Arama sonuçları: *

• Users: ŞOKER
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ŞOKER

CORE P8 KASASI OLAN ?

Bu kasaya sahip olan varmı varsa birkaç fotoğraf atabilir mi
  2. ŞOKER

.thumbdata4- DOSYASI NASIL AÇILIR ?

13 GB boyutu bu dosyanın hocam bu dosya nedir nasıl açılır yardımlarınızı beklerim
  3. ŞOKER

2500 TL KASA ÖNERİSİ

Güçlü sistemlere uyabilen bir kasa arıyorum arkadaşlar ATX Ve temperli cam önceliğimiz Şimdiden teşekkürler :)
  4. ŞOKER

6000 ₺ IPS MONİTÖR TAVSİYESİ

Max 6 k bütçe ile monitör tavsiyelerinizi bekliyorum hocam tazeleme hızı yüksek olmasi İlk önceliğim ölü piksel oranı en az duydugunuz veya deneyimlediğiniz 1640613304 https://www.hepsiburada.com/asus-vg279qm-27-280hz-1ms-hdmidisplay-full-hd-ips-monitr-p-HBV00000QY97T?url_src=and-product-detail...
  5. ŞOKER

Ryzen 9 5900x anakart önerisi

Max verimi alabileceğim f/p
  6. ŞOKER

RTX 3070 Tİ SİSTEM Toplama

Dolar düşmeye devam ederse ve şuanki dolara göre fiyatlar düşüp uygun hale gelirse sistem toplamayı düşünüyorum yıllardır konsol oyuncusuyum PC den giriş orta seviyesinde anlarım o yüzden yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar işlemcisi, anakarti vs vs ekran kartina uygun üst düzey olursa güzel...
  7. ŞOKER

RX İLE RTX ARASINDAKİ FARK ?

Soru başlıkta hocam ikisinin arkasındaki fark nedir siz hangi tür ekran kartını beğeniyorsunuz
  8. ŞOKER

DOLAR SAĞLAM DÜŞÜYOR !

Hocam dolar 7-8 seviyelerine gelirse iPhone 11 64 GB fiyati ortama kaç TL olur
  9. ŞOKER

İPHONE TELEFON ÖNERİSİ ?

Arkadaşlar ilk çıktığından beri iPhone 7 kullanıyorum telefonda kameraya önem veriyorum oyun oynanıyorum şuan piyasa çok bozuk dalgalanmalar zamlar almakta geç kaldım farkındayım üst modellere geçmek istiyorum fiyatlar biraz daha uygun hale gelir ise eğer hangi modele geçmeliyim herhangi bir...
Top Bottom