Arama sonuçları: *

1. F

İnstagram Sayfasında Paylaşılan Xbox GamePass

Bugün donanım arşivi instagramında paylaşılan xbox game pass 3 ay olan satıcıdan alışveriş yaptım kodu attı ama kod kullanıldı hatası aldım. Aynı zamanda sayfayı da kapatmış durumda. Ne yapmalıyım
  2. F

Yeni Pc İçin Harddisk

Yeni bir bilgisayar aldım eski kasamdaki 3.5 hddyi yeni bir pc ye takmıştım ama okumadı ne yapmalıyım
  3. F

Ekran kartı sıcaklığı

Selamün aleyküm ekran kartı sıcaklığı yüzde 107 gördüm bunda bir anormallik yok mudur ne yapmalıyım boşta iken 107 gördüm oyuna girince PC kapanıyor
  4. F

PC Format Attıktan Sonra Ne Yapmalıyım

Arkadaşlar PC format atacağım format attıktan sonra ne yapmalıyım driver nasıl yüklemeliyim(otomatik-manuel)eğer manuel ise nereden indirmeliyim, formattan sonra bios güncellemesi yapmalı mıyım, dll dosyalarını otomatik yüklüyor mu çok soru sordum kusura bakmayın
  5. F

3000 TL'ye Bilgisayar Önerisi?

Bana 3.000Tl yi gecmicek yeni PC lazım ne almamı önerirsiniz (Düşük bütçeli sistem ne zmn cikcak Abdullah abi paylasmisti haberiniz var mı ve ne kadar olur tahminen)
  6. F

Kulaklık telefona bağlama hakkında bilgi alma

James Donkey 712 almayı düşünüyorum ama telefona da kulaklık lazım bu kulaklığı type c otg kablosu ile telefona da bağlayabilir miyim
  7. F

Engellilere veya Durumu İyi Olmayanlara Destek Kampanyası

Engellilere veya durumu iyi olmayanlara Böyle Alamadığı şeyler için aslında destek olabiliriz Hem sevinmiş olurlar
  8. F

Playstation 4 mu Xbox One mı neden?

Elimde Playstation 3 var sizce Playstation 4 mu geçeyim yoksa Xbox One mı geçeyim?
Top Bottom