT menüsünde hdd gözükmüyor.IDE yapınca gözüküyor.Fakat oyunlarda vs bariz bir şekilde kasmalara takılmalar oluyor.Çözümü var mıdır?
  10. akan.memet47

Wish Sitesinden Alışveriş yapan var mı ?

Wish diye bir alışveriş sitesi var.Fiyatlar çok uygun.Daha önce alışveriş yapan var mı ? Güvenilir midir ?
  11. akan.memet47

Ekran Kartı Isınması

Bende Powercolor HD5770 VORTEX Ekran Kartı var , ekran kartı boşta 55 derece , full kullanımda 103 dereceye kadar çıkıyor.Ne yapabilirim ?
  12. akan.memet47

Şakacı kardeşimize bi göz atalım.:))

Arkadaşa şaka mı yapıyor yoksa ikinci el araba mevzusu gibi bi olay mı var anlamadım ama adam güldürmeyi başardı.:))
  13. akan.memet47

Turbox KTA320 SSD Nasıl?

Merhabalar. Piyasaya yeni giren ve şu an piyasadaki en ucuz ssd olan Turbox KTA320 120GB SSD nasıldır? Alıp kullanan,hayrını gören var mı? Tavsiye eder misiniz?
  14. akan.memet47

Sistemime kaç W PSU gerekir?

Merhaba öncelikle. H61M-DS2 Anakart 2x4GB DDR3 Ram Powercolor HD5770 Vortex 1GB GDDR5 128 Bit Ekran kartı Intel Xeon E3-1245 işlemci var. 250w everest psu Bi test programındaki sonuçlara göre oyun oynarken 12v kanalından 11.2v çekiyordu.yani yetersiz kalıyordu. Bu sisteme minimum kaç w ve hangi...
Top Bottom