Arama sonuçları: *

• Users: Cylie
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Cylie

Power Supply Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Power Supply alırken nelere dikkat etmeliyiz ? Hangi özelliklerini özellikle kontrol etmeliyiz ?
  2. Cylie

Tok ses çıkaran klavye switchi hangisi ?

Arkadaşlar klavyede tuşa bastığımda tak tak diye ses çıkartıcak klavye switchi hangisi ? Tok ses çıkarması lazım.
  3. Cylie

LG 24GN650-B Alınır mı ?

Bu monitör alınır mı ? Işık sızması,ghosting var mı ?
  4. Cylie

MSI GAMİNG X 1650SUPER NE KADARA SATMALIYIM ?

Kartı ne kadara satmalıyım ? Kutusu var. 1 yıl garantisi var.
  5. Cylie

BENQ Mobiuz EX2510S Monitör Alınır mı ?

Monitör hakkında bilgi verir misiniz ? Almalı mıyım ? İyi-Kötü yanları vs. Şimdi kullandığım monitörde ~Ghosting sorunu yaşıyorum.Bunda öyle bir sıkıntı var mı ?
  6. Cylie

i5 9400F + GTX 1650 SUPER sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar sistemim ne kadar eder ? Ekran kartını ayrı satarsam daha iyi mi olur ? İ5 9400F MSI H310M PRO VDH PLUS GSKİLL RIPJAWS DDR4 3000MHZ 8GB MSI GAMİNG X GTX 1650SUPER XİGMATEK X-POWER 650W 80+ POWER SUPPLY TOSHİBA OCZ 240GB 550/540 SSD GAMEBOOSTER GB3030-B KASA Hepsinin kutusu ve 1 yıl...
  7. Cylie

Çalışarak Yetenekli oyuncuları geçme şansım var mı ?

İyi akşamlar.Valoranta GOLD 3 olarak başladım.CS GO ya Nova 2 yetenekli olduğumu düşünmüyorum çünki insanlar 12 13 yaşında en son elodalar.E-sporcu olmak istiyorum tabi ne kadar olma şansım var bilmiyorum.Sizce çalışarak yeteneği geçebilir miyim ?
  8. Cylie

Fare Gecikmesi Yaşıyorum

Oyunlarda,masaüstünde fare gecikmesi yaşıyorum Mouse değiştirdim,Monitör değiştirdim,Modem bile değiştirdim ancak ne yaptıysam çözemedim. Acaba Ekran kartında sorun olabilir mi ? HDMI kullanıyorum acaba HDMI girişinde sıkıntı olabilir mi ? Ekran kartı testi yaptım sıcaklık 62 dereceyi geçmedi...
  9. Cylie

Fare Gecikmesi Yaşıyorum

İyi günler.Oyunlarda,masaüstünde fare gecikmesi yaşıyorum.Fareyi hareket ettirdikten sonra oyunlarda,masaüstünde geç hareket ediyor. Başka mouse denedim olmadı Başka Monitörle denedim olmadı (Ekran kartı girişi sıkıntılı olabilir mi ? ) Modem Değiştim olmadı Güç kaynağım bozulmuştu garantiye...
  10. Cylie

Sistemimi ne kadara satmalıyım?

İ5 9400F MSI H310M PRO VDH PLUS GSKİLL RIPJAWS DDR4 3000MHZ 8GB MSI GAMİNG X GTX 1650SUPER XİGMATEK X-POWER 650W 80+ POWER SUPPLY TOSHİBA OCZ 240GB 550/540 SSD GAMEBOOSTER GB3030-B KASA Ekran kartını ayrı mı satmalıyım ? 1 yıl garantileri var parçaların kutulu faturalı
  11. Cylie

Çizim Yeteneği Olmadan Grafik Tasarım Bölümü Okunur mu ?

İyi akşamlar.Grafik tasarım bölümünü okumak istiyorum ancak pek çizim yeteneğim yok.Sizce çizim yeteneği şart mı ?
  12. Cylie

AOC 24G2U Monitör Alınır mı ?

Monitör hakkında bilgi verir misiniz ? İyi-Kötü yanları vs. Ghosting sıkıntısı var mı ? Ayrıca bi kaç yerde panel arızası verdiğini okudum,kaliteli bir paneli var mı ?
  13. Cylie

Sistemim Ne Kadar Eder ?

Sizce şu sistemi ne kadara satmalıyım ? Sadece ekran kartınıda kaça satabilirim ? İ5 9400F MSI H310M PRO VDH PLUS GSKİLL RIPJAWS DDR4 3000MHZ 8GB MSI GAMİNG X GTX 1650SUPER XİGMATEK X-POWER 650W 80+ POWER SUPPLY TOSHİBA OCZ 240GB 550/540 SSD GAMEBOOSTER GB3030-B KASA
  14. Cylie

Asus VG248QG Monitör Alınır mı ?

Bu monitör hakkında bilgi verir misiniz ? Ghosting sorunu var mı ? Görüntü kalitesi açısından diğer panellere göre fark olur mu ? Renkleri önemsemiyorum.
  15. Cylie

Monitör Önerir misiniz ? (2500TL)

İyi akşamlar.Ghosting sıkıntısından dolayı monitör değiştirmek istiyorum.TN panelde ghosting sıkıntısı olmaz diye okudum ancak renkler vs. solukmuş.IPS de öneriyorlar ancak ondada ghosting olayı olabiliyormuş. Bildiğiniz 2500 TL ye kadar ghosting olmayan monitor önerir misiniz ?
  16. Cylie

Asus VG248QG Alınır mı ?

Arkadaşlar bu monitör alınır mı ? İyi-kötü yanları nelerdir ? TN olmasından dolayı görüntü kalitesi açısından diğer panellerle farkı var mıdır ? Renk umrumda değil.
  17. Cylie

IPS ve TN panel arasında görüntü kalite farkı var mı ?

TN ve IPS panel arasında görüntü kalitesi açısından fark olur mu ? Yoksa sadece renk,doygunluk vs. mi ?
Top Bottom