Arama sonuçları: *

1. G

2. el xbox 8.nesil mi yoksa msi gc30 v2 mi?

bir tane 2. el xbox one kolu var 2 yıllık nisan 2022 de alınmış 1350 diyor bide 1600 e msi gc20 v2 var itopyada indirimde diyor sizce xbox mu daha iyi msi mı? msi gc20 v2 (2700 e xbox almak pahalı geliyor , başka önerileriniz varsa çok iyi olur 2000 lira civarı bütçede kredi kullanacağım)
  2. G

Yardım 20k bütçe ile hangi laptopu almalıyım?

20 bin bütçem var biraz araştırdım aşşağıdaki laptopları buldum hangisini tavsiye edersiniz veya sizin başka bir tavsiyeniz var mı...
  3. G

Çözüldü✓ Yeni sisteme kasa ve psu önerisi

Yeni sistem topladım r5 4605g pro apu sistem Eski bilgisayarın kasasını ve psusunu kullanıyorum (300w farklı bir dandik psu) Eski sistemi tekrar takıcam yeni sistem için psu ve kasa lazım çok fazla bir param yok beşki ileride ekran kartı alırım şimdilik apu idare eder bütçem 2000 belki 2500 TL...
  4. G

Çözüldü✓ İ5 8.nesil vs ryzen 1. 2. Nesil

İkinci el sistemi yükselteceğim 3000-3500 liram var anakart ,ram,işlemci değiştireceğim i5 8.nesil 1151 pin anakart ram mi alayım yoksa ryzen 3 1200 veya r5 1600 veya r5 3500 gibi bi set mi alayım karasız kaldım. Şuan ki sistemim Amd phenom x4 ıı 945 Gt630 4gb 8 gb ddr3 ,480 ssd , 350w powsply...
  5. G

Öneri 600 TL ye kapalı kutu artics 1 alınır mı?

İkinici el kapalı kutu 600e artics 1 buldum alınır mı? Veya öenerebileceğiniz başka kulaklık var mı?
  6. G

500 TL bütcem var hangi kulaklığı alayım kararsız kaldım?(artics 1 mi jd712 mi?)

Letgoda dolaşırken 650 TL'ye artis 1 buldum kapalı kutu ama hangisini alsam bilemedim jd 712 vardı aklımda sizin önerebileceğiniz başka biir kulaklık var mı ?(bütce 500 TL) ya da jd 712 mi alayım artics 1 mi alayım?
  7. G

Modding 3ds max 2018 nasıl indireceğim?

Autodesk hesabımda indirmek istediğimde 3ds max 2020 var en son ama araştırdığımda 2018 sürümüde mevcut ama bulamıyorum indirme linki veya nasıl indirebileceğini bilen var mı?(2020 sürümü 1114 hatası veriyor buda ekran kartım desteklenmiyor demekmiş gt630)
  8. G

500 TL'ye kulaklık tavsiyesi

Max 500 lira gibi bütcem var kulaklık alacağım aklımda jd 720 veya jd712 var bunlar alınır mı ?hangisini alayaım veya sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?
  9. G

Çözüldü✓ Bilgisayar açılış biosunda kalıyor Windows başlamıyor

Sorunun ne olduğunu bilmiyorum açıyorum biosta takılı kalıyor windows açılmıyor sorun hdd mi bilmiyorum lütfen yardım
  10. G

Yardım Valorant güncellemeden sonra sistem hatası veriyor

System error. A critical error has occurred and the process must be terminated. Gibi hatası veriyor bildirmek istermsiniz 5 dk sürecek diyor açılmıyor Yaşayan var mı? Nasıl gidericem zaten fatal error verip kapanıyodu sürekli 2.3. eldeyken bugün gücenledikten sonrada böyle oldu sinirim bozuldu .
  11. G

Yardım Ekran kartı sürücüsü çöktü şimdide güç kesiyor

Ekran kartımı değiştirdim (hd6850). Önceki ekran kartımı yanmış dediler(hd 6570) . Pazar günü valo oynarken ekran kartı çöktü dedi aldığım yere gittim yakıyormuşsun ekran kartını dedi ama sorun yok dedi oyun oynama dedi dün nette gezinirken ekran kartı görüntü kesmeye başladı 1 saniyelik siyah...
  12. G

Çözüldü✓ 550 TL ye GTX 550Tİ Alınır Mı?

İyi günler elimde hd 6570 ekran kartı vardı görüntü kesmeye başladı araştırdım büyük ihtimalle çipi arızalanmış.şimdi kararsız kaldım bide size sorayım dedim. Şu an ki sisteme yeni ekran kartımı alayım (550 TL'ye gtx 550ti teklif ettiler)? Yoksa 1 ay daha bekleyip 5-6k lik yeni sistem mi alayım...
  13. G

xiaomi redmi note 10s mi poco m3 pro mu?

Telefon alacağım bu ikisi arasında kaldım hangisi daha iyi karar veremedim sizce hangisi daha iyi?(Xiaomi redmi note 10s - Xiaomi poco m3 pro )
Top Bottom