Arama sonuçları: *

1. B

Ana Kartım M2 hızını destekliyor mu?

Merhabalar elimde samsung evo 980 pro var. Yeni alıcağım anakartın bu hızı destekliyor mu onu bilmiyorum.Almak istediğim ana kartı aşşağı tarafa ekliyorum. https://www.msi.com/Motherboard/B550M-PRO-VDH-WIFI/Specification Hem wifi hem bluetooth lu anakart istiyorum. R75800X3D işlemcim. Anakart...
  2. B

R7 5800X3D sıvı soğutma önerisi

Hocam buna ne dersiniz? https://www.itopya.com/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-rgb-240mm-siyah-islemci-sivi-sogutucu_u10997
  3. B

Hocam şeyi sorayım bu soğutmayla gamebooster arasında sıcaklık farkı var mıdır yoksa sadece malzeme kalitesi mi?
  4. B

Max 2000 diyelim hocam
  5. B

5800x3D işlemcime sıvı soğutma alıcağım önerilerinizi bekliyorum aklımdaki sıvı soğutma https://www.itopya.com/gamebooster-titan-240-rainbow-240mm-sivi-sogutucu_u20522 Kasamın üst tarafına 240mm sığıyor ön tarafa takabilirsiniz derseniz bunun 360 mm olanıda alabilirim.
  6. B

İşlemci Önerisi 5800x3d mi 7600x mi

Hocam 5600x kullanıyodum daha önceden upgrade yapmışken 5800x3d alayım diyorum 1673837856 Hocam birinin anakartı ramı pahalı birinin işlemcisi çok uçuk bi fiyat farkı yok diye öyle yazdım,teşekkürler bu arada 1673838058 Az önce baktım şubatta satışa çıkacakmış,ah hocam sizin yüzünüzden şubata...
  7. B

İşlemci Önerisi 5800x3d mi 7600x mi

Öncelikle merhabalar,başlıktada yazdığım gibi yeni pc toplicam ama iki işlemci arasında kaldım fiyat olarak birbirlerine yakın fiyata çıkıyolar.2k da bf5 gibi oyunlar oynuyorum daha çok cs go oynuyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. B

Sıvı soğutma fan önerisi

Teşekkürler hocam yarın tekrar uzun test yaparım 1659049253 Tamamdır hocam yarın uzun süre test edip sonucu yazarım buraya
  9. B

Sıvı soğutma fan önerisi

Teşekkürler hocam ellemiyorum o zaman böyle devam
  10. B

Sıvı soğutma fan önerisi

Şöyle söyleyeyim bf5 oynarken 72 (bi ara 74 ü gördü)derecelere çıkıyo işlemci sıcaklığı ama emin olmamakla biostan otomatik işlemci oc yi açmış olabilirim çünkü işlemci sabit 4200mhz çalışıyo gözüküyo bununda etkisi olabilir mi?
  11. B

Sıvı soğutma fan önerisi

İlk olarak İkinci el aldım kasayı içinde takılıydı.Yarın sıcaklık testini yapıp tekrar doğru sonucu yazarım.
  12. B

Sıvı soğutma fan önerisi

Merhabalar,ryzen 5 5600x ile kullandığım gamepower 240mm sıvı soğutmam var.Bu sıvı soğutmanın fanları 2000 Rpm çalışıyormuş bu fanları söküp 3000 rpm çalışan fan takabilir miyim? Taksam sıcaklık fark eder mi? Son olarak linkini koyduğum fan çok sesli çalışır mı? Sıvı soğutma linki...
  13. B

Ethereum mining hatası

Merhabalar bugün sistemime 5.ekran kartını bağladığım zaman Gpu 0 idle hatası veriyo daha sonra o gpu kazıma başlayınca diğer gpulardan herhangi birinde Cant find nonce with device hatası verip duruyo.(Kartlar sırasıyla değişiyor hata hep Cant find nonce with device) Windowstan kazım yapıyorum...
  14. B

Rtx 2060 Rom Atma Yardım

Hocam bir yerde daha okumuştum gigabyte rev2 serileri az kazıyormuş diye.Buna rom atmak istesem hangi markanınkini atmayalım?
  15. B

Rtx 2060 Rom Atma Yardım

Hocam denedim kullandığım miner trex 1642851677 Belleğe bakmıştım hynix.Yani buna rom atarak deneyebilir miyiz sizce?
  16. B

Rtx 2060 Rom Atma Yardım

Power limit %72 de en düşük seçenek Core clock +150 Memory clock -502 Fan %70
  17. B

Rtx 2060 Rom Atma Yardım

Hocam denedim her ayarı en yüksek 24 oldu. Bi forumda okumuştum gigabyte rev2 serilerinde oluyormuş böyle problem diye de doğruluğunu bilmiyorum
  18. B

Rtx 2060 Rom Atma Yardım

Merhabalar öncelikle mininge yeni başlamış acemi biriyim önceden belirteyim. Bir tane ekran kartım gigabyte Rtx 2060 windforce modeli ve ben bu kartla hangi ayarları denesem 24 mhz hızı geçemedim.İnterntte araştırırken bazı marka model ekran kartlarına farklı romlar atılarak kazım hızlarını...
  19. B

Ekran kartı çoklayıcı problemi

Hocam şöyle ilk taktığımda da böyle yapıyodu sonra bi şekilde çalıştı bi 10 gün kullandım dün akşam kabloyu söktüm(ekran kartı güç çoklayıcıyı) daha da çalıştıramadım
  20. B

Ekran kartı çoklayıcı problemi

600w hocam
Top Bottom