Arama sonuçları: *

• Users: ozgur.jk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ozgur.jk

Kullanılmayan instagram kullanıcı adını nasıl alırım?

Selamlar dostlar 1 aydır uğraşıyorum ancak sonuca varamadım. Kendi ismim olan sade kullanıcı adını gördüm hesapta aktif değil sahibi ile iletişime geçtiğimde parayla satmak için açtığını söyledi ve diğer isimleri de almış. Ben bu kullanıcı adını nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim...
  2. ozgur.jk

taotronics soundsurge 85 jack takmama rağmen mikrofon gözükmüyor

Selamlar dostlar sorunum şu ki taotronics soundsurge 85 bluetooth kulaklık aldım. Kablosuz şekilde kullandığım zaman discord ve valorant aynı anda kullanılırsa birinden birinde ses gelmiordu. Ben de jack çoğaltıcı alırsam ve takarsam sorunun çözüleceğini düşünmüştüm bugün taktığımda ise mikrofon...
  3. ozgur.jk

Monster notebook sipariş verdim nasil iptal ederim?

Monster notebook sipariş verdim ancak vazgeçtim nasıl iptal ederim bilgisi olan arkadaşlar acilll dönüş yapabilir mi?
  4. ozgur.jk

Yazılım için 5-7k arası en iyi notebook önerileri

Seneye üniversitesi okuyacam inşallah onun için bana notebook lazım okuyacağım bölüm ise YAZILIM. Yazılıma uygun max 6.5 , 7k arasi notebook önerileriniz nelerdir? (Masaüstü isterdim ancak üniversitesi için zor olurdu) şimdiden teşekkürler :)
  5. ozgur.jk

Yazılım için İntel mi Amd mi

Değerli Forum üyeleri sizlere sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.Yeni Pc almayı düşünüyorum önceliğim kod yazmak visual studio olsun Dreamweaver gibi programları kullanacağım ancak hangi işletim sistemini kullanacağım konusunda kararsızım.Abdullah Abi'nin yeni sistemi (Donanım Arşivi sistem 2)...
  6. ozgur.jk

Donanım Arşivi’nin yeni toplama Pc’si

Yeni toplamış olduğun sistem (5200₺) dreamweaver veya başka bir kod yazma programını rahatlıkla kaldırır mı amacım öncelikle kod yazma ve oyun oynamak ona göre almak istiyorum cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler.
Top Bottom