Arama sonuçları: *

1. kdryldz14

Yardım Mekanik klavye temizliği nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhaba; Gamepower mekanik klavyem çok tozlandı. Nasıl temizliyorsunuz tuşları tek tek çıkarayım mı ?
  2. kdryldz14

Yardım Bu sisteme alabileceğim işlemci nedir?

Arkadaşlar merhaba; Aşağıda özelliklerini yazdığım bilgisayarıma işlemci önerisi istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Sistem Bileşenleri İşlemci: INTEL i3-10100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek Anakart: MSI H510M-A PRO Ram: ADATA 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Ekran Kartı: GAINWARD GTX 1650 GHOST 4GB Kasa: VENTO...
  3. kdryldz14

Çözüldü✓ Bilgisayarımda öncelikle hangi parçayı yükselteyim.

Arkadaşlar bu sisteme ben işlemci olarak ne takabilirim iyi olsun :)
  4. kdryldz14

3060 o paraya ikinci el alırım ancak ki ikinci ele hiç sıcak bakan biri değilim ya.
  5. kdryldz14

Bu anakart beni yaşatmaz mı :) illa değişmesi mi gerekli ?
  6. kdryldz14

Arkadaşlar merhaba; Kullanmış olduğum sistem aşağıdaki özelliklere sahip. Yavaştan bazı parçaları yükseltmek istiyorum. İlk hangi parçayı yükselteyim ve hangi parça ile değiştireyim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar. Sistem Bileşenleri İşlemci: INTEL i3-10100F 4.3GHz 4/8...
  7. kdryldz14

Yardım Type-c To Usb Dönüştürücü Otg Çevirici Önerisi

Merhabalar; Aranızda bu aparattan kullanan var mı? Varsa memnun musunuz ya da belli bir üretici marka varsa markasını söyler misiniz?
  8. kdryldz14

FIFA 22 kontrol ayarları kaydedilmiyor.

Merhabalar ben FIFA'yı pes kontrolleri gibi oynamak istiyorum sprintten şut tuşuna kadar bir çok tuşun yerini değiştiriyorum kaydediyorum ancak maça başladığımda kontroller yine sıfırlanıyorum. Bunun sebebi nedir çoğu kişi yaşamış ama çözüm yazan olmamış.
Top Bottom